Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5][ANB] sedan quattro turbo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, miło poobserwować temat, silnik, napęd, kolor i nadwozie to samo, trzeba brać przykład i w przyszłości tez coś pomodzic, na razie jestem na etapie doprowadzania do perfekt stanu :D

Opublikowano

Dupohamownia mówi, że coś tam jedzie ;)

Opublikowano

konkrety jakieś? :D
masz sterownik ME 7.5 ?

Opublikowano
  • Autor
Dnia 29.03.2017 o 12:23, j4s2c2vr napisał:

konkrety jakieś? :D
masz sterownik ME 7.5 ?

Nie, poprzednik. Do dalszych upów będzie przejście na 7.5 bo LC by się zdał po zakuciu. 

Na hamowni wyszło 270/370. Wykresu wole nie wstawiać, nie chce też mówic gdzie to hamowałem. Zmontuje opony letnie i ponownie pojadę hamować, jednak już osobiście. Bo ten wynik nawet nie jest orientacyjny. 

20170331_190937_zpsscj8yb0r.jpg

Oryginalne adaptery vw pod cewki. Polecam, wykonanie i pasowanie pierwsza klasa. 

Opublikowano

Anb na kompa me7.5 lc da sie zrobic.

Opublikowano

Napisz mi jak te podkładki pod cewki pasują? Bo oglądam różne warianty... Wywalilem ICM w sobotę i martwią mnie te dziury. Wolałbym to czymś zatkac... ;)

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Pasują idealnie, to jest ory plastik. Bardzo ciasno siada w diekiel, a przetłoczenie na cewki jest bardzo dobrze spasowane.  Dzisiaj wleciały semislicki federal 225/45/17 

20170404_184556_zpse87nilro.jpg

20170404_211425_zpsdonxq964.png

 

 

 

 

 

Edytowane przez DaveDaveDave

Opublikowano

No i jak kolego wyszło ze strojeniem? Jakie moce uzyskaliście ? 

Opublikowano
  • Autor
Dnia 11.04.2017 o 22:22, Berez1991 napisał:

No i jak kolego wyszło ze strojeniem? Jakie moce uzyskaliście ? 

Na pierwszej próbie podczas daily w pewnej firmie wyszły fale dunaju na wykresie, pan nie chciał zrobić powtórki.  Z racji że to nie ja byłem hamować, nic nie podyskutowałem. Ogarnę sprzęgło i ruszam dalej na hamownie, bo to jakaś pokraka. 

 

 

 

Edytowane przez DaveDaveDave

Opublikowano

a termanowscy w niepołomicach mają jeszcze hamowanie? Swego czasu jeździłem do nich. Kto Ci  to stroi?  Ktoś z Krk?

Opublikowano
  • Autor
Dnia 19.04.2017 o 14:49, radimm napisał:

a termanowscy w niepołomicach mają jeszcze hamowanie? Swego czasu jeździłem do nich. Kto Ci  to stroi?  Ktoś z Krk?

problem w tym że sprzedana do rs service z wrocka. Strojenie GTO, więc tutaj jestem pewny że od strony programu wszystko ok. Samochód jedzie i robi wrażenie, teraz tylko sprzęgło w kolejce. 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

19114419_1525846404113320_347012752_n_zp

materiał na hybrydę do mnie, czas zmienić strone zimną bo zabawa z doginaniem sztangi od gruszki ciągle o sobie przypomina. A tak przynajmniej będzie piękna linia na sztandze. Gdybym miał nieco więcej doświadczenia w temacie, zakładał bym z miejsca zewnętrzny wg. 

Edytowane przez DaveDaveDave

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

No i jak wyglada sprawa z ta td04?

Opublikowano
  • Autor

jeździ pompuje do końca jak złoto, zimna strona od ory volvo i nie ma komplikacji. Teraz tylko remap i można wincy. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.