Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gorzów Wlkp Zlociki i Spociki


fenix185

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jak się wasza grupka rozwija. Mam ndzieję że tak jak u nas rośnie w siłę.

A to na motywację:

d9b751a45e1809fa.jpg

a3b000f3244b7b02.jpg

Pozdrowienia za Szczecina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanko. Czy blachy F7 Kxxxx należą do kogoś "od nas" ?

Zdaje sie,ze do mnie... a czemu? :cool1:

A co do spotow, skoro juz taka pogoda zawitala proponowalbym zmienic miejsce na bardziej otwarte niz garaz askany, chyba ze gorny poziom :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanko. Czy blachy F7 Kxxxx należą do kogoś "od nas" ?

Zdaje sie,ze do mnie... a czemu? :cool1:

Nic takiego :) Byłem w piątek w Gorzowie (czerwonym T4) i zdawało mi się, że widziałem klubowe ramki. Nie pamiętam ulicy ale to było obok łaźni. Trąbiłem, darłem się przez CB i zero reakcji :) i dlatego nie byłem pewien czy to "ktoś od nas"

PS

Piękna audiczka :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic takiego :) Byłem w piątek w Gorzowie (czerwonym T4) i zdawało mi się, że widziałem klubowe ramki. Nie pamiętam ulicy ale to było obok łaźni. Trąbiłem, darłem się przez CB i zero reakcji :) i dlatego nie byłem pewien czy to "ktoś od nas"

PS

Piękna audiczka :good:

Hehe ja kolo lazni wylaczam radio, bo mi jakies zaklocenia lapie i mnie wkur... ;)

A trabienia nie slyszalem.

Hehe a szkoda w sumie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOOO widze ze wkoncu sie wszyscy pobudzili z zimowego snu :polew: ja tez sie pisze na zlocik ale na koniec miesiaca bo niemam mnie w kraju

Rafal_69 co sie dzieje ze taka cisza nastala

:notworthy: ja proponuje ustalic termin i miejsce spotkania moze majowka 3 maj bedzie ladna pogoda i akurat dwa tygodnie na organizacje i moze calkowicie zmienimy miejsce spotkan na bulwar nad warta co wy na to kto sie pisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafal_69 co sie dzieje ze taka cisza nastala

:notworthy: ja proponuje ustalic termin i miejsce spotkania moze majowka 3 maj bedzie ladna pogoda i akurat dwa tygodnie na organizacje i moze calkowicie zmienimy miejsce spotkan na bulwar nad warta co wy na to kto sie pisze

ja zawsze jestem i wszystko śledze co sie tu dzieje :) tylko fakt jest taki, że ostatnio sie mało działo i tu i u nas na na mieście :gwizdanie: ale tak jak powiedziałeś wkońcu może sie wszyscy obudza z zimowego snu i zrobimy coś konkretniejszego :naughty: (jak by co to masz do mnie telefon :cool1:)

co do bulwaru to chyba bedzie najlepsze miejsce :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jest w Gorzowie jakiś dobry zakład od klimy ? Jakiś polecany, bez szwindli

Potrzebuje napełnić, ewentualnie sprawdzić poprawność działania. Klima się uruchamia ale skuteczność mizerna

Nabijałem ostatnio 1,5 roku temu i może czynnika brakuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacekm- jedz do szanca oni tam robia pelen servis sprawdzaja i nabijaja chyba ze chesz sianka przyoszczedzic to szukaj dalej ale oni nie sa drodzy tak mi sie wydaje niewiem jak jest teraz w okresie letnim

Pietyk - ja mam vag"a i podzialal bym z twoim autkiem za free ale niestety nie ma mnie w polsce siedze w irl. i niewiem kiedy wroce :embarrassed: a chcial bym sie wkoncu na zlocie spotkac panowie

Wiec niewiem co do tego terminu mialem byc w maju ale plany sie ciage zmieniaja wiec moze cos zrobicie bezemnie jak macie juz dobry sklad :good: i ustalony termin powidomcie mnie na GG to zrobie zmiane w temacie i dodam termin tylko ustalcie kiedy chcecie sie spotkac moze jakos ja dotre :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...