Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Program w 1.8t BFB z 163 KM na 180-190KM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, jako że jestem zielony w tych tematach mam pytanie, czy dałoby rade podnieść troche mocy tak do 180-190 KM w moim audi, mam downpipe założony od Gregora, oraz regerenowana turbine K03S około roku temu, nie wymianiałem wtrysków, instalacja gazowa BRC, czy programowanie jest bezpieczne w takim przzypadku ? Różnica bedzie odczuwalna w jeździe ? 

Opublikowano

Tak trudno poszukać temat o modyfikacjach 1.8 ?

Po pierwsze to napisz jaki masz silnik. Piszesz że chcesz 180-190KM i masz zregenerowaną turbinę K03S. Taka turbina występowała w silniku BEX 190KM.

 

Opublikowano
  • Autor

Silnik 1.8T BFB 163 KM, taka informacje o turbinie dostałem od poprzedniego właściciela, z tego co wiem też planował podnosić moc na ok. 200 KM

Opublikowano

W tytule podał bfb.  Od Gregora masz graty i nie robiłeś u niego programu ? Błąd.

O sam program możesz zapytać kolegę    Łukasz 13

Opublikowano

A to jeśli nie jesteś pewien kodu silnika to sprawdź.  Dowiesz się co masz.

Opublikowano
2 minuty temu, pazdzioch0076 napisał:

Silnik 1.8T BFB 163 KM, taka informacje o turbinie dostałem od poprzedniego właściciela, z tego co wiem też planował podnosić moc na ok. 200 KM

To z tym turbo zrobisz więcej, o ile faktycznie jest K03S.

Zakładaj FMIC, wtryski z BEX i jedź do gregora. Jak silnik zdrowy 220 zrobisz.

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, cysiek18 napisał:

To z tym turbo zrobisz więcej, o ile faktycznie jest K03S.

Zakładaj FMIC, wtryski z BEX i jedź do gregora. Jak silnik zdrowy 220 zrobisz.

a jak z żywotnością silnika po takim programie ? silnik i turbo zdrowe, zalany Liqui Moly, turbo chłodzone zawsze po dłuższej jeździe nawet bez tyrania

Opublikowano

Jak program z głową zrobiony , nie wyżyłowany to niem obawy. 

Opublikowano
  • Autor

a co z tym FMIC ? ktos wytlumaczy o co z tym chodzi ? :) wygooglowalem sobie ale tlumaczenie po swojemu tez by bylo fajnie :) jaki koszt tego ?

Opublikowano
  • Autor

jesli bym jeszcze zalozyl wtryski od Bexa i faktycznie mam K03S, bez FMICa to moge programowac na ok 190 KM ? 220 to az mi tyle nie potrzebne :)

Opublikowano
14 minut temu, pazdzioch0076 napisał:

jesli bym jeszcze zalozyl wtryski od Bexa i faktycznie mam K03S, bez FMICa to moge programowac na ok 190 KM ? 220 to az mi tyle nie potrzebne

Tak, ze spokojem.

Ja mam wszystkie graty seria BFB i mam 190 kM.

Ale faktycznie lepiej założyć wtryski od Bexa.

Opublikowano

wrzucaj fmic , albo chociaż dsmic bo latem auto bedzie puchło od upałów :D

 

Opublikowano

Ja zrobiłem na samej serii bez grzebania czegokolwiek. Różnica jest b.odczuwalna. Jeśli nie potrzebujesz większej mocy to do normalnej jazdy tyle Ci wystarczy. Największy przyrost mocy, najmniejszym kosztem.

aa.jpg

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, STANIV napisał:

wrzucaj fmic , albo chociaż dsmic bo latem auto bedzie puchło od upałów :D

 

jaki koszt fmica badz dsmica ? :)

Opublikowano

koszt fmica 180mm-230mm to ok 900 PLN i jest dużo bardziej wydajny niż dsmic , go możesz kupić taniej ale wg mnie nie warto :D

w upalne dni mozesz deptać ile chcesz auto i nie spuchnie :)

Opublikowano
  • Autor

No ja tam raczej jestem spokojnym kierowca i jeżdżę mało także nie wiem czy by się udało zagrzać furke ? Ale No koszt drogi jakby nie patrzeć. 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Zawsze możesz założyć 2 cooler z B5 2.5tdi jest trochę grzebania, aby dobrać węże, ale koszt na gotowo ok 150-200zł. Do 230KM wystarczy.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.