Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B7 1.8T początek przygody : )

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a ostatnio Cię widziałem przy garażach na Wyżynach ;)

Opublikowano
  • Autor
33 minuty temu, jedrekx napisał:

a ostatnio Cię widziałem przy garażach na Wyżynach ;)

Ja się właśnie zastanawiałem czy to Ty bo patrzę a6 miałem pisać priv do cb ale Zamulilem ;D a Ty masz b6 cabrio niebieskie ?;) stoi często na stokrotce ??

Opublikowano
1 minutę temu, kacperbdg napisał:

Ja się właśnie zastanawiałem czy to Ty bo patrzę a6 miałem pisać priv do cb ale Zamulilem ;D a Ty masz b6 cabrio niebieskie ?;) stoi często na stokrotce ??

tak, to moje ;) stoi tylko jak jest ładna pogoda bo inaczej nim nie wyjeżdżam z garażu :decayed:

Opublikowano
10 godzin temu, kacperbdg napisał:

Pora się zbroić na zimę wpadły nowe oponki zimowe 225/45/17;)AA6A2261-CF86-4954-BF8A-F655BE86EE7C.jpeg

Cześć a co to za opony ,bo sam szukam do siebie tylko 235/40/18

Opublikowano
  • Autor
Teraz, Adam.S napisał:

Cześć a co to za opony ,bo sam szukam do siebie tylko 235/40/18

Zeetexy wh1000 mam znajomego w oponeo i do 1500 zł polecił mi te po rabacie wyszły 852 :)

Opublikowano
Teraz, kacperbdg napisał:

Zeetexy wh1000 mam znajomego w oponeo i do 1500 zł polecił mi te po rabacie wyszły 852 :)

To znajomy się postarał bo rabacik zacny :decayed:

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, Adam.S napisał:

To znajomy się postarał bo rabacik zacny :decayed:

Wcale nie taki zacny ;p normalnie są po 912 komplet w oponeo ;)

Opublikowano

Napisz coś więcej o tej kamerce cofania, co to za model, jak to podłączyć itp

Autko robi się naprawdę zacne, mody jak najbardziej w moim guście :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, mateusztbg napisał:

Napisz coś więcej o tej kamerce cofania, co to za model, jak to podłączyć itp

Autko robi się naprawdę zacne, mody jak najbardziej w moim guście :thumbup1:

Dzięki dzięki ;)  napisz na pw podeśle ci link do kamery a potrzebujesz jeszcze moduł np od kolegi Woszu 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Zaczęło robić się zimno ludzie na forach straszą zdjęciami śniegu wiec trzeba było w końcu założyć zimówki , letnie wypucowane jeszcze nawoskować i byle do wiosny ;)  w końcu miałem wolny weekend wiec wpadło co nie co ? elektrycznie składanie lusterka zewnętrzne z pilota na modułach od kolegi @kkam przy okazji zrobiłem instalacje pod zewnętrzne fotochromy i wpadły szkła foto bez ramek ?  wpadła także tylna wycieraczka z q5 

AFF48C8E-5014-4CD7-87D0-60154D53FAA7.jpegE167E83A-217B-4F9C-A292-893A65ED9E58.jpegCD10D3F7-EC29-40F9-A421-743B9437FC32.jpeg92A39FA1-DE73-496B-B6E6-16DAEDF0F9BD.mp4

Opublikowano

Ładny ten Twój avant

Opublikowano
  • Autor
18 minut temu, kkam napisał:

Ładny ten Twój avant

Dzięki coś tam działam przy nim ;D mam nadzieje ze na wiosnę wyjedzie w końcu na gwincie bo strasznie irytuje mnie ten ori zawias ?

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Bardzo ciekawy temat!
Duużo się dzieje :hi: Czekamy na aktualizację kolejnych modów... :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.