Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] konkurencja dla RNS-E

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak dla mnie tylko ORI :gwizdanie:

choc mapy audi pozostawiaja wiele do zyczenia szczegolnie w Naszym pieknym Kraju

Opublikowano

Ja co prawda nie jestem zwolennikiem ORI nawigacji (brak polskiego lektora itp...) ale jak już mam to korzystam :)

Ta navi z linku zapowiada się nieźle ;) Czas pokaże co z tego wyniknie.

Opublikowano
  • Autor

ciekawe czy bedzie mozna sterowac nia z kierki wyglada calkiem calkiem ale jest jedna wada brak zciaganego panela :confused4:

Opublikowano

Ori to Ori zgadza sie a co do mapy to wystarczy rozkodować i wrzucasz auto mape

Do RNS-E auto mape?? Hmmm ciekawe. Możesz rozwinąćź temat??

Opublikowano
Ori to Ori zgadza sie a co do mapy to wystarczy rozkodować i wrzucasz auto mape

Ciekawe....

http://tech.wp.pl/kat,1009789,title,TomTom-przedstawia-nawigacje-drugiej-generacji,wid,10730129,wiadomosc.html

ciekawe jak to bedzie dzialac cena tez nie jest wygorowana a tom tom nie jest zly

Dla mnie to poprostu chciałoby być orginalne i zintegrowane z samochodem , ale nigdy to nie będzie ori :thumbdown:

Opublikowano

Ori to Ori zgadza sie a co do mapy to wystarczy rozkodować i wrzucasz auto mape :good:

Tak jak mówisz. Rozkodowałem i wgrałem super dokładne wojskowe mapy regionu.

Smiga aż miło,jak to w MON-ie, wszystkie knajpy zaznaczone :polew:

Jest tylko jeden feler. Po wyjściu z ostatniej knajpy navi "gubi trasę do chaty"

Myślę, jednak, że to wina tunelu i białego światełka na końcu :) Może to jednak białe myszki były ?

Opublikowano

jacekm

Myślę, jednak, że to wina tunelu i białego światełka na końcu smiley Może to jednak białe myszki były ?

Jacek szatanie... :polew:

Koledze chyba chodziło o flash'owanie tego TomTom'a a nie RNSa :wink4::polew:

Opublikowano

jak dla mnie tylko ORI :gwizdanie:

CHOĆ MAPY AUDI pozostawiaja wiele do zyczenia szczegolnie w Naszym pieknym Kraju

Ori to Ori zgadza sie a co do mapy to wystarczy rozkodować i wrzucasz auto mape :good:

Serdecznie przepraszam za brak umiejętności czytania ze zrozumieniem :wink4:

Opublikowano

pytalem na Priv o przerabianie RNS-E zeby AM byla czytana i ma byc jakas odpowiedz po weekandzie takze raczej nei chdozilo o TOM TOM'a :wink4:

Opublikowano

co ? jakiś farmazon... :polew:

Opublikowano

no ja tez pierwsze slysze ... dlatego jestem ciekaw o co chodz :gwizdanie:

Opublikowano

pytalem na Priv o przerabianie RNS-E zeby AM byla czytana i ma byc jakas odpowiedz po weekandzie takze raczej nei chdozilo o TOM TOM'a :wink4:

Ja pierdziu ! Kolego, przywróciłeś mi wiarę we własne umiejętności :polew:

Opublikowano

pytalem na Priv o przerabianie RNS-E zeby AM byla czytana i ma byc jakas odpowiedz po weekandzie takze raczej nei chdozilo o TOM TOM'a :wink4:

Ja pierdziu ! Kolego, przywróciłeś mi wiarę we własne umiejętności :polew:

:polew: :polew: jendak czytac umiesz :naughty: :naughty:

Opublikowano

na bank RNSe nie da sie tak przerobic, chyba ze montujemy urzadzenie zewnetrzne, ktore bedzie co najwyzej sterowane przez rns i wyswietlalo tak jak z tunera.

automapa pracuje tylko na systemach operacyjnych i tego nie przeskoczyc. nie zainstalujesz win mobile ani win C na rnsie z wielu przyczyn. wiec nie ma sie co podniecac ;]

ktos wrzucal filmik z ekranem dotykowym ale to tez polegalo na sterowaniu urzadzeniem zewnetrzynm a nie na wgrywaniu mapy do rnsa;]

Opublikowano

nie zainstalujesz win mobile ani win C na rnsie z wielu przyczyn. wiec nie ma sie co podniecac ;]

Dokladnie :good:

Opublikowano

84mlody

czy maił jakieś dodatkowe urządzenie zewnętrzne

tak Car PC to wówczas może... :tongue4:

Opublikowano

ja nawet sobie przypominam taki projekt na forum passata, było to zrobione tak jak myślimy....

Opublikowano

pytalem na Priv o przerabianie RNS-E zeby AM byla czytana i ma byc jakas odpowiedz po weekandzie takze raczej nei chdozilo o TOM TOM'a :wink4:

Ja pierdziu ! Kolego, przywróciłeś mi wiarę we własne umiejętności :polew:

:polew: :polew: jendak czytac umiesz :naughty: :naughty:

No, ja Ci prawie życie zawdzięczam. Już połowa miasteczka się ze mnie nabijała

Opublikowano

No, ja Ci prawie życie zawdzięczam. Już połowa miasteczka się ze mnie nabijała

nie wiem do czego zmierzasz ale fajnie sie masz :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.