Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nie działa tempomat

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tutaj ja ci nie pomogę musi się wypowiedzieć jakiś magik od sterowników silnika

Opublikowano
  • Autor

Czekam dalej może jakiś MAGIK :naughty: się znajdzie i wykombinuje co jest nie tak 

Opublikowano

Skasuj bledy w silniku i wejdz w readiness i zrob screena.

Opublikowano
  • Autor

15-readiness tak ?

Opublikowano

Tak

Opublikowano
  • Autor

835e0f2292d81.jpg

 

37d73347f8731.jpg

 

 

Opublikowano

Zostaje Ci wgrac serie zeby potwierdzic ze tempomat dziala, i potem powiedziec Panu tunerowi zeby zmienil branze...

Opublikowano
  • Autor

A po tych forach widać że coś jest nie tak z softem czy szukać coś dalej

Opublikowano

Powiem tobie, że ja też walczyłem swego czasu najpierw z brakiem tempomatu, potem po usunięciu usterki z brakiem zasilania wentylatora klimatyzacji z jego ciągłym chodzeniem na wysokich obrotach po włączeniu zapłonu. Po żmudnych i dociekaniach doszedłem , że tempomat się uruchamia na VAG-u, wszystkie przyciski reagują na zwiększenie prędkości, zmniejszenie, pokazuje prędkość w okienku w czasie jazy, ale tempomat nie utrzymuje prędkości. Doszedłem do wniosku , że po prostu to może być wina źle dobranego softu. Umówiłem się w firmie na sprawdzenie czy aby tu nie tkwi problem.  Po sprawdzeniu okazało się, że miałem program od wersji bez tempomatu z manualną klimą ( stąd ten ciągle pracujący wentylator). Po uporządkowaniu bałaganu wszystko gra i buczy.

U mnie w drugim okienku po włączeniu pojawiała się tylko jedna jedynka (zdjęcie jest z prawidłowo działającego tempomatu po włączeniu)

 

 

^209177F47004E4580A0AC139DBBAF63DB709D35E4BEBF2F758^pimgpsh_fullsize_distr.JPG

Edytowane przez Tomeczek1403

Opublikowano
12 minut temu, Tomeczek1403 napisał:

Powiem tobie, że ja też walczyłem swego czasu najpierw z brakiem tempomatu, potem po usunięciu usterki z brakiem zasilania wentylatora klimatyzacji z jego ciągłym chodzeniem na wysokich obrotach po włączeniu zapłonu. Po żmudnych i dociekaniach doszedłem , że tempomat się uruchamia na VAG-u, wszystkie przyciski reagują na zwiększenie prędkości, zmniejszenie, pokazuje prędkość w okienku w czasie jazy, ale tempomat nie utrzymuje prędkości. Doszedłem do wniosku , że po prostu to może być wina źle dobranego softu. Umówiłem się w firmie na sprawdzenie czy aby tu nie tkwi problem.  Po sprawdzeniu okazało się, że miałem program od wersji bez tempomatu z manualną klimą ( stąd ten ciągle pracujący wentylator). Po uporządkowaniu bałaganu wszystko gra i buczy.

 

 

proszę usunąć ten post, omyłkowo zamiast edytuj włączyłem cytuj, przepraszam za błąd.

Edytowane przez Tomeczek1403

Opublikowano
  • Autor

U mnie wszystko OK tylko tempomat nie chce działać 
A ile płaciłeś za sprawdzenie softu ?

Opublikowano

Za wgranie oryginalnego wołał 100-150, ale ja przy okazji modyfikowałem na 162 KM, więc cena była już inna, ale jak pisałem winą był zły program wgrany przez poprzednika.

 

Opublikowano
  • Autor

Ja też robiłem program w warszawie w Kreator Mocy w tamtym roku 

Opublikowano

Po programie tempomat działa?

Opublikowano
  • Autor

Seryjnie nie miałem tempomatu zmieniałem kiere moduł to przy okazji tempomat dołożyłem i niby wszystko działa a nie chce się włączyć

Opublikowano
  • Autor

Osoba która robiła mi program mówi że oni nic nie zmieniali w sterowniku i do tempomatu nic nie mają 
To gdzie jeszcze szukać dlaczego nie działa tempomat ?

Opublikowano

To gdzie zmieniali jak robili program? w liczniku? :grin:

Edytowane przez Łukasz13

Opublikowano
  • Autor

ehheh 
tak mi odpisali 
Witamy, jakie auto? Z tempomatem nic nie robimy w żadnym aucie, zostaje tak jak było w serii

Gdzie dalej szukać ?

Opublikowano
  • Autor

Możliwe że seryjnie nie obsługuje ?

Opublikowano

Jaki masz moduł ??

Moduł z końcówką F   i z końcówką S nie obsługują tempomatu. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.