Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B7 2.0 TDI Czarny Avant / BOSE / RNS-E / WEBASTO / FMIC / PDC / CHIP / FELGI 18" RS6


xXPiotrekXx19

Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, OficeR napisał:

Ocho... podpatrzyl na spocie i tez chce :D gwint tez z czasem u Ciebie wleci ;)

No nie powiem że z tym USA to tak podpatrzyłem u ciebie jak to wygląda przy bixenonie bo w poprzedniej A4 też miałem ale jakoś przy zwykłych soczewkach nie wyglądało to jakoś fajnie. Uparłes się z tym Gwintem :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choroba musi postepowac [emoji14] fajnie sie zgrywaja obeysowki z drl i bixem. To dobry modzik. W b7 tez chyba jakies dodatki w zderzaki sa od usa ale to juz nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, OficeR napisał:

W b7 tez chyba jakies dodatki w zderzaki sa od usa ale to juz nie wiem.

Avanty miały w przednim zderzaku obrys/odbłyśnik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Norbas napisał:

Avanty miały w przednim zderzaku obrys/odbłyśnik :)

własnie kiedys widziałem takiego avanta że miał takie odblaski w zderzakach myślałem że to sobie ktoś sam wystrugał ale wyglądało na to że to ORI. Mi osobiście te w zderzaku się nie podobają wolę w lampach przednich aby się paliły kierunki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Rafal1988Lodz napisał:

jakie koszta tych lampek co kupiles? i gdzie?


Moduły są produkcji made in Tomnik  PROLUMO  a koszzt lampek które zastosowałem do swojego avanta to  355 zł ale moduły są zastosowane w

Lampce podsufitki przód

lampka podsufitki tył nad kanapą

lampka podsufitki bagażnik

lampki czerwone drzwi 4 szt

lampki drzwi białe 4 szt

lampki oswietlenia przestrzeni nóg 4 szt

oswietlenie rejestracji

postojówki przód

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek wróciły z malowania długo oczekiwane felgi na lato i nie mogłem sie powstrzymać aby je odrazu tego samego dnia wsadzić na auto a oto kilka świeżych fotek z dzisiaj po umyciu auta

3oyco89q.jpg

gizg75qf.jpg

qnt46js6.jpg

olmfxqj4.jpg

ekhpdh9h.jpg

ujvqxogw.jpg

v5copnl6.jpg

Na zdjeciach felgi nie prezentuja swojeko koloru na tyle jak na żywo

 

Dzisiaj wrzuciłem nareszcie nowy filter paliwa po zastosowaniu preparatu do zbiornika który miał za zadanie przeczyścić układ paliwowy oraz smarować wtryski to wypadało zapodać nowy filterek.

btwqzvga.jpg

qfoa8c7e.jpg

sesyemxc.jpg

 

Zawartość dodana 9 minutes later

Koledzy  od czego zacząć rozkręcanie ponieważ szykuję się dużymi krokami do zrobienia nowego Programu i chciał bym przed tym jeszcze wyczyścic zawór EGR oraz przy okazji przepustnicę tylko nie wiem co musze porozkręcać. Tak to wyglada u mnie w silniku

tfdz6emp.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze gdybys opony czyms naszmalcowal to by bylo ladniej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, KoJ@K napisał:

Jeszcze gdybys opony czyms naszmalcowal to by bylo ladniej :wink:

To już ogarnę jak wezmę się za lakier czyli mam na mysli poprawkę kilku mankamentów które nie dają mi żyć i po tym przyjdzie czas na zastosowanie jakiegos dobrego zestawu czyli mówie tu o glinkowaniu, woskowaniu itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra miejscowka do fotek. Gdzie to konkretnie jest w Ldz?

PS: i tak jak wczoraj rozmawialismy... bez gwintu dobrze nie bedzie :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek nie swiruj pawiana tylko gwint zakładaj. Jak porobię auto mogę się z toba karnac i lukniesz jaki mam konfort jazdy. Dla mnie na plus. Wiadomo trzeba uwazac na dziury żeby zderzaka nie uszkodzić ale wizualnie auto będzie lepiej wygladalo jak obniżysz :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.04.2017 o 10:03, OficeR napisał:

Dobra miejscowka do fotek. Gdzie to konkretnie jest w Ldz?

PS: i tak jak wczoraj rozmawialismy... bez gwintu dobrze nie bedzie :D

 

fotki robiłem po drodze jak jechałem na spota na ulicy fabrycznej na przeciwko parku tam są takie opuszczone ceglane budynki i tam  zrobiłem te fotki

Zawartość dodana 3 minutes later
Dnia 3.04.2017 o 10:15, Rafal1988Lodz napisał:

Piotrek nie swiruj pawiana tylko gwint zakładaj. Jak porobię auto mogę się z toba karnac i lukniesz jaki mam konfort jazdy. Dla mnie na plus. Wiadomo trzeba uwazac na dziury żeby zderzaka nie uszkodzić ale wizualnie auto będzie lepiej wygladalo jak obniżysz :) 

OK zobaczymy jak to wygląda u ciebie podczas jazdy bo już dopuszczam taka opcję zmiany ale najpierw musze ogarnac lakier i program nowy zrobić a później bedziemy mysleć dalej oczywiście chodzi mi po głowie jeszcze wydech na dwie strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie tu nie było ale niestety brak czasu ale teraz zaczynam działać spowrotem ze swoim Avantem i na początek wpadła osłona podszybia i aku całkiem nowe z ASO

za3e73yy.jpg

lxpfvww5.jpg

757hzskh.jpg

xca3fqyy.jpg

dzwgvydk.jpg

 

 

Teraz szukam osłony filtra powietrza jak i osłony zbiorniczków i będę miał temat osłon pod maską zamknięty a i jeszcze potrzbuje zakupić osłony silnika i skrzyni od spodu bo mam połamane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Animal napisał:

Jaki koszt podszybia w ASO?

oslona podszybia i pokrywka aku to koszt 149zl bez żadnych rabatów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Dawno mnie tu nie było ale to dlatego że autko było u lakiernika a teraz stało w garażu bo nie miało przeglądu i oczekiwało na ko serwacje spodu autko po prostowanie rantow progów. W aucie niedawno musiałem wymienić akumulator bo poprzedni Bosch zdechł całkiem. W jego miejsce wpadł nowy akumulator forse 100AH a to dlatego żeby mieć jakiś zapas ponieważ autko ma troszkę wyposażenia kture ciągnie prąd więc zdecydowałem się na taki. Do autka kupiłem również subwoofer od Q5 została kwestia montażu i wymiany koła zapasowego na 18 cali niebawem fotki z wymiany oraz z montażu całej instalacji pdc pod przód bo przed malowaniem kupiłem zderzak z czujnikami i dokupilem wiązke z modulem ale czeka na montaż ale to niebawem. Do autka oczywiście wlecia również ściema szyb przednich drzwi tak aby ładnie się prezentował. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedziemy musieli sie kiedys znowu umowic na spota ? przerzucilem sie teraz na b6 z q 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.01.2019 o 17:48, OficeR napisał:

Bedziemy musieli sie kiedys znowu umowic na spota ? przerzucilem sie teraz na b6 z q 

No to widzę że zmiany na lepsze. Pewnie bardzo chętnie podjadę się spotkać pogadać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czasem na jakies wspolne rezanie mozna bedzie sie umowic, bo szczerze powiem az mnie nosi na dlubanie tylko najpierw graty musze pozbierac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...