Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gorzów Wlkp Zlociki i Spociki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

moze i ja sie kiedys pojawie na zlocie:)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

co tu tak cisza co wiosna jest trzeba sptkac sie co nie zlocik zrobic :)[br]Dopisany: 24 Marzec 2010, 12:42_________________________________________________propnuje sie sptkac w strzlcach krajenskich na nie legalnych wyscigach jak sadzicie mam jedno miejste na takie szalenstwa to chetny czekam na odp ilu by było chetnych czy połaca sie takie cos organizowac :) pozdrawiam i sorki ze z tego linku[br]Dopisany: 24 Marzec 2010, 12:46_________________________________________________propozycja dla wszystkich audic od a3 a do a8 nawt starsze moaga wpasc ale musi byc ekipa zeby to sie odbyło:)

[br]Dopisany: 24 Marzec 2010, 12:47_________________________________________________chłopaki potrzebuje dzwi do audi mojej bo w gw mnie wali na rodzie tam koło castoramy wiec tak potrzebuje dzwi prawych przednich w tym koloze najlepiej jak macie jakis chadlazy to prosze o ich adrez to pojade zapytam sie z góry dzieki

Opublikowano

Jak czas pozwoli, to kto wie. Warto poznać innych zapaleńców :a4fan:

Opublikowano

jak bedzie chociaz 10 to w tedy cos pomyslimy ale zawsze by to było w sobote albo w niedziele jakies panieni zorganizowac i na biwaki jedzic tez jest pare miejst dawac chłopaki widze ze jeden jest chetny :)

Opublikowano

to razem ze mna juz jest nas 4 bo jeden bedzie a8 2.5 tdi 150 koni jak bedzie 10 to odbedzie sie nawet co niedziele a trasy postaram sie wybierac takie ze bedzie spokojnie stale inna trase i odraz powózka heheh :)[br]Dopisany: 26 Marzec 2010, 09:43_________________________________________________to witam zloci sie odbedzie 4 kwietnia o godzinie 17 godzine mona jeszcze zmienic albo 11 kwietnia o tej samej poze w strzelcach krajenskich na parkinku intermarche a muznie to wiadomo :a4fan: :JC_fan:który dzien wam odpowiada no wiadomo jka bedzie chcociaz 8 albo 10 chetnych to zlocik sie odbedzie bo w tedy jest czym okaze sie na spotkaniu pozdrawiam [br]Dopisany: 27 Marzec 2010, 06:44_________________________________________________jest nastepny a6 2.5 tdi to juz jest 5 :a4fan::audi:

Opublikowano

na 4 kwienia też sie pisze

Opublikowano

to kto jest chetny jeszcze raz zapytam kto wpadnie zeby nikt na darmo nie przyjedzał musi byc zgrana paczka :)

Opublikowano

ja niestety odpadam, muszę jechać do rodzinki :thumbdown:

Opublikowano

dobra chłopaki to lepiej za tydzien w niedziele pasuje wam bo wiadomo jak to w swieta :hi:ale to juz na 100% ale jak chcecie jutro to piszcie jak beda chetni to juzto mozna zrobic pozdrowienia :)

[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2010, 15:39_________________________________________________to jak chłopaki odpowiada wam 11 kwietnia o godzinie 17 na zlocik i wiadimo co w :szukaj: :szukaj: :a4fan:tym bedzie sa chetni w strzlcach krajenkich na parkingu intermarche :hi:

Opublikowano

Może wpadnę zobaczę jak potoczą się losy nie mówie ze 100% będe ale postaram sie tam zajechać pozdrawiam i jak by mnie nei było miłego spocika!!!!!!!!!!

Opublikowano

WIDZE ZE NIKOMU SIE NIECHCE

Opublikowano

Na nastepnu zlot sie pisze :)

Opublikowano

to która niedziel wam odpowiada jesli jestescie chetni jeszcze i na która godzine tak bedzie lepiej :)

Opublikowano

Podajcie dokladne date i adres gdzie sie wtawic i mozecie mnie zaznaczyc na liscie :) Weekendy mam zawsze wolne wiec kazdy termin weekendowy mi pasuje :)

Opublikowano

dobra niedziela godzina 17w niedziele 25 kwietnia Strzelcach Krajenskich na parkingu intermarche pasuje wam :)

pozdrawiam

Opublikowano

Wpadne :) JAkies atrakcje ?? Bedzie na miejscu ktos kumaty z vagiem ?? :)

Opublikowano

było nas 3 a reszta to juz nie wiem pewnie sie nie chciało szkoda wogule co kolwiek organizowac :hi:[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2010, 19:44_________________________________________________my tam co niedziele bedziemy sie spotykac o 17 jak ktos bedzie chciał dołączyc to zapraszam :hi:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

kiedy by był organizowany jakis zlocik w Gorzowie

Opublikowano
:hi: no właśnie ja też bym się pisał na cosik takiego.Nigdy nie bylem na czymś takim :good:.Chętnie zobaczę na czym to polega.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.