Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A5 Sportback 3.0TDI CCWA S tronic, Lava Grey


edraven

Rekomendowane odpowiedzi

Ja przerabiałem swoje A5 na polifta S5 i kupujący się cieszył ze ma taki exterior ? mialem fotki jak byl uszkodzony,bo ja tylko uszkodxone jako baza do przerobek? chyba mnie cos kolo 10 tys wyszło ? Bardzo ładne autko ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będą przerabiał na lifta skoro auto w jednym kawałku mam. Co innego jak jest uszkodzone ;) Dorezam zaplanowane rzeczy , ale lifta nie będzie...no chyba że zderzaczek z tyłu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a5 przedlift jest ladniejsza od polifa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Tomeks napisał:

a5 przedlift jest ladniejsza od polifa

Bez przesady :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.05.2017 o 17:30, Tomeks napisał:

a5 przedlift jest ladniejsza od polifa

też tak uważam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie przedlift ma ładniejszy przód/lampy które wizualnie poszerzają auto...

Kwestia gustu. Nie ma co tutaj w tej kwestii dyskutować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie przedlift B8 wygląda na szerszy od polifta. Ale neony w jednym i drugim robią robotę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam się zastanawiałem, czy nie zakładać tyłu NEON ale nie jestem pewien czy taki mod pasuje w przed-lifcie.. Kwestia gustu. Auto mam już 3 lata chyba czas na sprzedaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie lubię kombinowanych modów, przod stary tył nowy. Lepiej odnowić lakier i lampy żeby auto odzyskało blasku .  Swoją drogą czy ktoś z was ma w A5 maskę baaaardzo mocno obita kamieniami? Moja wygląda tragicznie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem.. porażka była :/ ale nie malowałem jej żeby nikt mi później nie zarzucał, że auto klepane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ACC available ;) Polecam mod wszystkim niezdecydowanym . Ale tylko ma sens przy automacie. 

2017-08-05_19.26.46.jpg

Edytowane przez edraven
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.06.2017 o 08:22, edraven napisał:

Osobiście nie lubię kombinowanych modów, przod stary tył nowy. Lepiej odnowić lakier i lampy żeby auto odzyskało blasku .  Swoją drogą czy ktoś z was ma w A5 maskę baaaardzo mocno obita kamieniami? Moja wygląda tragicznie. 

Ja miałem, ale w białej i nie rzucało się tak bardzo w oczy. Lecz i tak ją pomalowałem z tego względu że miało moje oko cieszyć. A przy sprzedaży powiedziałem co i jak i nikt mi nic nie zarzucił że coś było kombinowane. Teraz w czarnej też malowałem bo była zbita a jak ktoś przyjdzie i mi powie że była składana z trzech to jego sprawa i ładnie mu pokaże brame wyjazdową ;)

Dużo wyszedł Cie ACC?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakiernik będzie we wrześniu bo nie dam rady teraz na tak długo auta odstawić. ACC wyszło mnie tyle co graty i zdjęcie CP czyli +/- 1600 PLN . Mam manetki pod ACC poliftowe do opylenia razem z czujnikiem kąta skrętu . U mnie nie siadły bo były z Kostal a potrzebowałem Valeo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek kiedy będziesz w mielcu? Zrobiłby w końcu jakieś spotkanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę za ok 2 tygodnie. Z chęcią mały spot zrobimy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8/5/2017 o 19:30, edraven napisał:

ACC available ;) Polecam mod wszystkim niezdecydowanym . Ale tylko ma sens przy automacie. 

będziesz kiedyś ciął 150km/h szeroką, pustą autostradą i przeleci Ci przed nosem plastikowa torebka albo inny śmieć... daj znać jak było ;) Żeby się dało to dziadostwo włączać i wyłączać (przestawiać do trybu "zwykłego tempomatu") to by był super wynalazek... ale się nie da... (da się?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas w PL reklamówki luźno po autostradzie nie latają ;) ale wiem co ciebie może denerwować. Powinna być opcja działania  z samego CCS bez ACC wyłączana z  MMi. Bardzo zdziwiło mnie że radar nie wykrył sarny stojącej na drodze jak słup. Z tego co wiem to możesz wylosować ACC o zakodować jako CCS .jakiś tam błąd ostanie się ale działać powinno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...