Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Drgania silnika, głośna praca

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Na odległość ciężko stwierdzić, jak już kiedyś pisałem u mnie przy zimnym silniku też czuć lekkie drgania w kabinie, jak złapie 90 stopni to jest ok. Chcę ustawic synchro w okolicy zera bo niektórym to pomogło (teraz jest na -2,5) ale obecnie nie mam kabla i tak schodzi.
W 1.9 brb synchro ustawia się podobnie jak w 2.0 TDI ( czyli odwrotnie jak w np avx 139 km)

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
4 minuty temu, kociu84 napisał:

W 1.9 brb synchro ustawia się podobnie jak w 2.0 TDI ( czyli odwrotnie jak w np avx 139 km)

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
 

Mam nadzieję że kiedyś to w końcu ogarnę :)

Opublikowano
23 godziny temu, kociu84 napisał:

Delikatnie jak siedzę w aucie . Mocno jak dam 1200 obrotów i na tym przytrzymam. Przy przyvazowaniu do 3500 puści dyma czarnego i przy każdym odpaleniu mniejszego czarnego dyma też puszcza .

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
 

Jeżeli w czasie jazdy nie ma nic niepokojącego w pracy silnika to nie szukaj dziury w całym, ten typ tak ma i szkoda nerwów i pieniędzy by z tym walczyć?

Opublikowano

O ile sie nie myle to było coś podobnego. I wtedy była to zasyfiona albo uszkodzona pompa paliwa w baku.

 

Opublikowano
16 minut temu, lukaszwaniek napisał:

O ile sie nie myle to było coś podobnego. I wtedy była to zasyfiona albo uszkodzona pompa paliwa w baku.

 

Wszelkie problemy z wydajnością pompki wstępnej w zbiorniku uwidaczniają się najbardziej wtedy gdy silnik ma największe zapotrzebowanie na paliwo, czyli na pewno nie będzie ich na biegu jałowym, jak pod obciążeniem maksymalnym problemu nie ma :hi:

Opublikowano
2 godziny temu, piotrsob1 napisał:

Wszelkie problemy z wydajnością pompki wstępnej w zbiorniku uwidaczniają się najbardziej wtedy gdy silnik ma największe zapotrzebowanie na paliwo, czyli na pewno nie będzie ich na biegu jałowym, jak pod obciążeniem maksymalnym problemu nie ma :hi:

W którym miejscu jest ta pompa w a4b7 kombi ? Napewno nie ma jej pod tylnym siedzeniem.  Ps tam podobno jest jakieś sitko które moze być zasyfiale. Czy ktoś to rozbierał ? Jak się za to zabrać ?

Opublikowano

Pompka wstępna która podaje paliwo z baku do  pompy tandemowej - vacum znajdują się pod tylną kanapą  tak jak w większości samochodów warto tam zajrzeć jeśli masz np. problemy z odpalaniem na zimnym czy nawet z mocą.

Sitko jest i to owszem u mnie było totalnie zaj&b@ne tak że pompka dawała max 0,3 - 0,4 bara i buczała wstawiłem nową która daje chwila moment 1bar i autko lepiej chodzi.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 15.10.2017 o 21:04, kociu84 napisał:

W którym miejscu jest ta pompa w a4b7 kombi ? Napewno nie ma jej pod tylnym siedzeniem.  Ps tam podobno jest jakieś sitko które moze być zasyfiale. Czy ktoś to rozbierał ? Jak się za to zabrać ?

W kombi jest w bagażniku, pod podłogą

Opublikowano

W kombii jest w bagażniku blizej oparcia siedzenia pod plastikiem który to wszystko przykrywa i cholernie utrudnia dostęp.

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.