Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gorzów Wlkp Zlociki i Spociki


fenix185

Rekomendowane odpowiedzi

Ja byłem teraz w gorzowie wiec byly 2 auta :thumbdown: Moje i fenix'a - pogadalismy, posmialismy sie, nie bylo zle tylko szkoda ze nie bylo nas wiecej. Teraz bedziemy sie spotykac rzadziej zeby kazdy mogl sie dopasowac czasowo :)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mysle ze jak bedziemy sie spotykac co 2 tygodnie to bedzie ok tylko teraz zrobimy sobie przerwe do 15lutego co wy o tym myslicie zeby nastepny spot bym 15lutego chyba ze wolicie na 22lutego to wtedy zrobimy juz duzy spot z imprezka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Panowie moze ktos bylby na tyle mily i pozyczylby na 5 min przeplywke, bo prawdopodobnie ona powoduje u mnie nie schodzenie z obrotow? Jesli tak to prosze o kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam dwie to moge porzyczyc ale ja mieszkam koło strzelec krajenskich :hi:

ale masz do 1.8T AEB ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki nie do 1.6 a jest w nich jakas róznica

[br]Dopisany: 04 Luty 2009, 20:11_________________________________________________ale chba jest bo napewno wiekszy jest :mysli:[br]Dopisany: 04 Luty 2009, 20:11_________________________________________________no to ustalono kiedy zloci bedzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fend18 ----- Ja mam przeplywke ale wyjezdzam

jak wroce 15 to moge ci pozyczyc ale wydaje mi sie ze masz ten sam problem co ja ze masz przepustnice brudna i dlategoci spada z obrotow ale jak chcesz to mam jedna na sprzedaz do AEB 1.8T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie sorki ze z tego działu ale widze ze tu ludzie sa z gw to atwiem

do rzeczy

szukam sklepu tuningowego i oraz sklepu z car audio chodzi mi bardzo o sklep tuningowy

a i o slep z radiami i alrmami do aut wiecie gdzie to sie znajuduje na jakich ulicach był bym wdzieczny za informacjie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ulica Warszawska na przeciwko starego szpitala (sklep z car audio, alarmami i chyba cześci tuningowe też mają) jest też na sportowej sklep z częściami tuningowymi ale niewiem co tam dokłandnie mają bo niebyłem(i niespodziewam sie rewelacji) no i na kwaracie ale to ci dokładnie niepowiem jaka ulca( niedaleko Lidla) :hi:[br]Dopisany: 05 Luty 2009, 16:56_________________________________________________jeśli chodzi ci o same radio do auta to pojechał bym też do media mark opczaił co mają i na allegro poszukał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o alary i radia ale czczegulnie o alarmy i cos z tuningu troszke zmienic auto wielkie dzieki:)[br]Dopisany: 05 Luty 2009, 19:43_________________________________________________a i czekam na wiadomosci o zlocie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc Nastepny zlot 22 Luty pisze już teraz date żeby każdy mógł poinformowac innych, dzieki temu mam nadzieje, że bedzie nas dużo więcej :naughty:

Co do godziny i miejsca to pewnie tak samo, ale niech wszyscy śledza w miare możliwości forum to napewno fenix185 jeszcze napisze godzine i miejce chodz nie powinno być zmian.

Pozdro :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ulica Warszawska na przeciwko starego szpitala (sklep z car audio, alarmami i chyba cześci tuningowe też mają) jest też na sportowej sklep z częściami tuningowymi ale niewiem co tam dokłandnie mają bo niebyłem(i niespodziewam sie rewelacji) no i na kwaracie ale to ci dokładnie niepowiem jaka ulca( niedaleko Lidla) :hi:[br]Dopisany: 05 Luty 2009, 16:56_________________________________________________jeśli chodzi ci o same radio do auta to pojechał bym też do media mark opczaił co mają i na allegro poszukał

na warszawskiej maja ceny okrutne, za przelutowanie 5 kabelkow zawolali 200zl, jak na 15min roboty to troche duzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...