Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Moja A4 1.8 T Quattro 95


slawek k

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Oto moja :audi: Jest to A4 z roku 1995 Quattro. Silnik to 1,8 Turbo 150 KM. A tak w ogole to jestem bardzo zadowolony z mojego Audi-ka :wink4: Quattro świetnie sie sprawdza. Gdy kiedyś będę zmienial auto to oczywiście na Audi

Wyposarzenie:

- Klimatronik

- kierownica skorzana 3 ramienna :gwizdanie:

- 2 poduchy

- 2 elektryczne szyby

- elektryczne lusterka

- dwie lampki z tylu (chyba jakis pakiet oswietlenia) :cool1:

- fotele kublekowe :naughty: (szkoda ze bez skory :confused4: )

- radyjko to Clarion z automatycznie otwieranym panelem i twardym dyskiem :)

Modyfikacje:

- Przednie swiatla Angel Eyes

- Podswietlana galka zmiany biegow

- Podswietlanie pod nogami kierowcy i pasazera na niebiesko :rolleyes:

w planie:

- Diodowe swiatla tylnie :kox:

- Ramki na zegary

- Wskaznik doladowania turbo i cis. oliwy na slupku :cool1: (juz kupione czejaka na montarz)

moze jeszcze cos wymysle :naughty:

1672e358e4de8995m.jpg

107a8e59fcce8a15m.jpg

572462743b7646afm.jpg

55f8cb7f14cb4d34m.jpg

8594d69e3d551797m.jpg

0096b185abff7c42m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu pisać pokrowce na siedzeniach fuj :sick3: , lampy z tylu zmiana na II lift ( ale to tylko twój wybór ) wg.A tak to cacy furka i :quattro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna furka :good: ... pokrowce sa rzeczywiscie... jak kazde pokrowce... :thumbdown: i boczne migacze na bialem albo dymione zmien... :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz z przodu takie same lampy jak ja :) z tylu zapodaj czarne ledy a z boku dymione zeby wszystko bylo w jednym kolorze a nie z przodu lampy czarne a z tylu biale a kierunki zlote jak maja niektorzy.moze oklei sobie grill listwami chromowanymi-super efekt daje! w srodu chyba mieszek masz do wymiany

a auto ogolnie spoko :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...moze oklei sobie grill listwami chromowanymi-super efekt daje!...

Nie wszystkich rad należy słuchać :wink4: Jak masz coś robić z grillem to jakis polift lub s4 ale żadne oklejanie chromem. Pozatym autko bardzo ładne :good: A jak juz na tył jakieś lampki diodowe to może jakieś dymione :mysli: o ile przodnich nie będziesz zmieniał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy choinka i zapaszek byly na WYPOSARZENIU czy sa efektem modyfikacji, tzw "modow"?

i po raz kolejny potwierdza sie moja teoria KIEROWCY Z LPG MAJA ISCIE ULANSKA FANTAZJE :naughty:

To jest pakiet S-line :wink4: ale co do tego ma LPG :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy choinka i zapaszek byly na WYPOSARZENIU czy sa efektem modyfikacji, tzw "modow"?

i po raz kolejny potwierdza sie moja teoria KIEROWCY Z LPG MAJA ISCIE ULANSKA FANTAZJE :naughty:

To jest pakiet S-line :wink4: ale co do tego ma LPG :wallbash:

no wlasnie sam nie wiem :mysli: ale wsrod uzytkownikow "junkersow" zaobserowalem szczegolne zamilowania do podswietlanych galek, wielkich wydechow, angel eyes-ow, pletw na bagaznikach i innych takich podejrzanych wynalazkach :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coz Koledzy kwestja gustu. A jesli chodzi o LPG to polska rzeczywistosc :disgust: do tego zmusza bo chyba nikt nie zaklada z usmiechem na ustach instalacji LPG do swojego auta. Nie robmy odrazu z posiadaczy aut z LPG wiejskich tunerow :stop: Podswietalna galka to daje spoko efekt i nie uwazam zeby byla jakos specjalnie szpanerska. Ja zminilem tylko z tego wzgledu ze orginalna byla juz wytarta. A choinka :mysli: taaaa z pakietu s-line sygnowana logiem Audi :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam LPG i w zyciu bym takowych gadżetow nie zalozyl :naughty: Ale niektorzy moze poprostu maja zwykly gaz i leci troche do srodka i rozne pomysly do glowek wpadaja :decayed: A kolegi a4 ladne a najbardziej mi sie silniczek podoba :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:quattro: dla mnie rewelacja. Jeśli bym kiedyś zmieniał to musi być Quattro. Mieszkam na poludniu wiec zima bywa ciężko, sąsiedzi leza w rowach albo nie mogą z pod domu ruszyć a ja śmigam :decayed: Pamiętajcie Koledzy ze zaleta Quattro nie jest tylko napęd na 4 kola ale tez zawieszenie wielowahaczowe z tylu zamiast belki jak w FWD. Tak ze trzyma sie drogi wystarczająco dobrze i nie potrzebne mi żadne "płetwy" na bagażniku. Jak niektorzy tutaj sugeruja :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. No fotek nie mam w tej chwili bo jeszcze nie zamontowalem tych wskaznikow. same skazniki to

http://allegro.pl/item515796304_wskaznik_zegar_dodatkowy_dol_turbo_smoke.html

http://allegro.pl/item515798101_wskaznik_zegar_dodatkowy_cis_oleju_smoke.html

Musze jeszcze kupic ta obudowe na slupek i kiedys sie za to zabrac zeby to zlozyc. Nie bedzie to napewno latwe. Podloaczenie wskaznika doladowanie jest w sumie proste bo wystarczy przeciac wezyk podcisnienia ktory jest miedzy kolektorem ssacy a regulatorem cis paliwa tak mi sie wydaje i wstawic tam taki trojkin i podpiac getki wezyk od wskaznika. Z cinieniem oleju jest sparwa bardziej skomplikowana bo wskaznik jest elektroniczny i czujnik trzeba wkrecic w jakies miejsce gdzie dochodzi olej wiec trzeba raczek kupic taka podkladke pod filtr oleju i tam wkrecic ten czujnik i poprowadzic od niego kable do wskaznika. Mam tez pomysl aby w okolicy miejsca gdzie dochodzi rurka z olejem do turbiny wstawic taki metalowy trujnik i tak umiejscowic ten czujnik. Nie wiem czy wysoka temperaztura ktora tam panuje by mu nie zaszkodzila. Jak juz to zamontuje to napewno podziele sie doswiadczeniami. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...