Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
3 godziny temu, MARCIN607 napisał:

Ale ziarnko trzeba zasiać :-) 

@MARCIN607Ty tylko to ziarno zasiewasz a później człowiek kombinuje jak te recaro załatwić kurła  :decayed:

 

Opublikowano
  • Autor
6 godzin temu, MARCIN607 napisał:

Jest kosa Panie Kolego!!! 

 

 

To kiedy recaro??  ? 

 

 

Ps mi przy 235przy et 35 i 9J przycierało z tyłu. Adaś zakładaj gwint kręć i bedzie dobrze. Teraz masz 225 tak? 

Dzięki:wink:

Tak teraz 225 jest. Myślę nad gwintem, ale jakoś schodzi i niewiem kiedy wpadnie. 

A jak Ci przycierało, to bardzo czy tylko w konkretnych sytuacjach??? Poprzedni set też mi obcierał, ale na naprawdę extreme przechyle.

Recaro tak jak piszą wyżej... ciężko do zdobycia, ale też fundusze... 

Na spokojnie i po kolei:decayed:

5 godzin temu, afroo. napisał:

To nie takie proste. Towar deficytowy. :unsure:

No właśnie.. pewnie nie tylko ja czekam na taki zestaw:grin:

 

1 godzinę temu, karol1981 napisał:

@MARCIN607Ty tylko to ziarno zasiewasz a później człowiek kombinuje jak te recaro załatwić kurła  :decayed:

 

Zasiewa bo wiosna.. ciekawe co skoda dostanie na wiosnę:whistling:

Opublikowano
  • Autor

Tak apropos....

Gdzie dać ESP???

20210426_175433.jpg

Opublikowano
8 minut temu, Adam87 napisał:

Gdzie dać ESP???

Jak nie masz stacyjki w schowku od AirBagOff to w jej miejsce bym dał.

 

10 minut temu, Adam87 napisał:

No właśnie.. pewnie nie tylko ja czekam na taki zestaw

Jak znajdziesz daj znać. Będziem się licytować. Bo ja już drugi rok szukam. :unsure:

Edytowane przez afroo.

Opublikowano
  • Autor
21 minut temu, afroo. napisał:

Jak nie masz stacyjki w schowku od AirBagOff to w jej miejsce bym dał.

Kiedyś chciałem rezać do panelu klimy, ale odpuszczam temat:whistling:

Tak zrobię, muszę tylko przedłużyć kable.

22 minuty temu, afroo. napisał:

Jak znajdziesz daj znać. Będziem się licytować. Bo ja już drugi rok szukam. :unsure:

:decayed:

Opublikowano

Ja mam przycisk ESP w popielniczce. 

Opublikowano
  • Autor

Looknę sobie u Ciebie w temacie co i jak:hi:

Opublikowano
  • Autor

Byłem teraz przewieźć się pewnym autem........

KOSMOS....

 

 

20210426_194114.jpg

Metanol i nitro:whistling:

Niestety ja tylko korzystałem z benzynki...

Edytowane przez Adam87

Opublikowano
W dniu 26.04.2021 o 20:22, Adam87 napisał:

Looknę sobie u Ciebie w temacie co i jak:hi:

Nie mam zdjęć. Przeniosłem ze schowka bo jednak zima dobrze jest mieć go pod ręką. To Ori rs6? Ja ostatnio jeździłem kumpla s6 c6 v10 ale to gada. A teraz dokupił se jeszcze a8 d4 4.2tdi 450hp i to miażdży s6. No ale tam niut jak w ciężarówce jest :buhaha:

Edytowane przez Rob@k

Opublikowano
10 minut temu, Adam87 napisał:

Byłem teraz przewieźć się pewnym autem........

KOSMOS....

 

 

20210426_194114.jpg

Metanol i nitro:whistling:

O w mordę. :notworthy:

Opublikowano
  • Autor
7 minut temu, Rob@k napisał:

Nie mam zdjęć. Przeniosłem ze schowka bo jednak zima dobrze jest mieć go pod ręką. To Ori rs6? Ja ostatnio jeździłem kumpla s6 c6 v10 ale to gada. A teraz dokupił se jeszcze a8 d3 4.2tdi 450hp i to miażdży s6. No ale tam niut jak w ciężarówce jest :buhaha:

Ori RS6 5.0 V10 z dwoma turbinami hybrydowymi.

Normalnie ma coś pod 900km, na metanolu ok 1000km, a na nitro ponad 1100km.... MASAKRA..

To ten sam właściciel co kiedyś pisałem, że jeździłem jego RS4 B7. Tego rsa ma jeszcze. Poszło na podniesienie mocy:grin:

Opublikowano

Jak to mawiał pewien klasyk

 

 

Edytowane przez Rob@k

Opublikowano
  • Autor
4 minuty temu, Rob@k napisał:

Jak to mawiał pewien klasyk

 

 

W punkt:glupek2:

Opublikowano
3 godziny temu, afroo. napisał:

Jak nie masz stacyjki w schowku od AirBagOff to w jej miejsce bym dał.

Nie da rady,przycisk musiał by być na równi ze ścianką schowka. Od ścianki do zamkniętej pokrywy jest kilka mm.

Przycisk najlepiej dać w te miejsce:

 

20210131_170248.jpg

Opublikowano

Przód by chciał nizej:whistling:

Opublikowano
  • Autor
8 godzin temu, FroS-t napisał:

Przód by chciał nizej:whistling:

To napewno, ale jeszcze musi poczekać na swojej wysokości:grin:

Choć raczej będzie gwint MTS.

Opublikowano
  • Autor

Leszku, tak stoi na podwórku... nie jest chyba aż tak źle:decayed:

Pzdr

20210427_082806.jpg

Opublikowano
Godzinę temu, Adam87 napisał:

Leszku, tak stoi na podwórku... nie jest chyba aż tak źle:decayed:

Pzdr

20210427_082806.jpg

Tu jest gitB)

Opublikowano

.

Edytowane przez HOLMATRO

Opublikowano

@Adam87 ten RS ma rejestracje z mojej wsi, a auta nie widziałem :eusathink:nowy zakup kolegi, czy może byłeś w okolicach Wałbrzycha? 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.