Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wymiana kierownicy B6 raz jeszcze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

 

Mam kilka pytań na które nie znalazłem odpowiedzi.

 

Mam w B6 oryginalnie kierownicę czteroramienną z multifunkcją jak na foto nr. 1 (jest tez tempomat)

 

Chcę złożyć taką kierownice trojramienną bodajże też od A4B6 jak na foto nr 2.

1. Czy te przyciski na foto nr 2 to jest multifunkcja?

2. Jezeli to jest multifunkcja to czy ta kierownica bedzie pasować Plug&Play?

3. Czy jeżeli okaże sie że jest to kiera z A6C5, bo chyba wyglądają tak samo, to czy tez podejdzie Plug&Play? Lub w ogóle?

4. Czy jezeli te przyciski sa od sterowania biegami - co obstawiam bo to za pięknie by było... To czy da rade to przerobic tak zeby sterowaly radiem? :)

 

Dzieki z góry za pomoc i pozdrawiam. 7559d2e9901b68189b7ca30c71b4adc0.jpg1b0e4ea6d0356fe03642c91817efceba.jpg

 

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

 

 

Opublikowano

Ad. 1 - Nie, multifunkcja jest na fotce nr 1.

Ad. 2 - Kierownica z fotki nr 2 to nie jest mutlifunkcja.

Ad. 3 - Tak.

Ad. 4. - Nie.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Dołączę do tematu z jednym zapytaniem.Posiadam kierownice podaną na zdj nr (4 ramienna) multifunkcyjną,i pytanie czy zwykła 4-ramienna kiera rózni się wnetrzęm od multi?? Szukam ładnej multi i nie wiem czy samo przełożenie poduszki wystarczy,czy musze szukać pod multi?

Opublikowano

W multi masz osadzony moduł trapezowy. Można go przełożyć.

Opublikowano
Godzinę temu, nitroo napisał:

W multi masz osadzony moduł trapezowy. Można go przełożyć.

Czyli mogę bez problemu mogę szukać zwykłej 4 ramiennej i wszystko przełoże ze starej P&P?

Opublikowano

Przecież Ci napisałem.

Opublikowano

Tylko nie rozumiem zabiegu. Nie lepiej swojej obszyć po prostu?

Opublikowano

a jak wymieniać to już na jakąś z B7 C6 itp.

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Jeszcze jedno pytanie w ramach uzupełnienia wiedzy do której się nie mogę nigdzie dokopać.

Czy do A4B6 w której jest zwykła kiera 4-ramienna z multi można bez zmiany taśmy airbag i innych przeróbek kabli od klaksonów (P&P) założyć kierę z TT 8N ?

Taką:

704x396_tt_roadster_8.jpg

 

??

 

Pozdrawiam

Opublikowano

Jak wymieniać to na od B8 polift

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Witajcie nie będe zakładał nowego tematu bo może ktoś tu się wypowie. Posiadam kierownice 4 ramienną multi czy chcą wymienić na 3 ramienna a4 b6 musze też mieć do niej taśmę Airbag ? Czy wystarczy przełożyć ja z tej 4-ramiennej ? 

Dziękuje za pomoc :)

Opublikowano

Wystarczy chyba twoja taśma i odpowiednie kodowanie tzn wyłączenie multi żeby nie pokazywało błędów.

Opublikowano
7 godzin temu, matek55 napisał:

Witajcie nie będe zakładał nowego tematu bo może ktoś tu się wypowie. Posiadam kierownice 4 ramienną multi czy chcą wymienić na 3 ramienna a4 b6 musze też mieć do niej taśmę Airbag ? Czy wystarczy przełożyć ja z tej 4-ramiennej ? 

Dziękuje za pomoc :)

Zmieniałem z 3-ramiennej na multi i taśmę musiałem zmieniać :P Więc w druga stronę taśma też będzie Ci potrzebna bo jest inna... Chyba, że trochę porzeźbisz... 

Opublikowano
Witajcie nie będe zakładał nowego tematu bo może ktoś tu się wypowie. Posiadam kierownice 4 ramienną multi czy chcą wymienić na 3 ramienna a4 b6 musze też mieć do niej taśmę Airbag ? Czy wystarczy przełożyć ja z tej 4-ramiennej ? 
Dziękuje za pomoc [emoji4]


Matek taśmę masz w komplecie ode mnie :)
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam wszystkich . Też mam pytanie ,chciałbym zmienić kierownicę w b6 ze zwykłej na trzy ramienną też z b6 bez multi. co muszę wiedzieć , czy wystarczy po prostu zmienić ? 

Opublikowano
Witam wszystkich . Też mam pytanie ,chciałbym zmienić kierownicę w b6 ze zwykłej na trzy ramienną też z b6 bez multi. co muszę wiedzieć , czy wystarczy po prostu zmienić ? 
Przełożyć tylko.
Opublikowano
15 minut temu, luki19862121 napisał:
42 minuty temu, daniel.82 napisał:
Witam wszystkich . Też mam pytanie ,chciałbym zmienić kierownicę w b6 ze zwykłej na trzy ramienną też z b6 bez multi. co muszę wiedzieć , czy wystarczy po prostu zmienić ? 

Przełożyć tylko.

OK dzięki 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 11.06.2017 o 14:28, nitroo napisał:

W multi masz osadzony moduł trapezowy. Można go przełożyć.

A ten moduł znajduje się w kierownicy pod poduszką czy przy przełącznikach kierunkowskazow itp ?

Edytowane przez lukas551

Opublikowano
53 minuty temu, lukas551 napisał:

A ten moduł znajduje się w kierownicy pod poduszką czy przy przełącznikach kierunkowskazow itp ?

W kierownicy pod poduszką.

original.jpg

Opublikowano

Dzieki za odpowiedz. A ten modul jest przykrecany, przyklejany ??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.