Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie biuro podróży ?


Rafal_

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie bym tak zrobił ale i tak będę przejazdem więc nie zaszkodzi zahaczyć. Dzięki Brynia za tą stronkę

-można się sporo dowiedzieć :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko do działających w branży turystycznej :mysli:

Czy w zwiazku z kryzysem widać mniejsze zainteresowaniem wczasami za granica,nie chodzi mi tylko o Polaków ale ogólnie.

zawsze załatwiałem wczasy właśnie na przełomie stycznia/lutego ale w tym roku mam zamiar poczekać ile sie da :confused4:

bo do wakacji może sie dużo wydarzyć , ktoś pozakręca kurki z ropą i koniec latania :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja np. załatwiłem wczasy już w listopadzie :kox:, skusiło mnie właśnie to że biuro podróży gwarantuje stałą cenę za całe wczasy choćby nie wiem ile podrożały wszelkie paliwa to zapłacę tyle co w momencie rezerwacji. Zapytaj o to, wydaje mi się że można wykupić chyba taką gwarancję stałej ceny. Swoją drogą Rafal_ polecam biuro EccoHoliday :good:, już raz byłem z nimi w na Krecie i prędzej czy później tam wrócę i również z nimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie afiszujcie sie tak, każde biuro ma, mialo wpadki.Dobrze wiesz ( marcelomattsoy) że jak byles rezydentem , to nigdy nie zadowolisz turyste nigdy , zawsze cos jest nie tak.Ja bylem przez 5 lat pilotem na resjowym autobusie grecja/hiszpania .Co do Itaki fajne biuro ale jest epłno innychfajnych biór podrozy ostanio mialem do czynienia z biurem podróży www.gaudeamus.com.pl.Naprawde fajne w dobrej cenie ma Chiny, Indie,Peru,Boliwia.

Ja bym chcial zachecic bardzo do wyjazdów z niemiec.Jest znaczniej taniej i jakoś uslug jest znacznie wyższa, niestey takie biura jak TUI neckerman , traktuja polske pomacoszemu NIe zalezy im na klientach z polski .Bardzo polecam biuro wezyr holidey ale turcji jest bardzo dobre zogranizowane biuro , nie wiem jak z innymi krajami im wychodzi ale jest wpożadku

Co do kryzysu, teraz żadne biuro ni upadnie , zaczyna sie robic to w okresie letnim trzeba brac pod uwage to ze jest kryzys finansowy, i wielu naciaagaczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...