Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B7 2.0 TDI Czarny Avant / BOSE / RNS-E / WEBASTO / FMIC / PDC / CHIP / FELGI 18" RS6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam po poprzednim aucie jakim było A4 B5 nadszedł czas aby wam przedstawić mój nowy nabytek czyli A4 B7 Avant który jest w moim posiadaniu od miesiąca.

Autko jest już znane trochę na forum ponieważ przede mną miało dwóch właścicieli od nas z forum  przez których zostało  doinwestowane bo fabrycznie było golasem .

A4 B7 2.0 TDI AVANT

Produkcja : 12.2005 modelowo 2006

Silnik : 2.0 TDI 140KM (BPW) + Chip

Skrzynie:  6-cio biegowa

Kolor: LY9B - BRILLIANTSCHWARZ

 

Wyposażenie:

- ABS + ESP

- Halogeny

- 4 x Elektryczne szyby

- 6 x AirBag + kurtyny

- Przycisk star engine

- Elektrycznie regulowane i składane lusterka z fotochromem

- Składane lusterka z pilota ( moduł made in kkam)

- Podgrzewane lusterka

- Centralny zamek + Alarm

- Domykanie i otwieranie szyb z pilota

- Klimatronik dwustrefowy

- Tempomat

- Wsteczne lusterko z fotochromem

- Czujnik Zmierzchu

- Czujnik deszczu

- Lampy Bixenon + czarne środki i soczewki z B8 ( made in GWERTY )

- Samopoziom + spryski lamp

- CLH - coming leaving home

- DRL- światła dzienne

- Inteligentne Kierunkowskazy

- Doświetlanie zakrętów

- Oświetlenie wnętrza + rejestracji LED oraz postój w przednich lampach ( made in Tomnik )

- Oświetlenie nóg przód i tył oraz oświetlenie drzwi LED ( made in Tomnik )

- Oświetlenie Ambiente

- Podłokietnik przód + tył w skórze

- System BOSE + zmieniarka w schowku

- Kierownica multifunkcyjna + podgrzewana

- Przyciemnione szybki tył

- Alu felgi zima 16" + opony 205/65

- Alu Felgi lato 18" RS6 + oponki 225/40

- Chip na 164 KM

- Usunięty DPF fizycznie i komputerowo

- Hamulce 320/288

- Fotele skórzane + boczki w skórze

- Podgrzewane fotele przód + podgrzewana tylna kanapa

- schowki pod fotelami

- Isofix

- Lotka na klapie S-line

- Listwy dolne drzwi S-line

 - Dokładka zderzaka przód od cupry 

- Stabilizatory przód RS4 + tył RS4

- Zawieszenie 1BE

- PDC tył

- PDC przód

- Kolorowy FIS

- RNS-E ledowe z polskim menu i mapami polski i europy

- Bluetooth

- Webasto sterowane pilotem

 

 

Plany:

- Malowanie Felg RS6   ( ZROBIONE )

- Montaż osłony podszybia i aku  ( ZROBIONE )

- Kierunki w stylu USA  ( ZROBIONE )

- Doświetlanie zakrętów halogenami  ( ZROBIONE )

- Zderzak przód ala S-line z PDC  (pomalowany cały na nowo oraz dokładka od cupry też w kolorze )   ( ZROBIONE )

- Żarówki w miejsce DRL ala xenon  ( ZROBIONE )

- Podłączenie składanych lusterek aby składały się z pilota ( moduł od kkam) ( ZROBIONE )

- Montaż dodatkowych osłon w komorze silnika koło filtra powietrza i zbiorniczka wyrównawczego  ( ZROBIONE )

- Malowanie osłon silnika górnych w jakiś ładny kolorek  ( ZROBIONE )

- Korekta programu

- Prostowanie zagiętych rantów progów w miejscach gdzie lewarek się podkłada + porządne zabezpieczenie ich

- Poprawienie listwy S-line na tylnych drzwiach bo odstanie minimalnie i obciera o przednie drzwi  ( ZROBIONE )

- Oświetlenie dekorów led

Oprócz tych planów wspomnianych wyżej zapewne zawsze coś się znajdzie co można wymodzić wyjdzie w trakcie użytkowania auta

 

ZDJĘCIA :

vsthh8kz.jpg

5jlt54bq.jpg

5p55l2ef.jpg

38gbmrmk.jpg

7laq68by.jpg

jkfct7th.jpg

8c34nf4n.jpg

rcr22epw.jpg

za8wc2zd.jpg

c2h4rl8i.jpg

c9spv8rx.jpg

erme9mn7.jpg

a7zyl55q.jpg

u9wnbvbd.jpg

js88pujv.jpg

myyjjlsz.jpg

tptusfzk.jpg

lt8kvba9.jpg

qepy6ctv.jpg

lk8ak5cs.jpg

A tu wykres z hamowni po Chipie

9l4yme4o.gif

Chip był robiony jakiś czas temu przez dawniejszego właściciela audi a teraz wypadało by zrobić korektę ponieważ jakiś czas po zrobieniu programu właściciel autka wymienił w nim Turbo na nowe Garrett i wymieniał głowicę na drugą używaną o mniejszym przebiegu od T5 oraz zamontował FMIC-a

 

