Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Automatyka do bramy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Stoję przed zakupem automatyki do bramy przesuwnej. Zielony w temacie jestem a firm jest sporo do wyboru. 

Co polecicie? Brama 4metry. Na jakis koszt się mniej więcej przygotować? 

Opublikowano

http://allegro.pl/automat-naped-bramy-skrzydlowej-etm01c-cyfrowy-i6360439893.html

Brałem u tego gościa ,co prawda do otwieranej, ale ma też do przesuwnych, jest z ząbek masz niedaleko,u mnie jak narazie chodzi bez zarzutu,a i montaż prosty

Opublikowano
16 godzin temu, Wandej napisał:

Witam. Stoję przed zakupem automatyki do bramy przesuwnej. Zielony w temacie jestem a firm jest sporo do wyboru. 

Co polecicie? Brama 4metry. Na jakis koszt się mniej więcej przygotować? 

Wandej bierz Came. Ja mam brame przesuwna 4m ale ciezka i chodzi to jak glupie :)

Ja placilem 1400zl z montazem :)

Opublikowano
  • Autor

Wiecie jak wygląda temat montażu. Tzn chodzi mi o to czy producent uznaje gwarancję jeśli montujemy to sami?

Opublikowano

Ja montowałem sam i gość od którego kupowałem powiedział,że nie ma problemu, jak coś się będzie działo ,to mam do niego się odezwać ,montaż banalnie prosty,przynajmniej tego systemu co ja kupiłem, nie wiem jak z rozsuwaną, ale myślę że podobnie 

Opublikowano

Mi wszyscy znajomi polecają NICE, tyle że musi to założyć instalator z ich certyfikatem bo inaczej nie ma gwarancji, nawet to pisze na ich stronie, osobiście nie jestem jakoś super przekonany bo mam od 3 lat bramę garażową z napędem hormanna i jestem zadowolony, cenowo hormann podobnie a wiem że napęd sprawdzony.

 

Opublikowano

http://hato.com.pl/pl/napedy-do-bram/napedy-do-bram-przesuwnych.html

ja mam Hato i przesuwną bramę 4 metry i do garażu. Póki co działa wszystko OK ponad 2 lata , o tyle dobre że 2 bramy obsługuje mi jeden pilot 

Opublikowano

W moim przypadku NICE koszt ok 2500zł,czyli 2x tyle co ETM01 no i mogłem go sam zamontować,a z tego co oglądałem jeden i drugi ma napęd śrubowy ,opinie o ETM też ok

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, pajda napisał:

http://hato.com.pl/pl/napedy-do-bram/napedy-do-bram-przesuwnych.html

ja mam Hato i przesuwną bramę 4 metry i do garażu. Póki co działa wszystko OK ponad 2 lata , o tyle dobre że 2 bramy obsługuje mi jeden pilot 

Bardzo fajną ofertę mają:) Niestety szkoda że nie mają oddziału gdzieś w pobliżu Wawy:kwasny:

Opublikowano

ja mam u siebie Nice, brama 4 metry jednoskrzydłowa, otwierana i daje radę. chociaż niestety w zimie potrafi płatać figle..

Opublikowano

Rok temu montowałem napęd do bramy dwuskrzydłowej i robiłem dokładne rozeznanie. Nice po dokładnym przeanalizowaniu odpuściłem bo ma plastikowe mechanizmy, a mimo to się ceni. Według ludzi z branży to już nie to co kiedyś. Poleciłbym Touska lub Benince.

Opublikowano
  • Autor
16 godzin temu, Wojto napisał:

Rok temu montowałem napęd do bramy dwuskrzydłowej i robiłem dokładne rozeznanie. Nice po dokładnym przeanalizowaniu odpuściłem bo ma plastikowe mechanizmy, a mimo to się ceni. Według ludzi z branży to już nie to co kiedyś. Poleciłbym Touska lub Benince.

Kurde i co tutaj wybrać:facepalm: Bennica bardzo fajnie cenowo tylko ciekawe jak jakość:wink:

Opublikowano

Powiem Ci szczerze że też nie wiedziałem co wybrać i wziąłem średnią półkę cenową, jak ma chodzić to będzie , jak nie to i z górnych półek nawali,teraz wszystko robią na jedno kopyto i wszystko zależy jak trafisz

Opublikowano

Ja założyłem w końcu Benince do bardzo ciężkiej bramy dwuskrzydłowej (Beninca Premier), i jak na razie jestem zadowolony. Zero problemów zimą. Cały mechanizm sprawia wrażenie bardzo solidnego. Instalator, z którym się konsultowałem też pozytywnie się o Benince wypowiadał. To jest włoska rodzinna firma, wszystko robią na miejscu, zero chińszczyzny - podobno....

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

w 2009 do bramy przesuwnej zamontowałem Nice Robus do dnia dzisiejszego jezdzi bez problemów

Edytowane przez gomez.pl

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.