Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dziwne zużycie tarcz ATE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dokładnie też nigdy nie miałem problemu z tarczami ATE

Opublikowano

Ja miałem wiele razy i więcej g...a do ręki nie biorę. 

Opublikowano

a co powiecie o Textarach?
Gość polecał mi tarcze w/w firmy, klocki na tył Roper a na przód ABS? :decayed:

Edytowane przez Marcinx52

Opublikowano
Dnia 14.04.2017 o 11:51, Marcinx52 napisał:

a co powiecie o Textarach?
Gość polecał mi tarcze w/w firmy, klocki na tył Roper a na przód ABS? :decayed:

Na klockach Textara się mocno przejechałem i chyba więcej ich nie kupię :decayed:

Trafiłem na egzemplarze twarde jak skała , piszczały i nic nie hamowały , jedyny plus to czyste felgi ale to, to akurat najmniej istotny szczegół :P

Ostatnio na przód i tył zakładałem Boscha , są OK.

Co do ich tarcz to nie mam zdania, nie używałem takich...

Nie kupujcie tanich zamienników tarcz , szkoda kasy , większość z nich ma problem z szybką korozją, szczególnie jak auto niewiele jeździ :hi:

A te ABS-y i Ropery to skąd u licha się wzięły , nie z PRC albo Indii przypadkiem ?:D

Edytowane przez piotrsob1

Opublikowano
Dnia 13.04.2017 o 23:34, Dev napisał:

Ja miałem wiele razy i więcej g...a do ręki nie biorę. 

Dev miałeś chyba pecha jak ja z klockami Textara , tylko dla czego aż tyle razy ??

Może dystrybutor od którego brałeś handluje podróbami ATE ?:P

Opublikowano

Inter Cars ?

Opublikowano

Znam firmę z okolicy, ciągną tanie graty z całego świata, pakują u siebie w ładne pudełka i dalej do klienta :P

Pytałem znajomego ( jego syn u nich pracuje ) czy ci więksi  ( typu IC, Autoland itp ) też od nich biorą i okazuje się że podobno też :decayed:

Cena czyni cuda ...

Edytowane przez piotrsob1

Opublikowano
Dnia 16.04.2017 o 09:13, piotrsob1 napisał:

Dev miałeś chyba pecha jak ja z klockami Textara , tylko dla czego aż tyle razy ??

Może dystrybutor od którego brałeś handluje podróbami ATE ?:P

Ja zawsze brałem w intercarsie i nigdy nie było problemów a troszkę tych kompletów w życiu miałem jak nie u siebie to u znajomych ...

Opublikowano

Dla mnie ta firma pod względem tarcz skończyła się 20 lat temu. W Miedzyczasie miałem 2 sprawy w sądzie  (wygrane) przez dziadostwo robione że starych nocnikow i żeliwnych kaloryferow.  Poza tym ceny są nie do przyjęcia w stosunku do nędznej jakosci.  Za normalne pieniądze można kupić Ferodo lub OZty i problemow z nimi nie mam żadnych. 

Opublikowano
Dnia 4/14/2017 o 11:51, Marcinx52 napisał:

a co powiecie o Textarach?
Gość polecał mi tarcze w/w firmy, klocki na tył Roper a na przód ABS? :decayed:

Wiesz zależy ile chcesz na to wydać. Zapłacisz 150zł mniej za kpl a efektów ubocznych trochę może być. Tarcze ferodo również robią w chinach a ja na sprzedanych tysiące kpl mialem jedna reklamację która oczywiście została uznana. 

Opublikowano
  • Autor
Dnia 12.04.2017 o 19:11, piotrsob1 napisał:

 

Problem w tym ze klocki jeszcze są mniejsze pól ale sa.

Opublikowano

Witam potrzebuję tarcz pełnego kompletu przod i tył co poradzicie i od kogo kupić??¿?

Opublikowano

Tarcz firmy Textar nie polecam miałem na przodzie 320 mm,  5 miesięcy i się pogięły. Teraz są w trakcie reklamacji zobaczymy co zrobią  

Teraz dylemat jakie kupić tarcze  ATE ( http://allegro.pl/tarcza-hamulcowa-ate-audi-a4-8k5-b8-przod-i6127598056.html ) czy Zimmermanny Sporthttp://allegro.pl/zimmermann-sport-tarcze-p-audi-a4-allroad-b8-320mm-i6524343179.html )  ?????

Opublikowano

Gładkie OZty 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Dnia 24.04.2017 o 20:29, Dev napisał:

Gładkie OZty 

A czemu nie te nawiercana są gorsze?

Skąd taka opinia ?

Jesli piszesz OZty to chodzi ci o Zimmermany bo nie kumam , lub wrzuć linka do tych tarcz 

A i jeszcze dodam ze założyłem tarcze przetoczone które miałem fabryczne na aucie i po miesiącu dalej bije kiera(Bo textar poszedł na reklamacje).

 

Edytowane przez Toczi1

Opublikowano
17 minut temu, Toczi1 napisał:

A czemu nie te nawiercana są gorsze?

Skąd taka opinia ?

Jesli piszesz OZty to chodzi ci o Zimmermany bo nie kumam , lub wrzuć linka do tych tarcz 

A i jeszcze dodam ze założyłem tarcze przetoczone które miałem fabryczne na aucie i po miesiącu dalej bije kiera(Bo textar poszedł na reklamacje).

 

Najpierw sprawdź piasty

Opublikowano
14 minut temu, Dev napisał:

Najpierw sprawdź piasty

No ale po przetoczeniu miesiąc było bez problemu bez żadnego bicia.

A ta sama sytuacja co na nowych. A piast przecież nie ruszałem.

 

Jeśli piszesz OZty to chodzi ci o Zimmermany??

 

Opublikowano
1 minutę temu, Toczi1 napisał:

No ale po przetoczeniu miesiąc było bez problemu bez żadnego bicia.

A ta sama sytuacja co na nowych. A piast przecież nie ruszałem.

 

Jeśli piszesz OZty to chodzi ci o Zimmermany??

 

Masz sprawdzić piasty 

Opublikowano
31 minut temu, Dev napisał:

Masz sprawdzić piasty 

Nie do końca się z Toba zgadzam bo jeśli by była piast krzywa to tak samo by bilo kierownica podczas jazdy bez hamowania chyba to logiczne.

 

Edytowane przez Toczi1

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.