Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Czy da rade do B5 wstawić radyjko Concert ?


Jogash

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Czy dam radę sam wstawić do B5 radyjko Concert ?

Kwestia taka miałem gammę ( kaseciak ) ale po prostu padło, tzn nie uruchamia się ( na trasie zmieniałem stację na wyświetlaczu i radia i komputera zaciął się napis "search" i wyłączyłem. Więcej włączyć je nie mogę - tak jakby power przestał działać w związku z tym postanowiłem zmienić radio na CD czyli np: Concert - byłem bliski kupna ale teraz dowiedziałem się o tzw sterowniku CAN co to takiego ? Gdzie to kupić lub wgrać ? z kostkami przy podpięciu będzie problem ?

Pozdrawiam !

A może gammę da się uruchomić jakieś rady ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej kup to CD, zanim zechcesz naprawiać gammę (bo na pewno się da) Kolega Yates dobrze Ci mówi - ma być concert z A6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adapter can-bus mozesz kupic na alllegro koszt ok 250-300 zl...... + koszt radia.... sporo, a moze kaseciaka i zmieniarke mp3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy dobrze zrozumiałem - adapter can-bus słuzy do tego aby odblokowac wszystkie funkcje radia (przyciemnianie wyswietlacza, rds na fis, granie przod+tył) tak?

w 2 linku jest obejscie tego, poprzez wlutowania kabelka zasilającego podswietlenie, rds na fis mnie nie interesuje bo nie mam fis :blink: a nie wyłaczanie glosnikow poprzez wyjecie jednego z kabelkow z kostki. 'Problemem' tylko bedzie ze co 1h bedzie sie wyłaczało?

takze spokojnie moge kupowac i bezkosztowo zainstalowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz kolego sobie też kupić concerta plus albo concert by Panasonick i taki adaptorek zamiast zmieniarki żeby był Aux-in

koszt takiego radia około 350-420zł ale nie wystąpi tam problem z głośnością

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak bedzie z działaniem radia (FM) w concert II? bo cos kiedys czytałem, ze trzeba separator zeby działała antena w szybie tylko nie pamietam czy do orginalnego radia, czy do 'innego'

antena w szybie, wzmacniacz antenowy mam, wszystko podpiete (rozbierałem i widziałem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zalezy czy wzmacniacz jest zasilany z kabla antenowego, jesli tak to nic nie bedziesz musial robic, a jesli masz dodatkowy kabelek do zasilania wzmacniacza, chyba bialy kolor, to bedziesz musial podac na niego zasilanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam w swojej concerta tylko że już z nim wyjechało z fabryki i działa bez zarzutu jestem z niego bardzo zadowolony :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...