Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bosch vs Eps

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam do wymiany czujnik położenia wału, który wybrać?

 

U siebie w mieście mam

 

Boscha - 195 zł

 

Eps - 130 zł

 

Czy coś innego?

 

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

 

 

Opublikowano

Bosch to bosch, chinczyki to loteria. Może działać tak długo jak bosch, lub 5 minut

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

kupiłem eps i żałuje, samochód czasami nie odpala tak jak było przed wymianą.
zdarza się to raz na 50 razy ale jednak warto dołożyć do bosha.

Edytowane przez tracer123

Opublikowano

moze to nie wina czujnika ?nowy i juz uwalony by byl ?

Opublikowano

Chińczyk to chińczyk, a bosch to bosch

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Czujnik jest sprawny, jest gorszej jakości i czasami wychodzą te oszczędności. 

Samochód odpala za 3 razem ale jak odpali to przynajmniej w obroty wchodzi, a nie jak na uwalonym boshu telepało od 500 do 1200rpm. 

 

Edytowane przez tracer123

Opublikowano

Rok temu niecały, też poszedł mi czujnik położenia wału. Mechanior założył Bosch i działa do dzisiaj w żadne chińskie detale bym się nie bawił.

Opublikowano
Dnia 4/28/2017 o 23:17, xsebo1 napisał:

Chińczyk to chińczyk, a bosch to bosch

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka
 

Jeśli nie wiesz co to firma EPS to się nie wypowiadaj bo oni nie maja nic wspólnego z chinami. 

 

Dnia 4/28/2017 o 19:42, tracer123 napisał:

kupiłem eps i żałuje, samochód czasami nie odpala tak jak było przed wymianą.
zdarza się to raz na 50 razy ale jednak warto dołożyć do bosha.

Jeśli nie zdiagnozowałeś czemu tak się dzieje nie zwalaj winy na czujnik. Być może pada Ci np  położenia wałka lub masz jakiś problem z zapłonem.

Opublikowano

nie ma żadnych błędów, z zapłonami nie ma problemu, świece prawie nowe, jeżdżę na benzynie, a objawy są identyczne jak przed wymianą tylko że zdarzają się raz na ruski rok.

jak przyniosłem czujnik do mechanika to od razu mi mówił że nie będzie działać jak trzeba, nie wierzyłem mu. teraz mam za swoje.

Edytowane przez tracer123

Opublikowano

Urodzony sprzedawca [emoji23][emoji23][emoji23]

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Panowie powiedzcie mi, gdzie znajduje się dokładnie ten czujnik? Mechanik mówi, że trzeba opuszczać skrzynie biegów żeby się do niego dostać... Mówiłem mu mniej więcej, że dostanie się jak zdejmie zbiorniczek, ale on tam nic nie widzi... Macie może jakaś fotkę tego czujnika zamontowanego w samochodzie? ;)

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Dnia 5/5/2017 o 18:53, tracer123 napisał:

nie ma żadnych błędów, z zapłonami nie ma problemu, świece prawie nowe, jeżdżę na benzynie, a objawy są identyczne jak przed wymianą tylko że zdarzają się raz na ruski rok.

jak przyniosłem czujnik do mechanika to od razu mi mówił że nie będzie działać jak trzeba, nie wierzyłem mu. teraz mam za swoje.

Niezły wróżbita. Ja na czujniku dokładnie EPS`a zrobiłem około 50tys. Nigdy nie było problemu z odpaleniem;)

Opublikowano

nie wróżbita tylko ludzie wracali do niego po wymianie tego czujnika z takimi samymi objawami. po wymianie na bosha wszytko wracało do normy.

ja u siebie już tego nie ruszam (zrobiłem już 15kkm na nim), mam tylko nadzieję że przy sprzedaży auta za każdym razem odpali z pierwszego.

Opublikowano

no niestety ale to raczej nie ten czujnik ja nie kupie juz nic z czujnikow boscha bo to jest prawdziwy chinczyk a nie EPS, nowe czujniki cisnienia CR boscha przeciekaja nie mówiąc o czujnikach różnicowych DPF do merca co trzeba wymieniać co pół roku szkoda gadać

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.