Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] SKRADZIONA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

P1020594.JPG

P1020595.JPG

P1020596.JPG

P1020597.JPG

P1020598.JPG

P1020599.JPG

P1020602.JPG

AUTO ZOSTAŁO SKRADZIONE W POZNANIU Z NOCY 06 NA 07.05 Z OSIEDLA OŚWIECENIA W POZNANIU

Opublikowano

wszystko ładnie pięknie... autko widac zadbane... drewienko troche razi po oczach ale da sie jezdzic zapewne :evil: aa no i obowiązkowo jakis opis zapodaj :hi: no i napisz jakie mody planujesz :)

Opublikowano
  • Autor

Drewienko akurat mi się podoba :) to pewnie kwestia gustu.

A4 to 1.9 TDI 131 KM z przebiegiem 200k km po wymianie wszystkich filtrów itd

Planuję na wiosnę kupić jakieś 17`-18` felgi (może z czarnym akcentem, przyciemnianie szyb oraz te takie srebrne listwy na około szyb), na dniach postaram się uruchomić tą małą navi (bo jeszcze nie przyglądałem się jej) oraz kupuję jakieś radyjko... Jak będą jakieś zmiany to będę tutaj wrzucał.

PS. Mam małą ryskę, znacie jakieś pasty do polerki ? nie jest głęboka...

Opublikowano

Drewienko akurat mi się podoba :) to pewnie kwestia gustu.

Owszem o gustach sie nie dyskutuje :) Pomysl jeszcze nad pomalowaniem tych szarych dokładek... :wink4:

Opublikowano

To czarne w zderzaku.. :wink4:

Ja bym sobie darowal chromy.. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

A pokażcie mi na jakimś foto :P

Opublikowano

Ładne autko i oponki widać z też nówki hehe. O te dokładki chodzi o listwy zderzaków i progów żeby byly w kolorze nadwozia czyli zero czarnizny :wink4:

Opublikowano

PS. Mam małą ryskę, znacie jakieś pasty do polerki ? nie jest głęboka...

co do ryski, to poszukaj jakieś pasty z meguiars, są naprawdę dobre. Ladne autko :good: Wpadnij jutro na spota w Poznaniu :cool1:

Opublikowano

A pokażcie mi na jakimś foto :P

Rozejrzyj sie... na forum bylo mowione o tych dokladkach i dosc sporo autek ma juz pomalowane wiec poprzegladaj laskawie kilka aut w tym dziale to dowiesz sie o co chodzi :tongue4: jeszcze raz tłumacze: chodzi o to co masz np w tylnym zderzaku od polowy w dol.. nie lakierowane tylko szare czy tam ciemno szare... już chyba prościej sie nie da :D :D
Opublikowano

chodzi o to:

30sgdy1.jpg

Opublikowano

chodzi o to:

i o te wszystkie palstiki dookola auta w takim kolorze :D
Opublikowano
  • Autor

No wiem wiem :P a ile takie coś może kosztować?

Opublikowano

No wiem wiem :P a ile takie coś może kosztować?

a to już zależy od Twojego lakiernika ;)

Opublikowano

Ja osobisie w swoim sedanie tyle ze black zaplacilem 600zl i nie najgorzej wyszlo... wiadomo ze deliaktna roznica odcieni jest... bo zawsze bedzie to nowy lakier i na innym podłozu... w tym przypadku plastiku..

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

te malowane dokladki w kolor nadwozia to chyba taki znak rozpoznawczy A4-kowców z forum ;)

tez je chyba wkoncu pomaluje tylko mam obawy co do trwalosci lakieru na tym plastiku - jeden blacharz/lakiernik z gdyni mi to odradzal.

Ciekaw jestem jak to wyglada po 2-3 latach.

Opublikowano

Jak zrobi z dobrym podkladem to nic sie nie bedzie dziac.

Ja tez sie za to zabieram na wiosne, bo to wada fabryczna B6 :tongue4:

Opublikowano

Jak zrobi z dobrym podkladem to nic sie nie bedzie dziac.

Ja tez sie za to zabieram na wiosne, bo to wada fabryczna B6 :tongue4:

dokładnie :good:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Autko na polkowickich blachach.. ale go w kolosalnej ilości Audi w Polkowicach nie kojarzę

Opublikowano

Ładne autko, drewienko tez już mnie razi ale to pewnie dlatego że sam mam i znudziło mi się po prostu :naughty: Ale ogólnie i szczególnie furka :good:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.