Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Cześć wszystkim! Forum przeglądam od bardzo dawna, jednak stałem się posiadaczem posiadaczem A4 B6 1.8T + podtlenek_LPG z 2002 w wersji S-line z manualną skrzynią (5gears) oraz napędem FWD, stąd pewnie będzie w przyszłości kilka pytań technicznych, zatem postanowiłem dołączyć do a4-klubu. Pozdrawiam wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem posiadaczem audi a4 b5 1.9 TDI i dołączyłem do waszej Moto Rodziny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:wszystkim forumowiczom !

Jestem świeżo upieczonym i zadowolonym posiadaczem Audi A4 B5 Avant kombi 1,6 z 98r.

To moje pierwsze Audi. Posiadam je od kilku dni, ale już wiem że czeka mnie dłuższa przygoda z tym modelem  :a4fan:

Pozdro z Górnego Śląska / Chorzów :punk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie :) Tutaj Damian, właśnie założyłem konto i chciałabym nawiązać nowe znajomości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:, mam na imię Radek, Audi :a4fan: b5 posiadam od tygodnia :D ale od wczoraj mogę już nim jeździć (odbiór prawka wtedy miałem) :D Jestem z Małkini, 15 km od ostrowi maz a 100km od warszawy , mam nadzieje że będę miło przyjęty :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem z Włocławka. Jeżdżę czarnym A4 B8 avant przed lift, 2.0 Tdi CAGB (po chipie. [emoji851] )

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Franciszek. Szczęśliwy posiadacz A5 :) Mieszkam w Wawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Z tej strony Maciej z Glasgow, UK

Admin poprosił mnie abym przedstawił się i opowiedział coś o sobie i moim samochodziku

Jestem zupełnie zielony jeżeli chodzi o całą grupę VAG, i Audi A4, które zakupiłem jest pierwszym pojazdem z tejże grupy. Wcześniej posiadałem kilka Japończyków (Toyota, Nissan, Honda) i Fracuza (Citroen). Co do samego Audi, jest to model B6 TDI (130KM) z 2003 roku z automatyczną skrzynią biegów. Samochód jest w pakiecie S, wyposażony w podstawowy osprzęt (jednakże posiada tempomat oraz czujniki parkowania), jestem 4'tym właścicielem, a przejechane ma na ten moment prawie 170 tyś mil (ok 273588 km), poprzedni właściciele bardzo dbali o samochód i jak na swój wiek i przebieg jest naprawdę bardzo komfortowy i dynamiczny. Po zakupie wymieniłem wszystkie filtry, świece, zalałem go Motul'em, jak również podłączyłem do radia zmieniarkę USB.  Niedługo samochód przejdzie drobne naprawy kosmetyczne (uszczerbki lakieru, usunięcie potencjalnych źródeł rdzy) oraz zabieram go na profesjonalny detailing aby przywrócić lakierowi połysk i zabezpieczyć go na kilka lat. Ostatni smaczkiem będzie mapa silnika, aby poprawić mu spalanie. Nie jestem amatorem tuningu optycznego czy też sportowego, dlatego jedyną zmianą, którą wprowadzę, będzie zmiana felg na OEM'owe z nowszego Audi, gdyż mam nieparzysty komplet (3+1). Nie mam w tym momencie zdjęć wnętrza samochodu, jednakże postaram się wstawić je, zanim samochód przejdzie detailing.

Pozdrawiam

Maciej

IMG_20170127_133755_1.JPG

IMG_20170127_133801_1.JPG

IMG_20170127_133809_1.JPG

IMG_20170127_133820_1.JPG

IMG_20170127_133826_1.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim 

Mam na imię Paweł.  Do nie dawna jeździłem głównie czerwoną ( czerwone zawsze szybsze :):) ) a4 b5 1.6 w sedanie lecz od niedawno pojawiła się u mnie kolejna a4 b5, tym razem w nadwoziu avant z silnikiem 2.8 (ALG) i napędem quattro (torsen) którą wkrótce planuje zagazować po rozwiązaniu kilku problemów. 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy :hi:

Mam nadzieję że też czerwona :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety tym razem inny kolorek, wystarczy jedna czerwona "bestia" :lol:

 

zazaza.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów :)

Mam na imię Kamil i jestem z Tarnowa. Forum biernie śledzę już od jakiegoś czasu .. no i w końcu przyszedł czas się zarejestrować. Z samochodami Audi mam styczność od około 20 lat i przez ten czas w "domowych kuluarach" przewinęło się:

  • 80 B3 sedan 1.8 90 KM - było
  • A6 C5 sedan 2.8 FWD 193 KM - było
  • A4 B6 sedan 1.8T 150 KM FWD - było
  • A6 C5 sedan 2.5 TDI 180 KM Q - było
  • A4 B7 kombi 1.9 TDI 116 KM - było
  • A3 8L 3d 1.9 TDI 110 KM - nadal jest (szanowna wife)

A ja na co dzień pomykam szarym delfinkiem B7 2.0 TFSI kombi quattro w manualu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema...mam na imie Łukasz i interesuje sie tą NAJLEPSZĄ marką od kilku ładnych lat i nie zamieniłbym audi na inna marke...Audi jest w mojej rodzinie od jakiegoś czasu: ojciec mial 100 c4, a4 b5, a obecnie a6 c6; brat ma a3 8l; ja miałem a3 8l a obecnie a4 b6 w avancie i tak pomału sobie przy niej grzebie...to szybki w czerń to zmiana na xenon a teraz przymierzam sie do kupna felunku na lato...to tyle o mnie...pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy serdecznie w klubie :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy serdecznie w klubie :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy serdecznie w klubie :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...