Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Interface diagnostyczny OBDELEVEN


pawlos23

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć koledzy!

Ostatnio wpadł mi w oko interface diagnostyczny OBDELEVEN na rożnych zagranicznych forach piszą o nim w samych superlatywach (podobno posiada nawet długie kodowanie)

Na pewno ktoś z was miał z nim przyjemność się pobawić; jestem ciekaw waszej opinii i jakie są różnice w wersji standard i pro

https://sites.google.com/view/eldar/strona-główna

https://www.obdeleven.com/index_pl.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem sobie ten interface, wersja PRO (wersja PRO przychodzi z kluczem aktywacyjnym odblokowującym PRO, poza tym niczym nie różni się od zwykłej wersji).

Jeśli ktoś chce kupić, to polecam kupić przez niemiecki eBay - wysyłka od producenta z Litwy jest darmowa a sam face tańszy o jakieś 50 zl (wystawiają fakturę jeśli poprosicie).

Mam oryginalnego HEX-a i jeśli chodzi o możliwości samego urządzenia, to są zbliżone. Jedyne czego nie znalazłem to możliwości odczytania przebiegu z EDC.

Sama aplikacja na androida... jest trochę ciulowa i uważam ją za najsłabszy punkt tego zestawu. Wady:

1. Powolna

2. Wymaga dużej ilości klikania (szczególnie zapisywanie logów - dramat). Nie sprawdzi się raczej w warsztacie ze względu na to że dla każdego dodawanego auta trzeba zakładać osobny "profil".

3. W teorii działa bez połączenia z netem, w praktyce jest ono raczej niezbędne (np. odczytując kody usterek nie mając połączenia zobaczymy same numery usterek - bez ich opisów które apka sobie pobiera z sieci).

4. Obudowa gdniazda nie mieści się w B5 i pasku B5 przedliftowym w gniazdo :lol: i wymaga dopasowania szlifierką, producent wie o tym i można o sobie opierdzielić bez utraty gwarancji.

Zalety:

1. Po prostu to co ma działać działa: adaptacje, kodowanie, bs, długie kodowanie, odczyty itd.

2. Apkę ciągle rozwijają i na pewno będą sukcesywnie usuwać wszystkie niedoróbki i dodawać jakieś nowe bajery.

3. Połączenie bezprzewodowe jest bardzo wygodne, można z tabletem/telefonem iść pod maskę i robić sobie np. output testy czy inne kombinacje a pod nogami nie leży żaden kabel.

4. Wiele języków (w tym polski).

 

Jeśli szukasz interfejsu który ogarnie Twój samochód i jednocześnie nie jest chinolem bez gwarancji, to uważam że to najsensowniejsze rozwiązanie (250 zł).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki W5 z lidla i wszytko jasne. Konkretnie i rzeczowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...