Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co inwestować?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Teraz chyba bycie drwalem jest na topie.

Opublikowano
  • Autor

A Lokata?

Edytowane przez KarolASO
poprawka

Opublikowano

Wystarczy wejść na pierwszą lepszą stronę banku aby zobaczyć jakie jest oprocentowanie lokat aktualnie. Do 25% im daleko. 

Delikatnie mówiąc.

Opublikowano

  A inwestycja w złoto w Amber Gold ?

Opublikowano
Dnia 09/03/2017 o 20:50, KarolASO napisał:

W co zainwestować 270tys. zł.

Interesuje mnie zysk miesięczny wynoszący około 5000 zł

ulala........

masz rozmach :D

Opublikowano
35 minut temu, radi88PL napisał:

genialny jest tryb gimbazy czytającej takie artykuły

poniżej pytanie "inwestora" i komentarz

Loogin

Proszę o spostrzeżenia nt. inwestycji w cukier (long). Jakie mogą być zmiany w perspektywie 1-2 lat? Planuję zakup ok. 200kg (oczywiście fizyk - "pięć kilo i do domu").

 

zieloniutki

@Loogin
200kg*3=ok. 600 PLN i to w fizyku - piszesz o inwestycji czy o zrobieniu zapasu?
Opublikowano

Poczytaj trochę, od siebie polecam to miejsce http://independenttrader.pl/dlaczego-nadal-nie-inwestuje-w-nieruchomosci.html

 

Lepiej dla wszystkich, aby gimbaza czytała tego typu blogi i analizując nauczyła się wyciągać odpowiednie wnioski w swoim życiu. Co do treści komentarzy ciężko jest się odnosić, wszyscy komentują wszystko i wszędzie, merytoryczne przeważnie nie są (komentarze) podobnie jest u nas na forum.

Opublikowano

Fakty wyssane z palca w tym artykule, jakie przesycenie rynku ? Czy autor mysli ze ludzie beda cale zycie mieszkac w norach pobudowanych w latach 60-80 ? Nowe osiedla to same plusy nawet kosztem dalszej odleglosci, ciagle powstaja nowe drogi, obwodnice, dzielnice pelniace pelnych miast gdzie jest wszystko pod reka. Jak deweloperzy zobacza ze rynek sie nasyca to co zrobia ... zmniejsza produkcje by wyrownac...

Spokojna glowa rynek w Polsce moze sie zapcha ale za najblizsze 20-30 lat. Na chwile obecna popyt przewyzsza podaz, owszem mozna kupic super okazyjnie, ale nawet mieszkanie w obrebie 1 km potrafi byc 20-30% drozsze/tansze ze wzgledu na standard, widok z okien czy chociazby uklad i pietro samego mieszkania.

Mieszkania to jest pierwszy element bytowy spoleczenstwa, rozwijamy sie ciagle i przy naszym klimacie nie bedziemy mieszkac w gliniankach jak grecy czy hiszpanie ;)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Kup maszynę i rozpocznij produkcję zapałek.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.