Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5][ANB] sedan quattro turbo


DaveDaveDave

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, miło poobserwować temat, silnik, napęd, kolor i nadwozie to samo, trzeba brać przykład i w przyszłości tez coś pomodzic, na razie jestem na etapie doprowadzania do perfekt stanu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.03.2017 o 12:23, j4s2c2vr napisał:

konkrety jakieś? :D
masz sterownik ME 7.5 ?

Nie, poprzednik. Do dalszych upów będzie przejście na 7.5 bo LC by się zdał po zakuciu. 

Na hamowni wyszło 270/370. Wykresu wole nie wstawiać, nie chce też mówic gdzie to hamowałem. Zmontuje opony letnie i ponownie pojadę hamować, jednak już osobiście. Bo ten wynik nawet nie jest orientacyjny. 

20170331_190937_zpsscj8yb0r.jpg

Oryginalne adaptery vw pod cewki. Polecam, wykonanie i pasowanie pierwsza klasa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz mi jak te podkładki pod cewki pasują? Bo oglądam różne warianty... Wywalilem ICM w sobotę i martwią mnie te dziury. Wolałbym to czymś zatkac... ;)

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasują idealnie, to jest ory plastik. Bardzo ciasno siada w diekiel, a przetłoczenie na cewki jest bardzo dobrze spasowane.  Dzisiaj wleciały semislicki federal 225/45/17 

20170404_184556_zpse87nilro.jpg

20170404_211425_zpsdonxq964.png

 

 

 

 

 

Edytowane przez DaveDaveDave
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.04.2017 o 22:22, Berez1991 napisał:

No i jak kolego wyszło ze strojeniem? Jakie moce uzyskaliście ? 

Na pierwszej próbie podczas daily w pewnej firmie wyszły fale dunaju na wykresie, pan nie chciał zrobić powtórki.  Z racji że to nie ja byłem hamować, nic nie podyskutowałem. Ogarnę sprzęgło i ruszam dalej na hamownie, bo to jakaś pokraka. 

 

 

 

Edytowane przez DaveDaveDave
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a termanowscy w niepołomicach mają jeszcze hamowanie? Swego czasu jeździłem do nich. Kto Ci  to stroi?  Ktoś z Krk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.04.2017 o 14:49, radimm napisał:

a termanowscy w niepołomicach mają jeszcze hamowanie? Swego czasu jeździłem do nich. Kto Ci  to stroi?  Ktoś z Krk?

problem w tym że sprzedana do rs service z wrocka. Strojenie GTO, więc tutaj jestem pewny że od strony programu wszystko ok. Samochód jedzie i robi wrażenie, teraz tylko sprzęgło w kolejce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19114419_1525846404113320_347012752_n_zp

materiał na hybrydę do mnie, czas zmienić strone zimną bo zabawa z doginaniem sztangi od gruszki ciągle o sobie przypomina. A tak przynajmniej będzie piękna linia na sztandze. Gdybym miał nieco więcej doświadczenia w temacie, zakładał bym z miejsca zewnętrzny wg. 

Edytowane przez DaveDaveDave
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeździ pompuje do końca jak złoto, zimna strona od ory volvo i nie ma komplikacji. Teraz tylko remap i można wincy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...