Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gorzów Wlkp Zlociki i Spociki


fenix185

Rekomendowane odpowiedzi

Latem spotkania na bulwarze nad Warta moga byc naprawde fajne ;)

A poki co najlepsza chyba askana, badz wiosna tesco, bo w miejscem w askanie w soboty czasem roznie :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee narzekacie na zawieszenie

ja mam -60mm i 225/35R19 na 19 calach w a4 i sadze ze nadal jest komfortowo :polew:

a tak serio to jesli checie wypromowac spoty gorzowskie to zrobcie tak jak my

wydrukujcie np 100 kartek z informacja o klubie i spotach

typu: www.a4-klub.pl zaprasza na spoty gorzowskie ktore odbywaja sie w ..... dzien o godzinie ......

zapraszamy

i wkaldajcie za wycieraczki wszystkim napotkanym a4 czy tam wszystkim napotkanym OOOO

u nas to pomoglo i obecnie jest nas w zg ok 15-20 osob

a na poczatku bylem ja sam ;) potem z 4-5 osob i po tej akcji jest tyle ile widac

fakt;p wyszło nam to;)

poko co zapraszamy do nas w Niedziele!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tas2die4 :good: to postaraj sie sledzic forum a dowiesz sie czy za tydzien sie spotkamy ja mysle ze jak w niedziele sie uda to w nastepnym tygodniu zrobie jakas reklame i moze sie zjedzie wiecej aut chociaz lucze na niedzielne spotkanie ze z 10 nas bedzie co sie wpisali na forum ja mam paru :audi:maniakow ktorzy nie siedza na forach i tez mowili ze wpadna wiec zobaczymy w niedziele jak to bedzie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro nam Nowak_zg ale w Niedziele mamy pierwsze spotkanie u nas w Gorzowie wiec tak jak pisalismy wczesniej ze najpierw zbierzemy u nasz paczke i wtedy mozemy pomyslec zeby spotkac sie w zielonej bo niewiem czy w Gorzowie sie komus bedzie chcialo przyjechac a co dopiero jechac do zielonej daj nam sie troszke zorganizowac a napewno sie spotkamy jeszcze nie raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzymam za slowo... Lubuskie powinno sie zjednoczyc!:D a zuzel odstawic na bok!:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sie wie, sam jestem kibicem;) chodzi mnie o to aby utarta nienawisc pomiedzy dwiam stolicami lubuskiego pozucic w zapomnienie;) :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko fenix185 i cała reszta lubuskiego. Wiec jak z tym spocikiem w Szczecinie wbijasz się do nas ze swoja ekupią. Nas na spocik w lutym jest już 8 :a4fan: mam nadzieje że śledzisz na bierząco co i jak chyba że rezygnujesz z wjazdu na skrzydełka :naughty:. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

denveco Ja nigdy nie rezygnuje :acute: wpadniemy do was ale to nie jest powiedziane ze do lutego nasza ekipa sie juz zbierze narazie wczoraj mielismy spotkanie i powiem ze jestem zadowolony :thumbup: dziekuje panowie ze wpadliscie na spocik bylo troszke zimno ale fajnie pozniej wrzuce troszke fotek i pomyslimy nad ulotkami moze zrobimy maly spocik w przyszly weekend co wy na to ??? na poczatku mozemy spotkac sie co niedziele az cos rozkrecimy Pietyk ty mowiles ze nie dasz rady za tydzien sie spotkac :mysli: to nic ale mam nadzieje ze za dwa tygodnie wpadasz moze w tygodniu troszke ulotek ci podrzucimy :good: a tak pozatym uwarzam spocik niedzielny za udany jak na tak maly rozglos to bylo nas calkiem duzo 4 auta i to tylko z forum to osiagnelismy polowe tego co osiogneli panowie ze szczecina tylko ze oni juz sie spotykaja od dluszego czasu juz sie nie moge doczekac az sie cieplo zrobi zeby kazdy mogl sie chwalic co wyrezal w swojej niuni :kox::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3c8279ef8740e17fm.jpg

185116423101c8eem.jpg

19c3afb11fb841e8m.jpg185116423101c8eem.jpg

:dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2009, 13:34_________________________________________________mysle ze na 14 bedzie ok bo jak ktos ma sie zjaswic to i sie zjawi przez te 30 40 min jak bedziesz a z tym sklepem to mnie zadziwiles az sam pojade zobaczyc ale to nic

wiem gdzie jeszcze znajdziesz xena albo poszukamy razem bo ja tez sie rozgladam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no .... widze ze pierwszy zlot w gorzowie sie odbyl

szukajcie jak najwiecej a4 i dawajcie im info o klubie i zlotach

to wtedy postaramy sie zrobic jakis wspolny duzy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...