Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Niebieskie 3.0TDI by Dundin 313Km/664Nm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć tu Dominik. Przedstawiam wam moja  Audi a4 b8 3.0TDI ze skrzynia tiptronic

IMG_0098.JPG

wyposazenie:

-audi music interface

-przyciemniane szyby

-fotele skórzane wentylowane i podgrzewane

-bixenon

-MMI

-czujniki parkowania z wizualizacja

-naglosnienie Bang&Olufsen

-czujnik deszczu

-czujnik zmierzchu

-pakiet podświetlenia Led

-Relingi

-elektryczne siedzenia

-elektrycznie składane lusterka

-coming home

-leaving home

-2strefowy klimatronik

-tempomat

-panoramiczny dach

wiecej grzechów nie pamietam(będę edytował), nie będę pisał o ABS i elektrycznych szybach itp. Bo to chyba oczywiste.IMG_0139.JPG

 

Zrobione:

-Felgi lato 18' z oponami 245/40 pilot sport 4

-313PS by Vagtune

-kierownica od S-Line

Plany:

-Stage 1

-renowacja lakieru(usunięcie rys i niedoskonałości)

-wymiana kierownicy na poliftowa 

-profesjonalna sesja zdjęciowa

-zmiana podswietlenia tablicy rejestracyjnej na LED

-ramki klubowe

-cooler od BiTDI

jakieś propozycje? sesji jeszcze jej nie robiłem ale wrzucę kilka zdj.

Pozdrawiam :)IMG_0045.PNGIMG_0046.PNGIMG_0047.PNG

 

 

 

Edytowane przez Dundin

Opublikowano

Ładna sztuka, piękny kolor i super motor! Pokaż środeczek jeszcze ;) 

Opublikowano

Ładny kolorek .  dołóż progi s-line i tylny zderzak  i bedzie jeszcze lepiej wyglądała :)  

Opublikowano
  • Autor

dzieki! Zrobie zdjecia srodka jak bedzie chwila :) Domin myslalem o progach i zderzaku ale najpierw chce zrobic stage1 i wymienic kierke :) Auto na dluzej wiec czas na to tez bedzie 

Opublikowano

ah ten kolor moj skasowali ale inne sie pokazuja :)

Opublikowano
  • Autor

Kolorek swietny, przynajmniej nie jest to kolejny czarny/srebrny. Wspólczuje ci kolizji. 

Najwazniejsze ze wszyscy wyszli z tego cało :)

Opublikowano

Taka konfigutacja to moje marzenie 3.0 plus ten kolor :kox: graty zakupu ;) 

Jak jesteś żar trzeba sie ustawic kiedyś na spota ;) 

Powodzenia w planach i bezawaryjności :hi: 

Opublikowano

Gratki zakupu i powodzenia w modzeniu.

 

Opublikowano
  • Autor

Norbas z Żar nie jestem, ale daleko nie mam wiec można się na spokojnie ustawić :) po majowce planuje program, zobaczymy ile z tego wyjdzie. Celuje w 300km/600nm a co dalej to się zobaczy

Opublikowano

Piękna sztuka :good: Co do spotkania w okolicy Żar czy to ZG to również jestem chętny :wink:

Opublikowano
  • Autor

Na majowke bede w ZG to mozna sie zgadac na jakiegos spota :)

Opublikowano

Program bezdymny to do 320 km 600n do 660 n  jeżeli chcesz powyżej 400 to cooler wydajny turbo hybryda sprzegło wzmocnione będzie latać 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Cześć :) na ten moment trochę spokoju w kwesti auta. Jeszcze w maju wpadnie sofcik, ale to raczej pod koniec miesiąca. Nastukane pierwsze 5 tysięcy kilometrów bezawaryjnie i bez niczego zaskakującego :) auto sprawuje się świetnie. Prosiliscie o kilka fotek wnętrza :

chcialbym zrobić polerke i nie wiem czy oddać to firmie czy nauczyć się samemu;) wezmę jakieś części ze złomu i na nich poćwiczę.

pozdr ;)

IMG_0206.JPG

IMG_0216.JPG

IMG_0217.JPG

Opublikowano

Fajna tylko wymień tą kierę :P

Opublikowano

Jaki przebieg? Coś bardzo wytarta ta kierownica...

Opublikowano
  • Autor

228 aktualnie

tez mnie ta kierownica zastanawiała ale przebieg sie zgadza -> książka serwisowa, faktury i serwis w Niemczech potwierdzają przebieg :) Moze komus sie rece pocily bo tylko ta kierownica wygląda na zużytą 

Opublikowano

Jak będziesz zmieniał kierownicę, to oczywiście od razu na ściętą z polifta, u mnie możesz zobaczyć jak to wygląda. ;) 

Opublikowano
  • Autor

Tylko i wyłącznie taka wchodzi w grę ;) dzięki, zaraz zobaczę 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Czwartek pełen wrażeń :)  

wpadla nowa kierownica od s-line! Auto wyglada w środku dzięki temu mega :) dużo ładniejsza od poprzedniejIMG_0326.JPGIMG_0337.JPGIMG_0338.JPGIMG_0340.PNG

dodatkowo byłem dzisiaj u Mirka z Vagtune w Obornikach. A4 wydmuchała 252km i 576Nm, po chiptuningu Miras osiągnął bardzo zadawalający mnie wynik tzn. 313KM i 664Nm. Samochód jest nie do poznania chociaż pewnie za jakiś czas się przyzwyczaję ale jeździ się bardzo fajnie :)

duzo zmian jak na jeden dzień, ale nie przestaje na tym. W poniedziałek wymiana filtrów i oleju a w najbliższym czasie kolejne modyfikacje.

IMG_0333.JPGIMG_0341.JPG

Pozdrawiam,

Dominik

Opublikowano

Piękny wynik:thumbup1:

To już musi latać :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.