Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gorzów Wlkp Zlociki i Spociki


fenix185

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ziomków z Gorzowa !

potrzebuje namiary na kogoś kto ma części do B6

byłoby miło jakby jak najbliżej poznania, jak będziecie coś wiedzieli poproszę info na PW lub GG

z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ello panowie widze ze zbiera nas sie tu mala ekipka :audi:

Ale niestety mam dla was przykra wiadomosc :confused4:

niewiem czy komus sie o uszy obilo ostatnio odwołali loty ze szczecina do dublina i londynu ze wzgledu na mgle i w lasnie w jednym samolocie ja mialem poleciec ale mnie wysterowali i nie polecialem lece dopiero w czwartek i wroce we wtorek 24lutego niebede mogl sie pokazac na zlocie w niedziele 22.lutego mam propozycje zeby zrobic zlocik na 1 marca chyba ze chcecie sie spotkac bezemnie :confused4: sorki ze tak wyszlo ze nie zdaze wrocic ;( ale to wszysko przez te tandetne lotnisko w goleniowie ktore nie posiada systemow nawigacyjnych zeby sprowadzic samolot na plyte [br]Dopisany: 10 Luty 2009, 09:46_________________________________________________To jak preferuje ktos moja propozycje na 1 marca czy spotykacie sie 22lutego ale ja sie na nim nie pojawie niestety :smutas:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle, że sprawe przełożenia terminu zlotu trzeba przedyskutować. Niewiadomo czy każdy sie dowie znowu o dacie 1 marca i czy osoby nie zaglądające na forum sie dowiedzą o nowej dacie itp itd.

Wiec co o tym myślicie ludzie??? Trzeba zrobić tak żeby każdy wiedział o ewentualnej zmianie daty i sie pojawił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michu1919 czytaj temat a dowiesz sie wszystkiego co gdzie jak i o ktorej bo ciagle poruszamy ten temat

kamil22 zaproponowalem date na 1marca dlatego ze dopiero wtedy bede mogl przyjechac mozecie sie spotkac bezemnie ale wydaje mi sie ze wtedy sie wszysko posypie bo nie bedzie organizacji jaka stworzylismy ja wiem ze wszyscy chca sie pokazac i mi wlasnie o to chodzi zebyscie przyjechali i sie pokazali ale wszyscy naraz a nie w jednym tygodniu przyjada dwa auta a za kolejne dwa tygonie tylko trzy auta bo takie spotkania sie juz odbyly na poczatku

pokazaliscie ze jest grupa osob ktora chce przyjezdzac na tego typu spotkania a wiec

panowie pisze w tytule date na 1marca

kto jest za a kto przeciw ???

rozwarzymy ta propozycje poraz ostatni zeby wszyscy juz wiedzieli kiedyt i gdzie ma byc to spotkanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a co wy na to żeby zjechać się do Lipek Wielkich 7 marca w sobotę jest jakaś impreza. szczególy http://www.gorzow24.pl/news/5804/bezpieczne-szpilki-na-drodze.html

Może być ubaw z kobiet które chcą coś udowodnić :wink4:

Jest pas startowy więc można pocudować trochę :evil: czekam na opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No prosze... Lipki Wielkie, wiocha mojej bylej.. ale chetnie bym zobaczyl co to za impreza ;)

Mozna podjechac, spotkac sie w GW i pojechac w kilka aut :decayed:

A tak poza tym, 1 marca mi odpowiada :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to niema co kombinować, Zlot robimy 1 Marca :good:

Myśle, że 1 się dogadamy jeszcze ostatecznie, co z tym wypaden do tych Lipek Wielkich :naughty:

Ja narazie jestem chętny, ale jeszcze ostatecznie nic nie mówie bo może się coś zmienić :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:notworthy: Ciesze sie panowie ze zgadzacie sie na zlocik 1 Marca :> to ja tez sie pokaze :kox: bedzie fajnie :naughty: mam nadzieje ze pokaze pare osob i wtedy przejedziemy sie po miescie i narobimy rozglosu robi sie coraz cieplej wiec trzeba dzialac co nie :notworthy:

a co do tych lipek wielkich to jak tez jestem za :good: ale okresle sie jeszcze na zlocie 1 marca [br]Dopisany: 13 Luty 2009, 20:32_________________________________________________A wiec pisze w temacie ze spotykamy sie 1Marca zeby kazdy mogl sie juz przygotowac :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pietyki nie wiem czy pamietacie, ale ja rowniez mam w ten dzien urodziny tak jak wy ;p

Troche sie pogubiłem czytajac wasze posty..

ja 22 bede w Gw i podjade pod askane o 14.00 mam nadzieje ze nie bede sam, a co do 1 marca to nie wiem czy sie pojawie bo jak narazie u mnie na studiach lekka hu....nia jest ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...