Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 1.8T] S-LINE Audi A4 z mega duzymi felgami 18'' + nowe zdjęcia p.s Sprzedam


Dzo-Dzo

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do właściciela - te przedniesz boczne szyby są przyciemnone folią czy mi się wydaje że są ciemniejsze niż seria?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do właściciela - te przedniesz boczne szyby są przyciemnone folią czy mi się wydaje że są ciemniejsze niż seria?

tak sa lekko przyciemnione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ladna :a4fan: i tak z ciekawosci co jest w tym pakiecie S-Line a czego nie ma w normalnej A4 B6 ?

Sam nie wiem nie no zaartuje byl juz taki temat nawet przezemnie pisany na formu z tego co wiem kolego to jest obnizony w srodku ma czarna podsufitke nie ma opisow na kalpie fotele pol skora kierownica i mieszek pikowany w takie male dziurki ksenony wiem ze mi dali czujniki parkowanie przod i tyl tak utwardzili go napewno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do właściciela - te przedniesz boczne szyby są przyciemnone folią czy mi się wydaje że są ciemniejsze niż seria?

tak sa lekko przyciemnione

Doszliśmy na forum że fabrycznie mają przepustowośc 80%, wiesz na ile zostały twoje zrobione. Wg przepisów max to 70% a nie chce mi się wierzyć że masz folie dodającą ok. 10%. Niemniej fajnie to wygląda bo delikatnie i myślę że nikt się do tego nie przyczepi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do właściciela - te przedniesz boczne szyby są przyciemnone folią czy mi się wydaje że są ciemniejsze niż seria?

tak sa lekko przyciemnione

Doszliśmy na forum że fabrycznie mają przepustowośc 80%, wiesz na ile zostały twoje zrobione. Wg przepisów max to 70% a nie chce mi się wierzyć że masz folie dodającą ok. 10%. Niemniej fajnie to wygląda bo delikatnie i myślę że nikt się do tego nie przyczepi.

kurcze wiesz co nie wiem jak z ta folia tyl przepustowosc 20 % a przod chyba 60 % jakos tak folie naklejalemw firmie szybex u nas w czestochowie pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do właściciela - te przedniesz boczne szyby są przyciemnone folią czy mi się wydaje że są ciemniejsze niż seria?

tak sa lekko przyciemnione

Doszliśmy na forum że fabrycznie mają przepustowośc 80%, wiesz na ile zostały twoje zrobione. Wg przepisów max to 70% a nie chce mi się wierzyć że masz folie dodającą ok. 10%. Niemniej fajnie to wygląda bo delikatnie i myślę że nikt się do tego nie przyczepi.

kurcze wiesz co nie wiem jak z ta folia tyl przepustowosc 20 % a przod chyba 60 % jakos tak folie naklejalemw firmie szybex u nas w czestochowie pozdrawiam

to na przednie szybki nie masz papierów w razie kontroli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak nie mam atestu ale powiem ci ze jest to bardzo delikatnie zrobione

[ Dodano: 08-03-2007, 12:58 ]

w przyszlym tygodniu zaprezetuje radyjko :-)

[ Dodano: 11-04-2007, 22:09 ]

moze i by zamknol zegarek ale sie bałem :-)

ZdjA_cie010.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciach nie wzbudzają wielkich emocji, ale wiem jak wyglądają na żywo i mogę tylko pogratulować pięknych wielkich felg :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...