Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

3.0 TDI ASB Klekot

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wtryski 059 130 2 77 S

 0045115024

 

 olej i inne plyny sa wporzadku obstawiam wtrysk bo jak sie nagrzeje to stawia opor jak chce auto odpalic przycina az rozrusznik staje 

pytanie mam czy te wtryski sie naprawia ?

audi.jpg

wreysk.jpg

Edytowane przez slawiec

Opublikowano

Tych Wtrysków się nie regeneruje. Są do Wyrzucenia jeśli się skończyły. 

Edytowane przez snajper92

Opublikowano

to ja juz nie kumam to poco biora na stol  te wtryski sprawdzaja i naprawiaja firmy ktore sie zajmuja wtryskami ? jedni pisza ze sie nie regeneruje drudzy sprzedaja zregenerowane to kto tu klamie ?

Opublikowano

Kłamią ci co mówią że je zregenerują. Nie kłamią ci, którzy mówią że sprzedają regenerowane w fabryce Boscha (taniej ok 80-100 zł na sztuce jak się odda swoje). Biorą na stół żeby umyć na myjce ultradźwiękowej i sprawdzić parametry.

Opublikowano
8 godzin temu, poczekaj napisał:

Kłamią ci co mówią że je zregenerują. Nie kłamią ci, którzy mówią że sprzedają regenerowane w fabryce Boscha (taniej ok 80-100 zł na sztuce jak się odda swoje). Biorą na stół żeby umyć na myjce ultradźwiękowej i sprawdzić parametry.

To ile takie sprawdzenie i mycie może kosztowac za wtrysk 

Opublikowano

Musisz wyciągnąć i dać na stół probierczy do sprawdzenia, by mieć info ile jest padniętych ( lejących), a i tak kupuje się najlepiej kompletami.

Sprawdzenie liczone jest od sztuki i waha się w granicach 60 - 100 zł. Wszystko zależy kto to robi. Dawaj najlepiej do serwisu Bosch Diesel. Szukaj w swojej okolicy. 

Edytowane przez beny2303

Opublikowano

Wtrysk składa się z wielu elementów, niektóre z nich podbielają wymianie więc w pewnych okolicznościach regeneracja jest możliwa. Od niedawana regeneruje się nawet rdzeń pizo wiec...

BTW: nie ma czegoś takiego jak lanie wtrysku...

Opublikowano
44 minuty temu, marcin4x4 napisał:

BTW: nie ma czegoś takiego jak lanie wtrysku...

Przepraszam, bo pisałem językiem prostym, najbardziej zrozumiałym, a wtryskiwacze nie leją tylko kropelkują:jerk:

Opublikowano
W dniu 13.04.2018 o 11:56, beny2303 napisał:

a wtryskiwacze nie leją tylko kropelkują

dokładnie, + 1 do sławy :P

Opublikowano

Masz dłużnika :decayed:

Opublikowano
W dniu ‎09‎.‎04‎.‎2018 o 18:48, beny2303 napisał:

Powiem Ci, że wygląda to nieciekawie. Przede wszystkim sprawdź korekcje wtryskiwaczy na kanałach 72 - 77, 13, 14, stan poziomu oleju i płyn chłodniczy czy nie masz ponad stan i jaki kolor, oznaczenie wtryskiwaczy, tzn. jaka jest ostatnia literka ( literki), a tak poza tym ile masz przejechanych kilometrów? 

Proszę o analizę tych korekt i opinie   olej jest w porządku i układ chłodzenia tez czysty 

11111.jpg

222.jpg

44444.jpg

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano

Posiadam Q7 z przebiegiem 8000km i zaczęło klekotać jak u Was, mam umówiony serwis na 29 stycznia, ciekawe czy znajdą coś!

Opublikowano
10 godzin temu, wolly10 napisał:

Posiadam Q7 z przebiegiem 8000km i zaczęło klekotać jak u Was, mam umówiony serwis na 29 stycznia, ciekawe czy znajdą coś!

pilnuj by wymienili olej, u znajomego "zapomnieli" ale fakturę wystawili...

Opublikowano
W dniu 16.01.2019 o 07:55, marcin4x4 napisał:

pilnuj by wymienili olej, u znajomego "zapomnieli" ale fakturę wystawili...

U mnie pierwsza wymiana za 5800km chyba że stwierdzą co innego

Edytowane przez wolly10

Opublikowano
8 godzin temu, wolly10 napisał:

U mnie pierwsza wymiana za 5800km chyba że stwierdzą co innego

wymiana oleju do 5 tyś km powinna być obligatoryjna, byś się zdziwił co w nim pływa.

Opublikowano
  • Autor
W dniu 15.01.2019 o 22:09, wolly10 napisał:

Posiadam Q7 z przebiegiem 8000km i zaczęło klekotać jak u Was, mam umówiony serwis na 29 stycznia, ciekawe czy znajdą coś!

Daj znać co ci powiedzieli.

Opublikowano

podbijam.

Opublikowano
W dniu 20.01.2019 o 19:49, marcin4x4 napisał:

wymiana oleju do 5 tyś km powinna być obligatoryjna, byś się zdziwił co w nim pływa.

Pewnie masz rację, ale ja mam ją na 4 lata później zmiana więc trzymam się tego co komp wskaże ?

Opublikowano
W dniu 28.01.2019 o 15:49, Dawid Wątroba napisał:

Daj znać co ci powiedzieli.

Trzymali ją dwa dni, pełna kompleksowa inspekcja nic nie wykazała, drugi dzień był po to żeby porównać ją z innym takim samym egzemplarzem, i co...drugi egzemplarz to samo czyli stwierdzili że ten model tak ma! Na pytanie dlaczego nie raz nie klekocze, odp była konkretna bo to zależy od warunków pogodowych itd. Zaproponowali żebym skonsultował to z innym serwisem żeby otrzymać drugą opinie. W mojej miejscowości chyba jest jeszcze jeden egzemplarz tylko nie wiem czy z 286KM i może zapytam gościa żeby porównać maszyny ?

Opublikowano

2.0 tdi ultra też na dole marudzi, strasznie mnie to wq....

próbowałeś porządnie przegonić auto ?

Edytowane przez marcin4x4

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.