Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
10 minut temu, HOLMATRO napisał:

@Adam87 ten RS ma rejestracje z mojej wsi, a auta nie widziałem :eusathink:nowy zakup kolegi, czy może byłeś w okolicach Wałbrzycha? 

On go kupił z Warszawy. A naklejkę na szybie ma DW ..... a ta DBA leży w schowku jeszcze..

Będę dziś u niego to looknę na dowód rejestracyjny.

Opublikowano

Jakieś logiczne uzasadnienie czemu taka kołomyja z tymi blachami? Rejestracje DBA świeży nr, zarejwstrowana z 2 miechy temu max w moim powiecie, wiec najpierw była we wro, potem DBA ( nawet w kwietniu) i potem wawa ? Śmierdzi mi to grubymi problemami z autem :whistling:

Opublikowano
3 godziny temu, Adam87 napisał:

Leszku, tak stoi na podwórku... nie jest chyba aż tak źle:decayed:

Pzdr

20210427_082806.jpg

Idealnie :drool3:

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, HOLMATRO napisał:

Jakieś logiczne uzasadnienie czemu taka kołomyja z tymi blachami? Rejestracje DBA świeży nr, zarejwstrowana z 2 miechy temu max w moim powiecie, wiec najpierw była we wro, potem DBA ( nawet w kwietniu) i potem wawa ? Śmierdzi mi to grubymi problemami z autem :whistling:

Gość jest z Twoich okolic, ale mieszka w Wa-wie. 

Ogólnie nie jest to jakaś full wersja. Środek biały, skóry, podsufitka. Bez pamięci foteli. Jedynie to tylko ta moc.

Opublikowano
  • Autor
12 minut temu, R4xx napisał:

Idealnie :drool3:

:hi:

Opublikowano

Ty byś lepiej coś przy B6 porobił a nie dupowóz żony tylko pokazujesz ?

Opublikowano
  • Autor
6 minut temu, kamil-vag napisał:

Ty byś lepiej coś przy B6 porobił a nie dupowóz żony tylko pokazujesz ?

:whistling:

Przyjdzie kolej i na B6:decayed:

Jutro będzie pierwszy mod, kolejnego nie mogę znaleźć odpowiedniego, bo graty gotowe... ale wszystko po kolei...

Od Ciebie będzie duuuuża zmiana...

Grill zamówiony...

Opublikowano
9 godzin temu, Adam87 napisał:

 

20210427_082806.jpg

Z tej perspektywy jest doobrze :thumbup1:

Opublikowano

@Adam87Jakie sprężyny masz założone? 

Opublikowano
  • Autor
4 minuty temu, monthrey12 napisał:

@Adam87Jakie sprężyny masz założone? 

Weitec -35.

Opublikowano

@Adam87Kurde, to bardzo nisko u Ciebie jest ta furka.. Ja mam przód weitec, tył hr i jest troche wyzej niz u ciebie. Na bank, musze zmienić dystanse. Przód mam 13mm, tył 17 ale jeszcze mało jest :D

 

178557307_773264939858067_3606958274780818349_n (1).jpg

Edytowane przez monthrey12

Opublikowano
  • Autor
17 minut temu, monthrey12 napisał:

@Adam87Kurde, to bardzo nisko u Ciebie jest ta furka.. Ja mam przód weitec, tył hr i jest troche wyzej niz u ciebie. Na bank, musze zmienić dystanse. Przód mam 13mm, tył 17 ale jeszcze mało jest :D

 

178557307_773264939858067_3606958274780818349_n (1).jpg

A na jakich amorkach masz te springi???

No ja nie mam dystansów, bo już nie mam gdzie ich upchnąć:grin: A u Ciebie jest dobrze, to już nie zmieniaj nic.

Opublikowano

@Adam87Cięzko określić :P. Raczej 1be czerwone amorki, nie wiem czy to coś zmienia. Ale zostały pomalowane na żółto więc nr nie odczytam :D. Kupiłem od znajomego jak jeszcze nie ogarniałem kodów zawieszenia, miał całą w sline ale zmieniał na 1ba więc odkupiłem :)

 

Edytowane przez monthrey12

Opublikowano
  • Autor
22 minuty temu, monthrey12 napisał:

@Adam87Cięzko określić :P. Raczej 1be czerwone amorki, nie wiem czy to coś zmienia. Ale zostały pomalowane na żółto więc nr nie odczytam :D. Kupiłem od znajomego jak jeszcze nie ogarniałem kodów zawieszenia, miał całą w sline ale zmieniał na 1ba więc odkupiłem :)

 

Zmieniał na 1BA :eusathink:dziwne...

Dobrze jest u Ciebie... ew. jak chcesz niżej to już gwint...

Opublikowano

@Adam87Zmieniał bo uważał, że jest za nisko. Kilka razy obił o śpiących policjantów. Stwierdził, że auto ma być do jazdy codziennej, kupił nowe i wymienił całe.. Różnie ludzie podchodzą do tematu :kox:

Opublikowano
  • Autor
7 minut temu, monthrey12 napisał:

@Adam87Zmieniał bo uważał, że jest za nisko. Kilka razy obił o śpiących policjantów. Stwierdził, że auto ma być do jazdy codziennej, kupił nowe i wymienił całe.. Różnie ludzie podchodzą do tematu :kox:

No w sumie racja:hi:

Opublikowano
W dniu 26.04.2021 o 17:53, Adam87 napisał:

 

Zasiewa bo wiosna.. ciekawe co skoda dostanie na wiosnę:whistling:

Jej czas u mnie się już powoli konczy chyba-więc max co dostać może ale to jak nie pojdzie w świat to 19 i gwint w 2022r. Ale mocno po głowie chodzi mi c7 lib A7 z początku produkcji. 

 

235 tarło tylko na dziurach. Normalnie na zakretach itp nic się nie działo. 

Opublikowano

Jak wyglada bliżej temat tego turba z b8?? W sensie montaż, jakieś przeróbki czy p&p ? Bo ja też ostatnio usłyszałem, że moje brd to "muł" :decayed: 

Opublikowano
  • Autor
10 minut temu, mass143 napisał:

Jak wyglada bliżej temat tego turba z b8?? W sensie montaż, jakieś przeróbki czy p&p ? Bo ja też ostatnio usłyszałem, że moje brd to "muł" :decayed: 

Kolektor wydechowy trzeba robić od nowa, nowa rurka olejowa do turba. 

Wydech mam z kwasu, kawałek:wink:

received_730674797642125.jpeg

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

Siemka:hi:

Audiczka śmiga i nabija kilometry, choć niewiele:lol1:

Nic szczególnego się nie działo przez ten rok, w zasadzie eksploatacja:thumbup1:

Jeśli ktoś byłby zainteresowany kupnem mojej A4, to zapraszam na priv:naughty:

A tu kilka fotek:wink:

20210821_151101.jpg

20210821_150316.jpg

20210821_145221.jpg

FB_IMG_1649619923697.jpg

FB_IMG_1649609083898.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.