Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Prawo jazdy kat. C i C+E


rafal9119

Rekomendowane odpowiedzi

Wypowiem się też Ja - ostatnio byłem i pytałem się o samo C kat. , koszt 2000 zł kurs , 150 zł lekarz na miejscu , 150 badania psychologiczne , później teoria + praktyka 300 z hakiem , co do zapotrzebowania na kierowców , w moim regionie przyjmują kierowców bez doświadczenia , najłatwiej dostać się na kierowce do Biedronki ( <- pojeździsz trochę na solówce i później robisz C+E i jeździsz ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce brakuje kilkudziesięciu tysięcy kierowców samochodów ciężarowych. Pracę na pewno można znaleźć ( zależy na jakich warunkach ).

Tak jak napisał .Pablo. pracodawcy wolą przuczyć nowego kierowcę niż nie zarabiać na samochodzie który stoi bezużyteczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w naszych rejonach ukrainców biora ....... ja majac HDS (32 T) Adr-y i C+E jezdze na solowce bo lepiej płaca :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Adam :) napisał:

no w naszych rejonach ukrainców biora ....... ja majac HDS (32 T) Adr-y i C+E jezdze na solowce bo lepiej płaca :kwasny:

Firmy nie do końca są zadowolone z Ukraińców. Kilka przykładów duża firma w Tychach ok 40 Ukraińców z tego 20 miało taki sam numer prawojazdy Hahaha,  druga firma Kraków 2 razy mieli przypadek ze Ukrainiec sprzedał towar auto zostawił otwarte na parkingu i słuch o nim zaginął. Nie twierdzę że każdy Ukrainiec źle jeździ czy kantuje ale wystarczy jeden taki i firma ma poważny problem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

badania zaliczone . za c i c+e zapłaciłem 2900zł.  teraz czekam na pierwsza jazde

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎2017‎-‎03‎-‎30 o 21:01, rafal9119 napisał:

badania zaliczone . za c i c+e zapłaciłem 2900zł.  teraz czekam na pierwsza jazde

Napisz po pierwszych jazdach jak wrażenia.

Jeździłeś kiedyś samochodem ciężarowym ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samochodem ciężarowym nigdy nie jeżdziłem . Dość fajnie mi sie jeżdziło . jak narazie to miałem tylko taki wstepna przejażdzke 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

badania zaliczone . za c i c+e zapłaciłem 2900zł.  teraz czekam na pierwsza jazde

Nie pomyliło Ci się o tysiąc? Coś tanio... u mnie w regionie 2100 samo C kosztuje i 1900 E do C... do tego kwalikikacja którą akurat robie 2300 i badania do kwalifikacji 400.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pomylilo mi sie w naszych stronach tyle bora 2900. Dotego lekarz 150 i psycho 150zl. Wyjezdzilem juz 6 h we wtorek kolejna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to git im taniej tym lepiej :) jak idzie jazda? Nie jest tak trudno jak mogłoby się zdawać co?

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto mieć

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Zawartość dodana 0 minutes later

Lepiej zarobić 2000 euro niż 1300 netto na rękę

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No już nie przesadzajmy 2000 euro na początek to nikt Ci nie da... no chyba że z kabiny przez miesiąc nie wyjdziesz...

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze niezle 2900 kpl :P tak jak ktoś wspomnialem u mnie samo C+E 1800 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, mech15 napisał:

Poczekaj na łuk do tyłu c+e?

 

 

Pikuś - kwestia wprawy ☺☺☺

Z naczepą oczywiście.  Z przyczepą cofanie to jest wyzwanie , ale oczywiście do opanowania. 

Edytowane przez jacek70
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...