Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gorzów Wlkp Zlociki i Spociki


fenix185

Rekomendowane odpowiedzi

Bielik 22 nikogo niebedzie :tongue4: bo niema zlotu tego dnia (spotkanie jest przeniesione na 1 marca) :naughty:[br]Dopisany: 18 Luty 2009, 12:51_________________________________________________Parking ASKANA --->1 MARCA Niedziela poziom (B) Godz. 14.00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bielik to wes sobie od kogos numer telefonu bo moze sie bedziemy przemieszczac mam nadzieje ze wszyscy beda na ta 14.00 bo o ile wiem jest strasznie zimno w polsce tylko wyjechalem i snieg zaczol padac niemoge sie juz doczekac az przyjade co prawda lubie sobie po sniegu powarjowac ale tez chcialbym zmienic juz felgi na zlocik tylko ze na letnich nie podolam na tym sniegu :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaki ile juz was tam jest na tych spotach ?

zrobiliscie juz ten patent z rozreklamoiwaniem spotow poprzez kartki za wycieraczke ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ilu nas jest? :mysli: narazie to cięzko odpowiedzieć, tak naprawde to sie okaże właśnie 1 marca

co do ulotek to jeszcze nie zrobiliśmy żadnych, ale plany są :wink4: chyba fenix185 coś wykombinował :naughty: to może po spocie pójdą w obiek ulotki i zrobi się nas duuużo więcej(taką mam nadzieje)

ten 1 marca to taki chyba przełomowy momet bedzie dla nas bo wiecej osób sie zobowiązało na przyjazd i wogóle... a jak bedzie to sie okaże :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słyszałem ze w lipki wielkie jest zlot tuningowanych aut i palenie gumy 8 marca :hi:[br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 16:08_________________________________________________trzeba ekipe zebrac i do Zielonej Góry leciec :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słyszałem ze w lipki wielkie jest zlot tuningowanych aut i palenie gumy 8 marca :hi:[br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 16:08_________________________________________________trzeba ekipe zebrac i do Zielonej Góry leciec :>

Dokładnie 7 marca czyli w te sobotę. Ja jestem z lipek i dzisiaj były pierwsze treningi. Chłopaki dawali nawet czadu.

Niestety nie mogłem być na zlocie w askanie bo suszarke mam na wierzchu od kilku dni - jutro max pojutrze bedzie zmontowana. Na następnym zlocie bede.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chłopkai robimy spotkanie w gw i lecim na lipki 7 marca w sobote i razem do lipek polecimy :hi:[br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 15:53_________________________________________________jak jakis zlot sie szykuje t piscie na mój numer tel785054931 bo bede coraz mniej na forum robote sie ma ale jak bedzie zlocik to wpadne jak dacie znac oczywisci :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...