Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 1.8T] S-LINE Audi A4 z mega duzymi felgami 18'' + nowe zdjęcia p.s Sprzedam


Dzo-Dzo

Rekomendowane odpowiedzi

wow :eek: pierwszy raz widze te fele na czarnej B6 Sedan i wygladaja bajecznie :eek: :eek: :eek: do tego ta lotka, wszystko komponuje sie ze soba swietnie. moze przod puscilbym 20 mm w dol ale to juz kosmetyka, i tak wyglada extra. listwy boczne to oryginalne S-Line??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow pierwszy raz widze te fele na czarnej B6 Sedan

pet3r to nie czarna tylko granat metalic :-)

listwy boczne to oryginalne S-Line?? Tak to jest wersja s-line

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze przednie szyby tez przyciemnione ?? :twisted:
tak zgadza sie nawet nie wiem czemu do zdjecia sie same odsuneły :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzo-Dzo mowilem Ci mowilem :wink: teraz musisz uwazac na te kołpaki zeby Ci ich nie odkrecili :twisted:

Panowie za żywo jeszcze lepiej to wygląda,felgi idealnie pasuja do auta :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko piękne, wszystko się ze smakiem zgrywa :biggrin: Felunek piękny, jaki rozmiar :question: Wreszcie takiej wielkości felgi które "normalnie" wygladają przy B6. Nie wiem czy zauważyliście ale w wielu nowszych samochodach (np. B6, nowy Passat) felgi które np. w B5 wyglądały na duże tu prezentują się kiepsko (czyli wydają się maluczkie). Podejrzewam że jest to efekt tego ze autka są dość zabudowane. Często B6 na 17" (o 16" już nie wspomionam) wygląda jak taki kolos na glinianych nóżkach. I do tej pory nie widziałem B6 z dobrze dobranym rozmiarem felg. Zawsze wydawały się jakieś takie małe. Dlatego gratuluję felunku i mam nadzieję że kiedyś jak się dorobię B6 będę miał coś zbliżonego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę tylko powiedzieć feluśie zaj.....e, a ogólnie furka ładnie gniecie ostatnio jechałem z Michałem byłem zaskoczony :eek: Tylko szkoda że nie TDI :rotfl::rotfl::rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co to za radyjo?? masz jakies lepsze foty?? co ma na stanie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaj82
jutro z lepszego aparatu zrobie fotoski ( a co ma radyiko ma wszystko od dvd po divix i po sony play station 2 :-) ) jutor zapodam lepsze foto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...