Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ALL] Uszkodzone przegrody w zbiorniku paliwa czy to możliwe ?


kami050

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Od około poł roku borykam się z problemem odnośnie komfortu a chodzi o chlupotanie paliwa w baku od 30-100% zalania, chlupotanie jest bardzo denerwujące , już nawet pasazerowie sie czasem skarżą , zdarza sie to przy ruszaniu i hamowaniu, jak stanę w miejscu to jeszcze czasem 3 razy chlupnie,  zastanawiam sie czy to czasem nie przegrody hamujace paliwo w zbiorniku sie oderwaly ale z drugiej strony jak by to bylo mozliwe, nie mam pojecia pozatym co to moze byc ale napewno tego wczensiej tj. ok 6-7 miesiecy temu nie mialem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W a4 niestety się chlupocze. Miałem 2 b6 teraz b7 i jest dokładnie to samo. Taka fabryczna gafa inżynierów z audi.....

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również potwierdzam. Wyłożyłem podłogę bagażnika matami wygłuszającymi i trochę tłumi ten hałas. Zauważyłem ponad to, że jak utrzymuję w zbiorniku wysoki stan paliwa (ponad dwie trzecie zbiornika) to mniej się chlupocze, więc często tankuję ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A próbował ktoś pianki takiej jak do motocykli?

Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez. Nie przeszkadza to aż tak bardzo. Czasami się usłyszy głuche pukniecie i tyle.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim B7 jest to samo . U mnie najgorzej jest jak cofam i gwałtownie zahamuję . Wtedy czuć to najbardziej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

b5, b6, b7 chlupocze bardzo podobnie, niestety

Edytowane przez misiek95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze Panowie ale nie pamietam , zebym to wczesniej mial , to jest mega irytujace , moze z czasem cos tam w baku sie dzieje, jezdze tez oplem astra h i w tym o polowe tanszym aucie nic nie chlupie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak długo jeździsz tym autem? Ja jeżdżę rok i przyznam się bez bicia, że jeszcze pół roku temu nie słyszałem nawet połowy tych dźwięków, które słyszę dzisiaj. Jako "nowe" było bardziej wyciszone niż dziś, nic nie stukało itp, ale po czasie ucho się wyrobiło i słyszę teraz każde puknięcie :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak długo jeździsz tym autem? Ja jeżdżę rok i przyznam się bez bicia, że jeszcze pół roku temu nie słyszałem nawet połowy tych dźwięków, które słyszę dzisiaj. Jako "nowe" było bardziej wyciszone niż dziś, nic nie stukało itp, ale po czasie ucho się wyrobiło i słyszę teraz każde puknięcie [emoji3] 


hahahaha w punkt kolego, swietna wypowiedz :)

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, kami050 napisał:

kurcze Panowie ale nie pamietam , zebym to wczesniej mial , to jest mega irytujace , moze z czasem cos tam w baku sie dzieje, jezdze tez oplem astra h i w tym o polowe tanszym aucie nic nie chlupie...

Może dopiero teraz zalałeś więcej niż 50zł ponad rezerwę:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo masz super auto. Wszystko tak cichutko pracuje że tylko paliwo słychać. Olej to, podkręcić radio i wal kilometry.[emoji2]

Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam też skode superb, i w tym czeskim audi to dopiero chlupie. Jak bym mleko w kankach woził.

Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...