Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B7 1.8T Silver#Black #S4 Body #RS4 #Pompei S5 #Static #MaxtonDesign


niwet

Rekomendowane odpowiedzi

Miejscówka gniecie, fotorgaf wyciagnął z niej maks, inna sprawa że było co fotografować ?

Edytowane przez szafa
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.10.2018 o 21:25, MarcinL napisał:

Super zdjęcia, że aż sobie coś na tapetę do laptopa wybiorę :D Fajnie fele siedzą, a przód to już w ogóle. U mnie na pierwszym progu na osiedlu coś by odpadło ?

 

Bez przesady, dojeżdżam do domu polną i daję radę :D

 

W dniu 10.10.2018 o 23:17, FroS-t napisał:

Bardzo ładne fotografie :good: druga rzecz to zawsze mega pamiątka, cała magia fotografii, mozna zatrzymac chwilę:zdjecie:

W dniu 11.10.2018 o 08:20, muunv napisał:

Foty mistrzostwo :good: :brawo:

W dniu 11.10.2018 o 09:35, szafa napisał:

Miejscówka gniecie, fotorgaf wyciagnął z niej maks, inna sprawa że było co fotografować ?

W dniu 11.10.2018 o 21:59, qruku napisał:

Fajne klimaty, kosa zdjęcia ?

W dniu 10.10.2018 o 21:28, Adam87 napisał:

No pięknie?  :oklasky:

 

Dzięki za miłe słówka ;) Na pewno jeszcze jakaś sesyjka wpadnie, ale teraz to priorytet kupić jakieś 18 na zimę w miarę rozsądnej cenie i zabrać się za środek który nie jest za bogaty...

Zastanawiam się również czy okleić tylne lampy jakąś średnią folią, aby zgrywało się z resztą dodatków w czerni 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, niwet napisał:

Zastanawiam się również czy okleić tylne lampy jakąś średnią folią, aby zgrywało się z resztą dodatków w czerni

Zobacz sobie u mnie na autku jak wygląda folia na lampach.. kupiłem ciemną i tak to wyszło.. nie jest przesadnie czarna:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód przeszedł mały serwis ;) Trochę spartańskie warunki, ale to nie one są wyznacznikiem dobrze wykonanej pracy :D 

No to mniej więcej co zostało zrobione 

- SAI out, zaślepienie wszystkiego

- Króciec układu chłodzenia

- Czyszczenie smoka, przepustnicy, odmy

- Płukanka

- Wymieniony olej w skrzyni

- Czujnik temperatury płynu

- Uszczelnienie pokrywy zarowowej...

Na pewno coś jeszcze, ale jak zwykle zapomniałem :mellow: W skrócie wszystko co szło przeczyścić i nadawało się do wymiany zostało wykonane 

Obecnie jestem w poszukiwaniu jakiś budżetowych 18 na zimę 

Snapchat-1679550629-01_zpsjpejdzi2.jpeg

 

Snapchat-1006342358-01_zpspsnmh3xu.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.10.2018 o 19:24, niwet napisał:

Trochę spartańskie warunki, ale to nie one są wyznacznikiem dobrze wykonanej pracy :D 

 

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego mógłbyś zrobić kosztorys wymiany zwykłych H7 na Bixenon?

*co jest potrzebne
*i jaka cena za graty itd..?

z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj po spocie na zakończenie sezonu z fotografem strzeliliśmy parę ujęć :D niby tylko 2 fotki, ale powalają na kolana 

 

_OFM7753-Edit_zpsdqbgsvyg.jpg

 

 

_OFM7757-Edit-2_zpsrhonj0rb.jpg

 

 

22 godziny temu, KewsonND napisał:

Kolego mógłbyś zrobić kosztorys wymiany zwykłych H7 na Bixenon?

*co jest potrzebne
*i jaka cena za graty itd..?

z góry dziękuje

Z kosztorysem raczej ciężko będzie, bo ceny są różne wszędzie i tym bardziej, że lampy mam od znajomego który trochę się bawi w tym temacie

Ale tak to lampy bix z żarnikami, przetwornice, adaptery itd... na forum jest wszystko opisane jak znajdziesz :) Nie ma z nimi aż tyle roboty jak się wydaje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.10.2018 o 20:56, niwet napisał:

Reszta fociszy... chciałem troszkę później wrzucić, ale za bardzo się nimi jaram  :dance2: 

Mega auto, mega zdjęcia. To z okrętem wręcz cudowne ;) Sam byś mògł zapełnić kalendarz na przyszły rok :P Pozdrawiam, powodzenia w dalszych modach i szerokości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadły budżetówki zimówki - ronale 18 cali 8j et43 i na nich opona 225/35...  Na przyszły sezon postaram się pójść w jakąś ładną 18 lub 19 na zimę, bo różnicy brak w komforcie a samochód gorzej wygląda i te opony są jak kupa bez naciągniętej opony 

Na przodzie dystans 0,5 i z tyłu 1cm bo tylko takie miałem, a specjalnie nie kupię dystansów pod te koła bo zwyczajnie szkoda pieniędzy i nie chcę, aby coś przycierało na tyle

Na lato samochód pójdzie centa w dół (niestety tylko tyle) bo regulacja na tyle już jest skończona, a wywalając podkładki zyskam tylko ten centymetr + odboje ? no chyba ... że wpadłoby quattro to może inaczej coś ułożyłoby się bo gwint jest od quattro/ ew wymienię sprężyny, ale nie wiem czy nie musiałbym od razu zmieniać komplet sprężyn

Na najbliższy czas nie zapowiadają się tuningi, bo plan jest na oklejenie samochodu w inny kolor a jak to nie wypali to iść w końcu rezanie wnętrza 

Jeszcze później zmiana felunku na lato...

finito1_zpsmsptcdgt.jpeg

 

finito2_zpscha8nkbz.jpeg

 

finito3_zpsrbf6iurj.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, muunv napisał:

Dlaczego wrzuciles na 18” 225/35? :mysli:

yyy 225/40* pomyłka ?  Ogólnie to odradzano mi naciągów, więc wybór był między 225 a 215

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nacia na zime to chyba tak srednio ;) Nie wiem dlaczego, ale mam wrazenie, ze ta fela postarza Twoje B7, patrzac na letnie 19” ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, muunv napisał:

No nacia na zime to chyba tak srednio ;) Nie wiem dlaczego, ale mam wrazenie, ze ta fela postarza Twoje B7, patrzac na letnie 19” ?

Jakby nie patrzeć to wzór jest dość stary ? Może jakby były w graficie to inaczej wyglądałoby to... w każdym bądź razie jest lepiej niż w zeszłą zimę na zjechanych 16 :) 

Może na następną zimę coś się znajdzie w miarę  ciekawego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było, że w temacie nic się nie dzieje... jakieś  graty nadal kompletuję 

lecalo_zpsvxgfii93.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...