Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Norbas napisał:

Masz upatrzoną jakąś konkretną firmę opon ?  

Nie:eusathink:.. polecasz coś???

Opublikowano

Zależy jaki budżet :D miałem Nokiany Zline i były mega, sporo osób jezdzi na uniroyal'ach i też sobie chwali ja też jezdziełm na nich ale w peugeot'cie :P  Jak coś tańszego to nexen albo barum :) 

Opublikowano
  • Autor
33 minuty temu, Norbas napisał:

Zależy jaki budżet :D miałem Nokiany Zline i były mega, sporo osób jezdzi na uniroyal'ach i też sobie chwali ja też jezdziełm na nich ale w peugeot'cie :P  Jak coś tańszego to nexen albo barum :) 

Widziałem właśnie uniroyal rainsport 3 u kilku osób i chyba takie ustrzele:thumbup1: 

Opublikowano

Witajcie,

Użytkowałem zarówno Z-line i Rainsport3.

Nokian był twardszy i mniej komfortowy mimo, że w 18".

Uniroyal jest miękki i całkiem komfortowy nawet na 19"

Na mokrej/błotnistej nawierzchni znakomity(Klasa A na mokrej).

Wadą RS3 jest słaby rant ochronny...

Na suchym obydwie świetnie trzymały

Pozdrawiam

Edytowane przez black4

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, black4 napisał:

Witajcie,

Użytkowałem zarówno Z-line i Rainsport3.

Nokian był twardszy i mniej komfortowy mimo, że w 18".

Uniroyal jest miękki i całkiem komfortowy nawet na 19"

Na mokrej/błotnistej nawierzchni znakomity(Klasa A na mokrej).

Wadą RS3 jest słaby rant ochronny...

Na suchym obydwie świetnie trzymały

Pozdrawiam

Dlatego będzie uniroyal rs3 :decayed:

A rant jak rant.. jak będziesz miał zak***ić to i tak felga podrapana:kwasny:

Opublikowano

Witaj,

No w sumie fakt ...

No i wzór bieżnika w RS3 piękny :D

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj całkiem przypadkiem wpadł kolejny zestaw felg (niestety nie ori) 

Będzie dylemat które założyć..

 

20180311_185708-1512x2016.jpg

Opublikowano
Dzisiaj całkiem przypadkiem wpadł kolejny zestaw felg (niestety nie ori) 
Będzie dylemat które założyć..
 
20180311_185708-1512x2016.thumb.jpg.a1f82cdaa6dadca35b883275f27a4542.jpg
Ja bym te zakładał.


Wysłane z mojego XT1650 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Szczerze to też mnie się te bardziej podobają :decayed: a jeszcze bardziej w tym kolorze co będą tamte... 

Hmmm..

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Doszedł kolejny fajny bajer :decayed:

Składane lusterka z pilota:good:

Podziękowania dla kkam :hi:

 

20180324_114728-2016x1512.jpg

20180324_114816-2016x1512.jpg

20180324_120800-2016x1512.jpg

Opublikowano

Bajer który cieszy ;) ja już sobie nie wyobrażam mieć auta bez składanych luster i opcji tilt :kox: 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 24.03.2018 o 13:41, Norbas napisał:

Bajer który cieszy ;) ja już sobie nie wyobrażam mieć auta bez składanych luster i opcji tilt :kox: 

Narazie mam pierwszy dzień dopiero ale już mi się podoba :decayed: i na parkingach wygodniej i pewniej :thumbup1:

Opublikowano

I jak masz złożone to wiesz że auto zamknięte ;)

Wysłane z mojego XT1650 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

O właśnie a nie, że się stykujesz czy klikłeś zamknij :decayed:

 

Opublikowano
  • Autor
O właśnie a nie, że się stykujesz czy klikłeś zamknij :decayed:
 
W sumie racja nieraz tak było "zamknąłem czy nie" a np pilot już nie łapie..

Wysłane z Galaxy S7 edge

Opublikowano

Ile trzeba wyłożyć na takie lusterka? ^_^ Chętnie u siebie bym dorzucił, fajnie to wygląda. 

Opublikowano
  • Autor
Ile trzeba wyłożyć na takie lusterka? [emoji5] Chętnie u siebie bym dorzucił, fajnie to wygląda. 
Ja miałem już składane ale tylko ze środka z pokrętła.. teraz są dołożone moduły w drzwi, także roboty niedużo.. a koszty to najlepiej napisz na pw do kolegi kkam bo jest kilka rodzajów modułów.. zależy co jeszcze chcesz.. myśle że koło 300zł max ci wyjdzie.

Wysłane z Galaxy S7 edge

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.