Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B8 Avant 2013 S-line Competition Plus ;177PS Quattro ; 19/35/255

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Mała aktualizacja  ?

wydech od 3.0 tdi dotarł , lotka również , na dniach dojdzie zderzak pod s line Competition 

4EF649F6-C519-403A-9E6E-B5CAF3C73A11.jpeg

Opublikowano
  • Autor

Rozważam jeszcze grill ala  rs4 -plastry miodu ? Co sądzicie  ?

Opublikowano

Mody idą w dobrym kierunku:thumbup1:  Ja bym odpuścił siatkę ogrodzeniową(bo tak wyglądają podróbki RS4 jak dla.mnie  )bardziej widział bym tam S4 albo czarny połysk....

Edytowane przez WojtekA4B8

Opublikowano

Grill od S4 w czarnym połysku i będzie ogień.

Opublikowano
W dniu 24.07.2019 o 21:35, Pomor_ napisał:

Mała aktualizacja  ?

wydech od 3.0 tdi dotarł , lotka również , na dniach dojdzie zderzak pod s line Competition 

4EF649F6-C519-403A-9E6E-B5CAF3C73A11.jpeg

No i będzie tak jak powinno z fabryki wyjechać ?

Wydeszek świeżynka ?

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano
  • Autor
W dniu 24.07.2019 o 22:32, WojtekA4B8 napisał:

Mody idą w dobrym kierunku:thumbup1:  Ja bym odpuścił siatkę ogrodzeniową(bo tak wyglądają podróbki RS4 jak dla.mnie  )bardziej widział bym tam S4 albo czarny połysk....

Jednak pod zderzak od Competitiona  który w oryginale ma dolne kratki plastry miodu najbardziej odpowiedni wydaje  mi sie grill od  rs4 plastry miodu .Szukam właśnie i przeglądam oferty aby nie trafić na minę i nie kupić jakiegoś gówn** chińskiego .

Dam znać jak zamówię i dojdzie wyczekiwana paczka :)

Opublikowano
  • Autor
W dniu 27.07.2019 o 13:21, krystian3769 napisał:

No i będzie tak jak powinno z fabryki wyjechać ?

Wydeszek świeżynka ?

Krystian myślę  że w końcu  po weekendzie będzie już zamontowany :)

Opublikowano

Niesamowicie wygląda ten czerwony lakier w dodatku  C+ ? coś pięknego! Będę obserwował i czekał na kolejne fotki. :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Pakiet Competition plus  udało sie w całości skompeltować wraz z  wydechem  3.tdi oraz grill w czarnym połysku " plastry miodu "

W dalszej kolejności w planach :?

Wymiana oświetlenia wew. na led

Końcówki wydechu fi100

Zabezpieczenie  lakieru  powłoką kwarcową itp

Aktualizacja najnowszych map

 

Na szybko 2 fotki

 

 

 

 

 

image2.jpeg

Edytowane przez Pomor_

Opublikowano

Petarda jak dla mnie usunąć emblematy sline z błotnikow, końcówki czarne fi100 i jest idealna.

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, MaciekPL napisał:

Petarda jak dla mnie usunąć emblematy sline z błotnikow, końcówki czarne fi100 i jest idealna.

Rozważam jeszcze aby zmienić te emblematy " sline -owe" na czarne

Opublikowano
5 minut temu, MaciekPL napisał:

Petarda jak dla mnie usunąć emblematy sline z błotnikow, końcówki czarne fi100 i jest idealna.

+1 ?

1 minutę temu, Pomor_ napisał:

Rozważam jeszcze aby zmienić te emblematy " sline -owe" na czarne

Wywal te emblematy. Też myślałem o czarnych, z czerwonym rombem, ale po co one jak auto i tak samo się sprzedaje ?

Pasowało by też coś pomyśleć z hamulcami i miód.

Opublikowano
15 minut temu, Pomor_ napisał:

Rozważam jeszcze aby zmienić te emblematy " sline -owe" na czarne

Daj spokój, ja u siebie nie miałem. Później pakiet sline się zrobił, założyłem i jakoś mi to nie pasowało. Po jakimś czasie wywalilem, przy ciemnym aucie to tylko psuje ta cała linię. 

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, MaciekPL napisał:

Daj spokój, ja u siebie nie miałem. Później pakiet sline się zrobił, założyłem i jakoś mi to nie pasowało. Po jakimś czasie wywalilem, przy ciemnym aucie to tylko psuje ta cała linię. 

 

4 godziny temu, l2k2 napisał:

+1 ?

Wywal te emblematy. Też myślałem o czarnych, z czerwonym rombem, ale po co one jak auto i tak samo się sprzedaje ?

Pasowało by też coś pomyśleć z hamulcami i miód.

To mi teraz daliście do myślenia ??

Edytowane przez Pomor_

Opublikowano
1 godzinę temu, Pomor_ napisał:

To mi teraz daliście do myślenia ??

Takie coś heh :decayed:

image1.jpeg

Opublikowano

Odrazu lepiej :) no chyba ze bardzo je chcesz to prysnij dipem i będzie ok.

Opublikowano
22 minuty temu, Norbas napisał:

Odrazu lepiej :) no chyba ze bardzo je chcesz to prysnij dipem i będzie ok.

Są ori czarne końcówki w połysku 90 mm, zakładałem je u siebie. Te seryjne trochę małe, ale jak coś to ładnie kryje też Foliatec do wydechów ?

RtIWraTGT1u21Xc0UWSWDw_thumb_1e4.jpg

Opublikowano
6 godzin temu, l2k2 napisał:

Takie coś heh :decayed:

image1.jpeg

Nooo i by było, jak już uparty jest na czarne felgi , to 20" pakować i jest lalunia :D

Opublikowano

Jest biście? Black w połączeniu z czerwienią...

Teraz jeszcze 20" większe heble, czarne fifki i możesz sprzedawać ?

Opublikowano
Godzinę temu, krystian3769 napisał:

Jest biście? Black w połączeniu z czerwienią...

Teraz jeszcze 20" większe heble, czarne fifki i możesz sprzedawać ?

+1

Świetnie wygląda ale... pomyśl nad fifkami w czerni oraz folią przyciemniającą lampy, powinien być jeszcze lepszy kontrast czerń/czerwień :whistling:

 

Edytowane przez D4NTE

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.