Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Podgrzewanie lusterek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Może mi ktoś powiedzieć czy sterowanie lusterek jesli jest w pozycji 0 to lusterka grzeją cały czas ? i czy podgrzewanie włącza się samo przy określonej temperaturze ? Czy jak to działa ?

Opublikowano

Razem z ogrzewaniem tylnej szyby więc aby grzały ci lusterka musisz włączyć ogrzewanie tylnej szyby

Opublikowano

A ja z tego co wiem to ich ogrzewanie odpala jak jest coś koło zera +4 lub -4 nie pamiętam do końca, no i ogrzewanie tylniej też musi być włączone.

Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ogrzewanie tylnej szyby musi być włączone żeby działało podgrzewania lusterek.

Opublikowano

Najpierw to sprawdź w kodach wyposażenia, czy auto w ogóle wyjechało z fabryki z tak prozaicznym wyposażeniem dodatkowym jak " podgrzewane lusterka zewnętrzne ":decayed:

U mnie Niemiec który zamawiał auto w salonie wyszedł chyba z założenia że takie coś to chyba w standardzie dają , a tu zonk , lustereczka nie grzeją bo nikt za grzane nie zapłacił :P:grin:

Opublikowano

Kod podgrzewanych luster to 6XC poszukaj czy masz taki we wlepce. 

Opublikowano

Prawdopodobnie przewody będą tylko sam wkład lusterka jest niepodgrzewany

Opublikowano
1 minutę temu, salamon napisał:

Prawdopodobnie przewody będą tylko sam wkład lusterka jest niepodgrzewany

Nie do końca.  Są przypadki że przewody są bo dają w standardzie a mimo to grzania niema.

Opublikowano

Też się z czymś takim spotkałem ,jednak audi to jak rosyjska ruletka nigdy nie wiesz do końca na co możesz liczyć w standardzie.

Opublikowano
  • Autor

Dzięki wszystkim za informacje

pozdrawiam

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano
W dniu 8.04.2017 o 19:51, jacek70 napisał:

Kod podgrzewanych luster to 6XC poszukaj czy masz taki we wlepce. 

Kolega wprowadza w błąd. Z tego co mi wiadomo to kod 6XC oznacza brak podgrzewanych luster, natomiast podgrzewane lustra oznacza kod 6XD

Opublikowano
5 godzin temu, rafiki5 napisał:

Kolega wprowadza w błąd. Z tego co mi wiadomo to kod 6XC oznacza brak podgrzewanych luster, natomiast podgrzewane lustra oznacza kod 6XD

Dokładnie. U mnie na wlepie jest 6XC a auto nie miało grzanych luster.

Opublikowano
W dniu 16.3.2018 o 01:08, rafiki5 napisał:

Kolega wprowadza w błąd.

U mnie jest 6XC i mam grzane.

Opublikowano
23 minuty temu, jacek70 napisał:

U mnie jest 6XC i mam grzane.

Prawdopodobnie poprzedni właściciel rezał lustra i zmienił wkłady na grzane. Nie ma innej opcji 

Opublikowano

Nic mi na ten temat nie wiadomo . Wątpię aby Szwajcar dokłada no ale fakt faktem mam grzane.

Opublikowano

W b6 wkłady oryginalne maiłem bez grzania, zmieniłem na grzane i  grzały.

Opublikowano
W dniu 16.03.2018 o 06:31, Grzyb01 napisał:

podgrzewane lustra oznacza kod 6XD

Według kodów audi  ➡➡➡6XD = Lusterko wewnetrzne, przyciemniane automatycznie,

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
W dniu 8.04.2017 o 19:51, jacek70 napisał:

Kod podgrzewanych luster to 6XC poszukaj czy masz taki we wlepce. 

Mi pod tym kodem  6xc czyta el. sterowanie lusterek. Dziś się dowiedziałem, że mam kabelki z napięciem stałym ok 0,6V niezależnie od tego czy włączę podgrzewanie czy nie. Ale wkłady mam zwykłe bez podgrzewania....Trzeba coś z tym zrobić bo widzę, że B4 była lepiej wyposażona <hahaha>

A taki oto mam wkład:

 

Wkład lustera bez mat grzewczych.jpg

Opublikowano

Kabelki są zawsze a grzanie to opcja. Wkład lusterka z foto jest zwykły bez podgrzewania. 

( nie widać dwóch pinów  na zasilanie i brak nitek grzałki które powinno być widać )

Opublikowano
1 godzinę temu, jacek70 napisał:

Kabelki są zawsze a grzanie to opcja. Wkład lusterka z foto jest zwykły bez podgrzewania. 

( nie widać dwóch pinów  na zasilanie i brak nitek grzałki które powinno być widać )

Wiem. Tylko nie wiem co z napięciem. Czy włączone grzanie, czy też wyłączone napięcie wynosi ok 0,6V. Ja dopiero ten model więc nie wiem co i jak jaszcze :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.