Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6/B7 TDI PD - 8V] Adaptery mocowań pompowtrysków


milio86

Rekomendowane odpowiedzi

Witam tak jak w tytule słyszał ktoś kiedyś o adapterach mocowan pompowtryskiwaczy ? Kiedyś mi się przez oczy przewinelo takie cudo, chodzi o to żeby pomka była dociskana z 2 stron a nie jak w fabryce wybijajac gniazda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nikt nie słyszał nie mogę tego znaleźć ale kiedyś widziałem ???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałem ktoś w Polsce robił ale to jakiś wyspawany custom

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma się co bawić w takie rzeźby, bo na niewiele się to zda. ori mocowanie wytrzymuje naprawde sporo.  jeżeli chcesz coś polepszyć to zmień na nowe same śrubki dociskające pompowtryskiwacze gdyż w zasadzie to one są winowajcą. są cienkie i długie, po uplywie czasu wydłużają się jeszcze bardziej przez co zmniejsza się docisk pompek i wtedy rusza kula śniegowa problemów..........jak wykrecisz starą i porównasz z nową to zobaczysz na własne oczy różnicę.

sam mam zamiar to zrobić na dniach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dziękuje panowie tak zrobię bo właśnie  wymieniałem zestaw montażowy pompowtrysków uszczelki i tak dalej i zauważyłem lekkie ślady na pompce i w gnieździe pompowtryskiwaczy z jednej strony wyrobione. A powiedzcie jak teraz bym kupił mocowania ze śrubami to czy coś się stanie jak je teraz zamontuje bez wyciągania pompowtrysku ? dziekuje za informacje z góry

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, milio86 napisał:

ok dziękuje panowie tak zrobię bo właśnie  wymieniałem zestaw montażowy pompowtrysków uszczelki i tak dalej i zauważyłem lekkie ślady na pompce i w gnieździe pompowtryskiwaczy z jednej strony wyrobione. A powiedzcie jak teraz bym kupił mocowania ze śrubami to czy coś się stanie jak je teraz zamontuje bez wyciągania pompowtrysku ? dziekuje za informacje z góry

 

u mnie po 340 000 nie było nic wyrobione, gniazda ja frezowałem przed założeniem nowych uszczelniaczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, milio86 napisał:

teraz bym kupił mocowania ze śrubami to czy coś się stanie jak je teraz zamontuje bez wyciągania pompowtrysku ?

Mocowania nie kupuj, ta kostka jest twarda i się nic z nią nie dzieje, kup sobie same śruby - 038103385A x 4szt

Lepiej zamiast kostek dociskających kupić sobie śrubę regulacyjną WHT000530 x 4szt i prze-regulować pompki na 180 st.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zaraz..kolega wymieniając gumki nie dał nowych śrub? Czy jeszcze nie zdążył tego zrobić?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dawał nowych śrub własnie dlatego czy teraz jak piszecie dać sruby regulujace nowe i śruby trzymajace pompi i werugolac na 180 stopni rozumiem tak zrobie bo w sumie wymieniliśmy wszystkie uszczelki wraz z grzybkami na pompkach i niestety moglem pomysles o sróbach :/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, milio86 napisał:

czy teraz jak piszecie dać śruby regulujące nowe i śruby trzymające pompki i wyregulowac na 180

TAK ;)

Ciesz się, że przy skręcaniu nie zerwało gwintu na starych śrubach... 

Edytowane przez kamil-vag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...