Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B7 1.8T Silver#Black #S4 Body #RS4 #Pompei S5 #Static #MaxtonDesign

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
23 minuty temu, KewsonND napisał:

Mam pytanie na co montowałeś dokładkę od cupry :)?

Wkręty tak jak u większości ;) 

Opublikowano
2 godziny temu, niwet napisał:

 

 

Po dłuższej dyskusji z Krystianem na dniach będzie powłoka ceramiczna Fireball - talon, a nie powłoka kwarcowa - Gyeon Rim :D  Przekonał mnie skubany jak zwykle :facepalm:

rozumiem że jedziesz do studia zeby to połozyli ?

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, FroS-t napisał:

rozumiem że jedziesz do studia zeby to połozyli ?

Dokładnie, zaciski również oddam do powłoki ;) Zresztą  Krystian zajmuje się tym na co dzień :)

Opublikowano
Teraz, niwet napisał:

Dokładnie, zaciski również oddam do powłoki ;) Zresztą  Krystian zajmuje się tym na co dzień :)

Mozna by w sumie długo dyskutowac dlaczego własnie Fireball a nie Gyeon, Gtechniq czy CarPro, chodz tak czy inaczej pewnie bedziesz zadolony bo Fireball aspiruje do czołówki i robi dobre produkty przynajmniej powłoki bo te widzialem u nas poniewaz mam jedno certyfikowane studio Fierballa w mieście, chodz jak dla mnie lekko odbijajac od tematu to ida po bandzie i to na całego jesli chodzi o ceny ich produktów, chcąc korzystać tylko z ich kosmetyków kupując prywatnie, dla siebie naprawdę można by złapać się za głowe ile kasy by wyszło, druga sprawa duża część produktów dostępna tylko dla certyfikowanych właśnie studi i jak dla mnie to średni temat.....ale to tak tylko na marginesie:hi:

Opublikowano
  • Autor
9 minut temu, FroS-t napisał:

Mozna by w sumie długo dyskutowac dlaczego własnie Fireball a nie Gyeon, Gtechniq czy CarPro, chodz tak czy inaczej pewnie bedziesz zadolony bo Fireball aspiruje do czołówki i robi dobre produkty przynajmniej powłoki bo te widzialem u nas poniewaz mam jedno certyfikowane studio Fierballa w mieście, chodz jak dla mnie lekko odbijajac od tematu to ida po bandzie i to na całego jesli chodzi o ceny ich produktów, chcąc korzystać tylko z ich kosmetyków kupując prywatnie, dla siebie naprawdę można by złapać się za głowe ile kasy by wyszło, druga sprawa duża część produktów dostępna tylko dla certyfikowanych właśnie studi i jak dla mnie to średni temat.....ale to tak tylko na marginesie:hi:

W  planach też jest położyć ceramikę na cały samochód, ale raczej nie fireballa bo zbankrutowałbym :facepalm:  Jeszcze przed tym mam do pomalowania zderzak, maskę i parę innych dupereli bo albo są odpryski itp. więc nie wiem czy nie za jednym zamachem pomalować cały samochód:eusathink:

Opublikowano
W dniu 20.03.2018 o 22:07, FroS-t napisał:

certyfikowane studio Fierballa

Dokladnie jak nasze studio... :) Bedzie Talon na felgi już po niedzieli

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Parę nowych fantów 

Downpipe 2,75, Osłona Aluminiowa i oploty hel pod nowe heble:) 

Podziękowania dla chłopaków @bartez80  @tomekhxc  za transakcję :hi:

downpipe_zpsrfosjzdp.jpg

oslona_zpsyvrhgaxy.jpg

oploty_zps7xqgovuu.jpg

Opublikowano
  • Autor

@blade13:hi::good:

felgipomp_zps3zzybaxr.jpg

Edytowane przez niwet

Opublikowano
2 godziny temu, niwet napisał:

Super feleczki :kox:

Wrzuć zdj jak siedzą na samochodzie..

Opublikowano
  • Autor

Mechanik dał znaka poziomaka, że mogę wpaść jak idą postępy :kox: Jutro podobno odbiór 

 

audimech_zps1abzew5b.jpg

Opublikowano
  • Autor

Wszystko już siedzi na aucie, jakieś dwie fotki z zlotu na rozpoczęcie sezonu w Pszczółkach ;)  Ostatnia szybko telefonem zrobiona, postaram się ogarnąć niedługo jakieś lepsze fotki

audime_zpsv7jugl4d.jpg

 

audi2_zpsklsmyw41.jpg

 

audi3_zps96gwn6tk.jpg

Opublikowano

Ładnie się to wszystko spasowało :thumbup1:

Bixy by jeszcze zrobiły robotę z przodu ..

Opublikowano
Wszystko już siedzi na aucie, jakieś dwie fotki z zlotu na rozpoczęcie sezonu w Pszczółkach [emoji6]  Ostatnia szybko telefonem zrobiona, postaram się ogarnąć niedługo jakieś lepsze fotki
audime_zpsv7jugl4d.jpg
 
audi2_zpsklsmyw41.jpg
 
audi3_zps96gwn6tk.jpg
Ładnie siadło, I do jasnego lakieru pasuje ;)

Wysłane z mojego XT1650 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
1 godzinę temu, niwet napisał:

Wszystko już siedzi na aucie, jakieś dwie fotki z zlotu na rozpoczęcie sezonu w Pszczółkach ;)  Ostatnia szybko telefonem zrobiona, postaram się ogarnąć niedługo jakieś lepsze fotki

audime_zpsv7jugl4d.jpg

 

audi2_zpsklsmyw41.jpg

 

audi3_zps96gwn6tk.jpg

Super wyszło:thumbup1:

Kontrast felgi do auta idealnie :decayed:

Opublikowano

Odrazu inne auto ? 

Opublikowano

Pakuj bixy .

Opublikowano
  • Autor
W dniu 23.04.2018 o 20:39, Adam87 napisał:

Super wyszło:thumbup1:

Kontrast felgi do auta idealnie :decayed:

Dzięki ;) 

 

W dniu 23.04.2018 o 19:11, qruku napisał:

Ładnie się to wszystko spasowało :thumbup1:

Bixy by jeszcze zrobiły robotę z przodu ..

 

W dniu 25.04.2018 o 19:44, marcinch001 napisał:

Pakuj bixy .

Już niedługo i będą na pokładzie, razem z nowymi modami do ryjka :wink:

Parę strzałów

11_zpsn7ipmxb5.jpg

 

33_zpsagyurkff.jpg

 

22_zpswbjefuwu.jpg

 

 

zlot2_zpsarmlqag9.jpg

 

zlot1_zps7a6nuj8r.jpg

 

Opublikowano
  • Autor

no to ten... :decayed:

tuningi_zpsyhchy9kd.jpg

Opublikowano
6 minut temu, niwet napisał:

no to ten... :decayed:

tuningi_zpsyhchy9kd.jpg

?

Opublikowano

:mellow:Mocno słupek oberwal ? 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.