Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ktoś sobie jaja robi


Gość sector

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem na mój gadu-gadu takie bzdury.

żona mnie woła a ja rybka o co biega -

podejrzewam ,że znowu jakieś wirus ciągną albo inne hakerskie oprogramowanie to będzie .

Proponuje uważać na ten nr gadu .

nr 6763050 <buziak> Czesc Tyggrrysku! pamietasz mnie ? Te fotki bez ciuszkow mam juz na stronce NaszaKlasa2, wpisz NaszaKlasa2 pl !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hyhy, ja kiedyś dostałem wiadomość od jakiejś pani o dość niedwuznaczej treści... Całe szczęście, że w katalogu ta osoba miała wpisane jakieś miasto daleko stąd, bo nie wiem jakbym to inaczej wytłumaczył :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki temu katalogowi skończyło się na groźnym spojrzeniu i "masz szczęście" :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pisali Ci żebyś auto przestawił....

a nie, to nie ten temat :travolta:

:polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na temat plucia już się nie wypowiadam bo już mnie ocenzurowano na tym forum ( przegiolem zjedną sprawą )

ale co do gadu to żona miała grożną minę jak mnie przywołała do kompa - grałem z bajtlami w jakąś planszową grę , no i musiałem się oderwać od stołu.

ktoś sobie jaja robi - a inni muszą świecić oczami -

ale poszperalem trochę wnecie i widzę ,że to jakieś ( piepszone haslo ktoś wymyślil i chyba reklamuje tą stronę)

Jak to Lem powiedział , " nie wiedziałem ,że na świecie jest tylu idiotów , dopiero się dowiedziałem ja zobaczyłem internet"

sorry jak coś z tym cytatem przekręciłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pisali Ci żebyś auto przestawił....

a nie, to nie ten temat :travolta:

Pre dzisiaj ma wene :polew: :polew: :polew::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pre_pl, Trzeniu, czyścicie mi monitor. :polew:

sector, to pewnie ten z Omegi pisze Ci takie rzeczy... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pisali Ci żebyś auto przestawił....

a nie, to nie ten temat :travolta:

Pre dzisiaj ma wene :polew: :polew: :polew::good:

No się zlałem :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pisali Ci żebyś auto przestawił....

a nie, to nie ten temat :travolta:

Pre dzisiaj ma wene :polew: :polew: :polew::good:

No się zlałem :polew: :polew:

ja przez niego dziś dwa razy :gwizdanie:,jebaniutki :decayed:,jak to by Trzeniu ujął :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sector jak tobie udało się przeżyć w naszym świecie z takimi problemami ... jak nie auto to teraz gadu, co będzie następne :wallbash: :wallbash: :wallbash::polew: :polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 09 Styczeń 2009, 10:55_________________________________________________ja na twoim miejscu już bym z domu nie wychodził uciął kabel od neta itd . zniknął na jakiś czas :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że sector chyba urodził się 2 dni temu :naughty:

Dobrze, że mu nie napisali, że wygrał nowe RS4, ale trzeba tylko podać numer karty kredytowej i auto już jedzie, bo jeszcze by kliknął :wink4:

Ale szyderę tu robicie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale szyderę tu robicie

osz matko kochana ;):polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 09 Styczeń 2009, 11:05_________________________________________________

ja na twoim miejscu już bym z domu nie wychodził uciął kabel od neta itd . zniknął na jakiś czas

:polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś ma zje*any humor , kliknąć na dział , na każdy temat , satysfakcja gwarantowana :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, dziś miałem ciąg dziwnych zdarzeń:

Jechałem sobie i nagle przede mną zobaczyłem samochód - no to go wyprzedzam, ale nie mogę, bo mój motor już wyje na maksymalnych obrotach. Co za debil tym autem jechał, że się nie dał wyprzedzić, o matko, co za ludzie.. A co najgorsze jechał Oplem - to dla mnie już totalna porażka.

Później zaparkowałem przy wyjściu z klatki schodowej i ptaki osrały mi szybe. Powiedziałem im, że za cholere nie przestawie auta to później osrały mi też tylną szybę. Co za chamstwo. Nie wiecie co z tym zrobić..? Może jakąś kamere zamontuje na aucie i upoluje te pieprzone gawrony..?

Później odpaliłem komputer i na gg dostałem jakiegoś linka. Odpisałem "ciąg się chu*u" myśląc, że to koleś z Opla i... wieczorem zorientowałem się, że ten numer mnie zablokował. A może jednak otworzyć tego linka, jak myślicie..?

Co za dzień jakiś, co za dzień. Ide pojeździć moją torpedą - może spotam jakiegoś Opla co tym razem da się wyprzedzić to mi troche ciśnienie opadnie...

Pozdrawiam,

Sekator

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...