Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B8 CZARNULKA,GWINT,20"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale kosa :) 20"rewelacja 

Opublikowano
pomału się temat ogarnia [emoji4] sciagam materiał z nowych boczków i przekładam go do swoich i będzie przycisk jak dawniej [emoji4]
fotele już siedzą foty niebawem [emoji4] 
1dea0d4460f30299.jpg
Będzie malina [emoji106]

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Widzę że te boczki sam zmieniałeś . Zdradzisz jak to rozkleiłeś ? . 

Opublikowano
  • Autor
W dniu ‎04‎.‎02‎.‎2018 o 12:33, mariusz36 napisał:

Widzę że te boczki sam zmieniałeś . Zdradzisz jak to rozkleiłeś ? . 

Małym nożem to atakowałem..ogólnie robota wymagająca cierpliwości,ale  grunt że się udało wszystko poskładać i jest perfekt :)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

żeby nie było,że nic się nie dzieje :)

Fotele już siedzą,podgrzewanie podpięte :)

 c34a0e001a471e29med.jpg

90a0f7305c6be1camed.jpg

7514997ae88128femed.jpg

5667a5afcfe6e396med.jpg

b7b77defdb84a306med.jpg

Przełączniki w chromie :P

ad350771c8d939c9med.jpg

Oświetlenie nóg :decayed:

4ffc3456610b69b2med.jpg

b734c173858e9102med.jpg

i projektory :)

f8d4873d09c9bab2med.jpg

 

 

 

Opublikowano

Do tych projektorów pasowałyby niebieskie światełka pod podwozie jak w filmie Fast & Furios :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, granatowy napisał:

Do tych projektorów pasowałyby niebieskie światełka pod podwozie jak w filmie Fast & Furios :decayed:

Bez przesady..:kwasny: 

Opublikowano
  • Autor
20 godzin temu, TomeK_R napisał:

Bez przesady..:kwasny: 

teraz w planach montaż navi i myśle nad grillem rs tylko jakoś nie jestem przekonany do końca. co myślicie ?

Opublikowano
3 godziny temu, TomeK_R napisał:

teraz w planach montaż navi i myśle nad grillem rs tylko jakoś nie jestem przekonany do końca. co myślicie ?

Bardziej pasowałby od s4 i lusterka chrom półmat

Opublikowano

świetny sedanik. neony kwestia gustu ale ołłłłmaj gad :huh:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Audina odwiedziła spa. Była robiona pełna korekta lakieru i dostała ceramiczną powłokę,wygląda jakby z salonu wyjechała :)

bc4a9a6cbc0eac58med.jpg

918d862ff6d7056cmed.jpg

06acb845dbdf0a86med.jpg

e700d7fcbb55d78fmed.jpg

8ca888f3c7c6bafbmed.jpg

zmiana koloru dekli :) 

61785fca7ab6cafcmed.jpg

w całości prezentuję się tak: 

3a496e21776151bamed.jpg

ab4c44977057c91amed.jpg

f36c79936383ae48med.jpg

13b2ca6404ec4fe7med.jpg

4ed6afcd33d4a017med.jpg

3c5364393dfe7d3emed.jpg

32d7dc83d6cb29f7med.jpg

Opublikowano

Alagancko :thumbup1:

Opublikowano
Audina odwiedziła spa. Była robiona pełna korekta lakieru i dostała ceramiczną powłokę,wygląda jakby z salonu wyjechała [emoji4]
bc4a9a6cbc0eac58med.jpg
918d862ff6d7056cmed.jpg
06acb845dbdf0a86med.jpg
e700d7fcbb55d78fmed.jpg
8ca888f3c7c6bafbmed.jpg
zmiana koloru dekli [emoji4] 
61785fca7ab6cafcmed.jpg
w całości prezentuję się tak: 
3a496e21776151bamed.jpg
ab4c44977057c91amed.jpg
f36c79936383ae48med.jpg
13b2ca6404ec4fe7med.jpg
4ed6afcd33d4a017med.jpg
3c5364393dfe7d3emed.jpg
32d7dc83d6cb29f7med.jpg
Hej. Lakier z powłoką ceramiczną robi robote, wygląda lepiej niż wyjeżdżając z salonu!!! Dobrze wygląda na zawiasie i 20stkach. Możesz napisać jaki był koszt położenia ceramiki wraz z korektą lakieru i jaki okres ochronny ( ile lat?). Ja właśnie jestem na etapie szukania firmy co doprowadzi moj lakier do takiego stanu jak u Ciebie [emoji41]

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
1 godzinę temu, GacekUK napisał:

Hej. Lakier z powłoką ceramiczną robi robote, wygląda lepiej niż wyjeżdżając z salonu!!! Dobrze wygląda na zawiasie i 20stkach. Możesz napisać jaki był koszt położenia ceramiki wraz z korektą lakieru i jaki okres ochronny ( ile lat?). Ja właśnie jestem na etapie szukania firmy co doprowadzi moj lakier do takiego stanu jak u Ciebie emoji41.png

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
 

Przyłączam sie do pytania ;)

 

Opublikowano

Zapraszam na takie zabiegi, właśnie B8 na talerzu ... :cool1:

IBAi569.jpg

4LvjlSF.jpg

roPALii.jpg

7ZuxAeD.jpg

 

P.s sory za zaśmiecenie :drinks:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
W dniu ‎02‎.‎05‎.‎2018 o 15:37, GacekUK napisał:

Hej. Lakier z powłoką ceramiczną robi robote, wygląda lepiej niż wyjeżdżając z salonu!!! Dobrze wygląda na zawiasie i 20stkach. Możesz napisać jaki był koszt położenia ceramiki wraz z korektą lakieru i jaki okres ochronny ( ile lat?). Ja właśnie jestem na etapie szukania firmy co doprowadzi moj lakier do takiego stanu jak u Ciebie [emoji41]

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
 

 

Witam !

Wszystko zależy właśnie ile chcesz wydać. Są powłoki na które dają 8 lat gwarancji.  Ja mam taką,która działa 2 lata pod warunkiem,że będę  o nią dbał :)

koszt za pełna renowacje i powłokę +/- 2400zł.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.