Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podłączenie radioodtwarzacza - zdjęcia


wlodziu130594

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Na wstępie przyznam że jestem kompletnie zielony jeśli chodzi o podłączanie elektryki. sprawa wygląda tak, mam a4b5 poprzedni właściciel wyciągnął sobie radio, ja kupiłem radioodtwarzacz (vordon ht-175bt). w komplecie były również kostki z kabelkami do montażu. czytałem na necie- kolorki kabelków się zgadzają z poradnikami, ale kompletnie inne są kolory kabli w aucie. podpiąłem radio pod te dwie kostki i czincze - radio się włączy dopiero na zapłonie, to pierwsza sprawa. druga - fal antenowych nie łapie wcale no bo jak, ale z usb odtwarza ale tylko przez głośniki w klapie bagażnika.

nie mam bladego ani zielonego pojęcia czy jakoś połązcyć te kostki które były przy radiu z tymi które mam w aucie, czy tamte całkowicie odciąć i połączyć te? dodam, że chciałbym uzyskać efekt żeby radio można było włączyć i bez zapłonu, no i oczywiście żeby dźwięk grał też z głośniczków w drzwiach które powinny być sprawne.

jeśli możecie to proszę o wskazówki krok po kroku jak dokonać instalacji tego radia. poniżej kilka zdjęć z kostkami, radiem i kolorami kabli.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...