Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tylne siedzenie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

potrzebuje fotek (najlepiej w duzej rodzdielczosci) tylnej kanapy a4 sedan bez oparcia sama blacha z perspektywy wnetrza i bagaznnika. mam wywalona jakas dziure na samym sierodku wyglada to nie sympatycznie(pocieta powyginana blacha jakby ktos cos wyciagał) i na dodatek to wszystko piszczy!!!!

Opublikowano

dziura na środku to pozostałość po worku na narty, pewnie poprzedni właściciel wycinał, a czy masz dziure jak rozłożysz podłokietnik z tyłu???

Opublikowano
  • Autor

za podlokietnikiem faktycznie jest dziura przykryta materialem z poarcia ale jest.

cos musze z tym zrobic bo wyglada to okropnie - czekam na sugestie

Opublikowano

Pewnie poprzedni właściciel wczesniej miał B3(B4?) bo tam były takie dziury fabrycznie z tego co widzialem :P

Jedyna rada to chyba nowe oparcie kupić, albo do tapicera oddac może coś na to poradzi..

Opublikowano
cos musze z tym zrobic bo wyglada to okropnie - czekam na sugestie

myśle ze chodzi Ci o ta blache ale od strony bagażnika, wiec na twoim miejscu wymierzyłbym ile to ma (chodzi mi o całą blache) i kupił kawałek ciemnej wykładziny i przyklejł lub przykręcił

Opublikowano

No co wy już w B3 było to ładnie wykończone od strony bagażnika taką zakładką na rzepy. kolego dawaj fotki bo może ktoś tam trochę porzeźbił.

Opublikowano
No co wy już w B3 było to ładnie wykończone od strony bagażnika taką zakładką na rzepy. kolego dawaj fotki bo może ktoś tam trochę porzeźbił.

Ja w B3 mam za kanapą zbiornik paliwa więć o żadnym przejściu do bagażnika nie ma mowy :twisted:

Moim zdaniem może ktoś sobie soobwofera zapodał za siedzeniem :twisted:

Opublikowano
  • Autor

jutro dorzuce fotki tej blachy -moze da rade ja wymienić :a4fan:

Opublikowano
No co wy już w B3 było to ładnie wykończone od strony bagażnika taką zakładką na rzepy. kolego dawaj fotki bo może ktoś tam trochę porzeźbił.

Ja w B3 mam za kanapą zbiornik paliwa więć o żadnym przejściu do bagażnika nie ma mowy :twisted:

Moim zdaniem może ktoś sobie soobwofera zapodał za siedzeniem :twisted:

A ja miałem dziurę na narty z pokrowcem. Od kabiny było to zamknięte podłokietnikiem a od bagażnika skórzanymi klapkami zczepionymi rzepem. Zbiornik oczywiście był profilowany.

Opublikowano
Zbiornik oczywiście był profilowany.

No chyba ze taka opcja byla. :biggrin:

Opublikowano
  • Autor

tak to wyglada z tylu - niezle sie ktos nameczyl robiac taka rozpierduche

ZdjA_cie_1_.jpg

ZdjA_cie_2_.jpg

ZdjA_cie_8_.jpg

ZdjA_cie_9_.jpg

ZdjA_cie_10_.jpg

ZdjA_cie_16_.jpg

dajcie fotki jak powinno to wygladac fabrycznie bo mnie krew zalewa jak mozna byc bezmyslnym i zrobic taki rozp......

Opublikowano

Ewidentnie ktoś tam swoje łapki do tego przyłożył.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

potrzebuje pilnie fotek oparcia tylnego siedzenia - dokladnie blachy i worka na narty umieszczonego na srodku siedzenia

dokladnie tego:

popor.jpg

to nie sa fotki z mojego auta. znalazlem je w necie po bardzo dlugich poszukiwaniach. niestety nic nie widac !!!!!!!!!!!!!!

oto fotki z mojej a4

ZdjA_ciepopo.jpg

ktos przedemna mial niezla zabawe i niezle sie nameczyl zeby to zrobic :cry::cry::cry:

potrzebuje zdjecia z roznych perspektyw bo mam zamiar to naprawic

z gory dzieki

[ Komentarz dodany przez: Murzyn: 10-04-2007, 22:28 ]

klego nazwij poprawnie temat

[ Komentarz dodany przez: pre_pl: 11-04-2007, 10:56 ]

scaliłem temat do Twojego starego - to był już 3 taki otwarty przez Ciebie

Opublikowano

Ktoś tu chyba chciał zrobić schowek do przemytu :lol:

A tak na serio to bym poprzedniego właściciela powiesiła ... nie masz z nim kontaktu? Ciekawe jak by wytłumaczył ten stan ....

Powodzenia w łataniu ....

Opublikowano
A tak na serio to bym poprzedniego właściciela powiesiła ...

.... tak tak wiemy za co :twisted:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.