Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wymiana rozrządu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kupując auto (247tyś) nie wymieniałem rozrządu bo było to zrobione (mam nadzieję, że tivy są prawdziwe) przy 244tyś. Aktualnie mam 284tyś. (4 lata) Zrobiłem 40 tyś. Miałem wymieniać przy 300 ale myślę to zrobić już. Zaczynam mieć obawy. Lepiej to zrobić. Bo i tak sporo zaryzykowałem. Co ile zmieniacie pasek? Ile kosztuje wymiana rozrządu plus minus?
 
Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
 
 


Opublikowano

co ok 60tys, za robotę uczciwa kwota to ok 250-300zł choć jeśli chcesz to robić w autoryzowanym zakładzie to trzeba liczyć ok 500zł

Opublikowano

90kkm

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

90tys na zamiennikach to stanowczo za duzo.

Opublikowano

Audi mówi co 90tyś km na ich częściach, ja kupiłem rozrząd z ASO Audi w Rzeszowie, ale i tak mechanik mówił że powinno się wymienić tak bezpiecznie co 60tyś km, za wymianę płaciłem chyba 250zł + części poza tysiąca

Opublikowano

60 tys

 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Może odświeżę temat, bo szybkimi krokami zbliża się wymiana. I chciałbym wiedzieć jakiej firmy był montowany ori rozrząd, a jeśli chodzi o zamienniki to jakiego producenta polecacie?

Opublikowano

Wydaje mi sie że oryginalnie siedział KRAFT...... A tak na serio to fabrycznie wszystkie części rozrządu są sygnowane logiem VW/audi.

Opublikowano

pasek conti

pompa skf

napinacz i rolka ina

Edytowane przez sebaa692

Opublikowano

Taki zestaw montuje się najczęściej choć na forum można kupić wszystko oryginalne VW, nie pamiętam u kogo ale kilka razy kupowałem, szukaj w dziale sklepów.

Opublikowano

Nie lepiej pompe wody Hepu?

Kiedyś jak pytałem o tą skf to pisali że zależy jak się trafi, jednym potrafiła ciec po 2tyg. innym po miesiącu.

Niektórzy chwalą i jeżdżą drugi rozrząd.

Wysłane z OP3T

 

 

 

 

Opublikowano
20 godzin temu, sebaa692 napisał:

pasek conti

pompa skf

napinacz i rolka inna

A nie lepiej wszystko jednej firmy? Tak slyszalem

Opublikowano

Brat w 1Z jak i ja w AFN, oraz moi znajomi zawsze kupowali napinacz i rolke INA a pasek conti.

Nikt nigdy nie miał problemu [emoji4]

 

Wysłane z OP3T

 

 

 

 

Opublikowano

Ok. Dzieki?

Opublikowano

Potwierdzam ja również wsadziłem tego ogromną ilość i jedyne co reklamowałem to pompy wody.

Gdybym miał audi to wsadził bym ori bo różnica cen nie jest duża.  

Opublikowano
9 godzin temu, robercik123 napisał:

A nie lepiej wszystko jednej firmy? Tak slyszalem

Ja na takich częściach składam i nie było jeszcze problemu. Ponadto nie tylko ja tak twierdzę< że takie zestewy się sprawdzają:) 

Wybór każdy sam podejmuje ja tylko podpowiadam :)

Co do pompy skf nie miałem nigdy problemu.

Pozdro.

Edytowane przez sebaa692

Opublikowano

W fajnej cenie można też dostać tzw KIT INA, ja takie montowałem w dwóch swoich autach i moim zdaniem są jak najbardziej OK.

Wszystko jest w jednym pudełku.

Opublikowano
  • Autor

W tym miesiącu planuje wymienić. Proszę mi doradzić jakiej firmy najlepiej kupić. U mnie wymiana 250zł. Aktualnie mam 286, mam nadzieję, że do 350 wytrzyma.

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
5 godzin temu, ndjaro napisał:

W tym miesiącu planuje wymienić. Proszę mi doradzić jakiej firmy najlepiej kupić. U mnie wymiana 250zł. Aktualnie mam 286, mam nadzieję, że do 350 wytrzyma.

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
 

Witam. Kolego troszkę wyżej zadałem to samo pytanie, i uzyskałem odpowiedź. Wystarczy przeczytać;)

Opublikowano
  • Autor

Wiem czekam na więcej opini ;)

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.