Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gorzów Wlkp Zlociki i Spociki


fenix185

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zapraszamy do zamawiania kalendarzy klubowych na rok 2012 :good: Wszystkie informacje są tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=232338.0

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka, znajdzie się jakiś ogarnięty kolega z Vagiem najlepiej co by mi obejrzał samochód w gorzowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na forum StreetKillTeam jest gosc co siedzi w tym, ma nick Kosmos5, zapomnialem jak ma na imie xd tu jego masz nr 667-068-338 gg1155601

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :wink4:

Tutaj małe info dla tych , którzy zasypywali mnie prywatnymi wiadomościami odnośnie ręcznika :

http://a4-klub.pl/czapka-daszkiem-recznik-111/recznik-plazowy-1-tura-kolor-czarny-73292/index11.html#post3062772

Pozdrawiam,

Musti A4 Klub Polska :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ktos ogarnol by mi tempomat w a4 b6 1.9 tdi awx z 2003r. i odrazu fis bo mam tylko ile przejade na paliwie...oczywiscie odplatnie...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko masz parę osób... jeżeli chodzi o FIS to słyszałem że Tomek na koniawskiej ( tam gdzie chiptuning) robi albo u Pawła kilka metrów dalej...

Możesz podjechać też do Zbyszka do Jenina, co do tempomatu myślę że zrobisz u Karola w chwalęcicach albo u Arka na Kostrzyńskiej :wink:

Jakby co to PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie witajcie , mam ogromną prośbe chce kupić A6 C6 z Gorzowa Wielkopolskiego i chciałbym aby ktoś z Waszych mi ją zobaczył i powiedział czy warto jechać z Krakowa po nią. jest szansa ? odwdzięcze się mój tel. 793001997 Pozdrowienia z Grodu Kraka :wink: Boseron.

---------- Post dopisany at 19:34 ---------- Poprzedni post napisany at 04:11 ----------

Panowie bardzo mi na tym zależy, chce do Was przyjechać, tylko rzucić okiem trzeba na auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko masz parę osób... jeżeli chodzi o FIS to słyszałem że Tomek na koniawskiej ( tam gdzie chiptuning) robi albo u Pawła kilka metrów dalej...

Możesz podjechać też do Zbyszka do Jenina, co do tempomatu myślę że zrobisz u Karola w chwalęcicach albo u Arka na Kostrzyńskiej :wink:

Jakby co to PW.

poprosze namiary ,,chodzi o FIS,, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przecież w samym Gorzowie kilkadziesiąt audi lata a4 a6. Chyba mało kto jest zarejestrowany i aktywny na forum z Gorzowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Poszukuję kogoś z okolić gorzowa wlkp z vagiem, vcds do zrobienia logów w mojej audi a4 b7. Pozdrawiam proszę o kontakt. Jeżeli ktoś jeszcze tu zagląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Poszukuję kogoś z okolić gorzowa wlkp z vagiem, vcds do zrobienia logów w mojej audi a4 b7. Pozdrawiam proszę o kontakt. Jeżeli ktoś jeszcze tu zagląda

w barlinku jest jeden znajomy on ci moze pomuc ja zawsze u nich sie stoluje zajmuja sie tylko autami w grupy VAG jak chcesz jeszcze napisz na priv podam ci namiar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...