Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Automatyka do bramy


Wandej

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Stoję przed zakupem automatyki do bramy przesuwnej. Zielony w temacie jestem a firm jest sporo do wyboru. 

Co polecicie? Brama 4metry. Na jakis koszt się mniej więcej przygotować? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/automat-naped-bramy-skrzydlowej-etm01c-cyfrowy-i6360439893.html

Brałem u tego gościa ,co prawda do otwieranej, ale ma też do przesuwnych, jest z ząbek masz niedaleko,u mnie jak narazie chodzi bez zarzutu,a i montaż prosty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Wandej napisał:

Witam. Stoję przed zakupem automatyki do bramy przesuwnej. Zielony w temacie jestem a firm jest sporo do wyboru. 

Co polecicie? Brama 4metry. Na jakis koszt się mniej więcej przygotować? 

Wandej bierz Came. Ja mam brame przesuwna 4m ale ciezka i chodzi to jak glupie :)

Ja placilem 1400zl z montazem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie jak wygląda temat montażu. Tzn chodzi mi o to czy producent uznaje gwarancję jeśli montujemy to sami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja montowałem sam i gość od którego kupowałem powiedział,że nie ma problemu, jak coś się będzie działo ,to mam do niego się odezwać ,montaż banalnie prosty,przynajmniej tego systemu co ja kupiłem, nie wiem jak z rozsuwaną, ale myślę że podobnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wszyscy znajomi polecają NICE, tyle że musi to założyć instalator z ich certyfikatem bo inaczej nie ma gwarancji, nawet to pisze na ich stronie, osobiście nie jestem jakoś super przekonany bo mam od 3 lat bramę garażową z napędem hormanna i jestem zadowolony, cenowo hormann podobnie a wiem że napęd sprawdzony.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://hato.com.pl/pl/napedy-do-bram/napedy-do-bram-przesuwnych.html

ja mam Hato i przesuwną bramę 4 metry i do garażu. Póki co działa wszystko OK ponad 2 lata , o tyle dobre że 2 bramy obsługuje mi jeden pilot 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku NICE koszt ok 2500zł,czyli 2x tyle co ETM01 no i mogłem go sam zamontować,a z tego co oglądałem jeden i drugi ma napęd śrubowy ,opinie o ETM też ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, pajda napisał:

http://hato.com.pl/pl/napedy-do-bram/napedy-do-bram-przesuwnych.html

ja mam Hato i przesuwną bramę 4 metry i do garażu. Póki co działa wszystko OK ponad 2 lata , o tyle dobre że 2 bramy obsługuje mi jeden pilot 

Bardzo fajną ofertę mają:) Niestety szkoda że nie mają oddziału gdzieś w pobliżu Wawy:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam u siebie Nice, brama 4 metry jednoskrzydłowa, otwierana i daje radę. chociaż niestety w zimie potrafi płatać figle..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu montowałem napęd do bramy dwuskrzydłowej i robiłem dokładne rozeznanie. Nice po dokładnym przeanalizowaniu odpuściłem bo ma plastikowe mechanizmy, a mimo to się ceni. Według ludzi z branży to już nie to co kiedyś. Poleciłbym Touska lub Benince.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Wojto napisał:

Rok temu montowałem napęd do bramy dwuskrzydłowej i robiłem dokładne rozeznanie. Nice po dokładnym przeanalizowaniu odpuściłem bo ma plastikowe mechanizmy, a mimo to się ceni. Według ludzi z branży to już nie to co kiedyś. Poleciłbym Touska lub Benince.

Kurde i co tutaj wybrać:facepalm: Bennica bardzo fajnie cenowo tylko ciekawe jak jakość:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci szczerze że też nie wiedziałem co wybrać i wziąłem średnią półkę cenową, jak ma chodzić to będzie , jak nie to i z górnych półek nawali,teraz wszystko robią na jedno kopyto i wszystko zależy jak trafisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja założyłem w końcu Benince do bardzo ciężkiej bramy dwuskrzydłowej (Beninca Premier), i jak na razie jestem zadowolony. Zero problemów zimą. Cały mechanizm sprawia wrażenie bardzo solidnego. Instalator, z którym się konsultowałem też pozytywnie się o Benince wypowiadał. To jest włoska rodzinna firma, wszystko robią na miejscu, zero chińszczyzny - podobno....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 2009 do bramy przesuwnej zamontowałem Nice Robus do dnia dzisiejszego jezdzi bez problemów

Edytowane przez gomez.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...