Zaraz po zakupie musiałem w aucie wymienić wszystkie Świece ponieważ wywalało błąd świec żarowych na 2,3,4 cylindrze po czym się okazało że były na tych cylindrach świece 5V a zaś na pierwszym cylindrze 11V a według katalogów wychodziły mi świece 7V i takie właśnie zawitały

kmpmq9mm.jpg

Przy oględzinach auta przed zakupem komputer wypluł również błąd czujnika wałka rozrządu co się objawiało gorszym odpalaniem na ciepłym silniku. Czujnik został już wymieniony i oczywiście nie obyło się bez komplikacji podczas jego wymiany i przeciągania wiązki od niego tak jak szła fabrycznie i nie chcący uszkodziłem kostkę od czujnika wału korbowego i też musiałem go wymienić. Teraz audi pali jak marzenie

zoniex4s.jpg

an4tefil.jpg

8y2womk6.jpg

o86wnd7i.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez xXPiotrekXx19

Opublikowano

Zostawiam sledzika :hi:

Opublikowano
  • Autor

Panowie doradźcie mi w jaki kolor pomalować felgi RS6 C5 18 bo zupełnie zglupialem myślałem nad grafitem ale czy to nie zginie przy całym czarnym aucie. ;)

Opublikowano

dopisz isofix i tylny stabilizator tez jest z rs4:)

Opublikowano

Brakuje gleby w twoich planach :decayed:

Opublikowano
  • Autor
8 minut temu, hejneken napisał:

Brakuje gleby w twoich planach :decayed:

bo gleby nie będzie ten zawias jaki jest teraz to mi wystarczy w zupełności

Opublikowano
2 godziny temu, xXPiotrekXx19 napisał:

bo gleby nie będzie ten zawias jaki jest teraz to mi wystarczy w zupełności

Wrzucisz większe koła i zmienisz zdanie xd

Opublikowano

Dobra sztuka myśle ze nie bedziesz załował, też kupiłem auto od Rafała i jestem bardzo zadowolony :) bezawaryjnosci zycze

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, Marcinn993 napisał:

Dobra sztuka myśle ze nie bedziesz załował, też kupiłem auto od Rafała i jestem bardzo zadowolony :) bezawaryjnosci zycze

Dzięki wiadomo rafał nic nie ukrywa a i nawet nie musiał by bo raczej dba o auta :)  Również życzę ci bezawaryjności

Opublikowano
bo gleby nie będzie ten zawias jaki jest teraz to mi wystarczy w zupełności

Ja Cie namowie do gleby :kox:
Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, OficeR napisał:


Ja Cie namowie do gleby :kox:

myślę że się nie dam to chyba prędzej bym się zastanowił nad Quattro

Opublikowano

No Piotrek 2 rarytasy czekaja u mnie :D Q z 3.0TDI i zdes przod s line xenon pdc :)

Opublikowano

Bardzo ładna sztuka a i plany modów zgodne z moim gustem :)

 

Powodzonka!

Opublikowano
  • Autor
10 godzin temu, mateusztbg napisał:

Bardzo ładna sztuka a i plany modów zgodne z moim gustem :)

 

Powodzonka!

dziękuje

Opublikowano
myślę że się nie dam to chyba prędzej bym się zastanowił nad Quattro

Tez kiedys mowilem ze nie bedzie gwintu ale mi wytlumaczyli na forum i zmadrzalem :decayed:
Opublikowano
  • Autor

Koledzy potrzebuję pomocy w wyborze koloru w jaki mogę pomalować felgi RS6. Poniżej wklejam fotke auta z przyłożonymi felgami

s7s48fdk.jpg

Myślałem nad Grafitem ale chyba przy tym kolorze to by zgineły te felgi a fajnie by było jak by się ładnie wyróżniało jakoś

Opublikowano

Jak dasz kolor jak kolpaczki w tych felgach rs6 to nie bedzie tragedi :) byle nnie całe czarne ;) 

Opublikowano
  • Autor
8 godzin temu, Norbas napisał:

Jak dasz kolor jak kolpaczki w tych felgach rs6 to nie bedzie tragedi :) byle nnie całe czarne ;) 

widzisz to by nie był zły pomysł ale muszę poszukać gdzieś w necie jakieś zdjęcie poglądowe aby zobaczyć to jak to się komponuje

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj felgi zostały wywiezione do sprawdzenia czy są proste w 100% oraz po sprawdzeniu lub ewentualnym prostowaniu jeżeli będzie taka potrzeba felgi zostaną wypiaskowane oraz dostaną nowy lakier :banan:

 

Dzisiaj również wskoczył calutki zestaw świetlenia led wnętrza oraz tablicy rejestracyjnej bo jak się okazało to w aucie były moduły led ale tylko w dwóch lampkach podsufitki a reszta oświetlenia na standardowych żaróweczkach.  Teraz jest bardzo jasno w aucie i w jednym kolorze :)  Ledy od " Tomnik "

mxio9zov.jpg

qmhagnuf.jpg

Postojowe w led

8co6s4v3.jpg

6ndllcqp.jpg

dtbszyle.jpg

8an6ic2u.jpg

ft6dd4rc.jpg

c46chuzr.jpg

cemf8yir.jpg

 

Teraz czekam na żarówki w miejsce DRL aby kolorek w lampach przednich też nie odbiegał barwą od innych  świateł i niebawem zaczynamy strugać kierunki w stylu USA

 

 

Opublikowano

Ocho... podpatrzyl na spocie i tez chce :D gwint tez z czasem u Ciebie wleci ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.