Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B7 1.8T Silver#Black #S4 Body #RS4 #Pompei S5 #Static #MaxtonDesign


niwet

Rekomendowane odpowiedzi

47 minut temu, H4mm3R napisał:

312/255

Aha.. no w sumie miałem takie:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja? ja nic auto kupione zaledwie tydzien temu dopiero modzenie sie zacznie a mam juz pewne plany i cos mi sie wydaje ze bede miec do roboty przednia zawieche wymiana wachaczy bo gumy w pewnych miejscach nie wygladaja za ciekawie i mam wrazenie ze z 1 wychodzi sruba wiec pewnie oberwane zaraz lukne po ile chodzi lemforder tak ta firma a wiecie dlaczego? poniewaz produkuje bardzo dobre jakosciowo elementy zawieszenia i wiele osob je chwali ale cos mi sie wydaje ze kieszen moze zabolec ale porzadna zawiecha w tym aucie mile widziana,ogladalem tylnia czesc i powiem ze nie wyglada to zle ale dokladniej dowiem sie na skp czy sa jakies luzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy samochodzie za dużo się nie dzieje ostatnio, jakieś obrysy usa dołożone, puszki końcowe  w końcu założone na auto, na pojedyncze końcówki bo 4 robią się strasznie oklepane i kilka innych dupereli o których pewnie zapomniałem 

Zaczynam ogarniać temat dobrego lakiernika, bo mój lakiernik zamiast poprawić to zrąbał wszystko co się da i auto jest całe do ponownego lakierowania. Miejscami zaciekami, na zderzakach lakier odchodzi itp. 

Zastanawiam się czy zostać tym razem przy srebrnym czy nie iść w jakiś misano red, sepang blue czy coś innego, bo co widzę srebrne to robią się klony ? oczywiście od razu z komorą jak inny kolor;)

Dodatkowo planuje od razu po wylakierowaniu  auta zeswapować na 2.7bit z quattro od razu;)

Dwa jakieś tam zdjęcia, bo obecnie nie ma mnie w PL i nie na jak fotek porobić gruza

 

Ef1KrKh.jpg

ZrcSTIN.jpg

  • Pomoc techniczna 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wygląda :kox:   Srebrny jest za***isty a szczególnie z czarnymi dodatkami :kox:   nic dziwnego, że wzorują się i powstają podobne auta ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna niunia, obrysy jeszcze podświetlane zrób, no i plan na 2.7 bit zacny, trzymam kciuki ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy z tyłu z a6 czy coś gotowego? W poprzednich postaw nie widzę informacji na ich temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Norbas napisał:

Dobrze wygląda :kox:   Srebrny jest za***isty a szczególnie z czarnymi dodatkami :kox:   nic dziwnego, że wzorują się i powstają podobne auta ;) 

Czerwony czy tam inne też super wyglądają z czarnymi dodatkami i co najważniejsze rzucają się w oczy i nie są tak oklepane jak srebrny ;) pomyśli się jeszcze czy może nie zrobić nawet dtm'a w avancie ? 

33 minuty temu, karol1981 napisał:

Ładna niunia, obrysy jeszcze podświetlane zrób, no i plan na 2.7 bit zacny, trzymam kciuki ? 

Ładna będzie jak się poprawi ją lakierniczo ? już od początku są podświetlane, bo same odblaski nudne są ? dzięki 

29 minut temu, MarcinL napisał:

Lampy z tyłu z a6 czy coś gotowego? W poprzednich postaw nie widzę informacji na ich temat.

To są depo po małych przeróbkach na wzór ledów z c6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat swapu trochę się przeciągnie w czasie jak to bywa z wydatkami :D 

Więc zrobiłem chipa na ten czas w 1.8t z wgranymi pop&bans i twardą odciną, a w serii ten samochód nie jedzie i idzie dostać zajoba

Dołożyłem specjalnie większe wtryski od saaba, smic od 2.0tfsi i od razu nowe świece żeby to hulało ;) 

Zawsze mogło być lepiej, ale turbo ogranicza, a nie chcę się bawić w koszta skoro i tak ma być swap... 

link do filmiku z autem jak chodzi 

 

wThMApS.png

 

Wracając do tematu obrysów w aucie to jednak będą zaspawane, bo za kolorowo mi się zrobiło z przodu i znudziły mi się:nabijasie::facepalm:

Zbroję się w nowe puzzle do auta jak nowe błotniki z aso które teraz leżą i czekają oraz klapa usa którą udało mi się wyrwać :D 

PS: fotki nie były robione z myślą o wstawianie na forum, więc takie a nie inne 

ekUqW9u.jpg

 

Fotele rs4 zostały założone już jakiś czas temu z wszystkimi bajerami, a @blade13 ogarnął je od strony kosmetycznej :lol1:

Do środka wpadł komplet ledów od promotorsów ;) 

Zapomniałbym, że są 4x elektryczne szyby i bose :D 

I6BBgiy.jpg

To chyba na tyle obecnie

Edytowane przez niwet
  • Pomoc techniczna 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Adam87 napisał:

Kurła sporo bajerków wpadło:slina:

Pięknie:brawo:

Nie przesadzajmy bo dla mnie mało ;) 

 

2 godziny temu, soul87 napisał:

co to za końcówki wydechu ? 

Buzzer 101 lub 102mm, teraz nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha przeglądając fb kojarzyłem tą rejkę i wygląd ałdi...i masz ci placek :decayed:

u siebie muszę zamontować wydech i też lecieć na "dostrojenie" z giftami pif paf i sratatata

fajne zbrojenia...ale poszedłbyś w 4-łapy chyba że to razem ze "swapem"?

 

 

doczytałem haha aleee gaaaafaaaa

Edytowane przez _małyTM_
ups
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie , moja klapa US z allegro :(  ,skoro obrysy chcesz zaspawać to po uj ci klapa US :D  dawaj ją do mnie ,

Też ostatnio wpadły u mnie ledy od Promotora ,ale te żarówki do lampki na tył są za długie i nie świeca w całości przez plastik tylko nad podsufitkę .

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedz mi,ty masz malowane listwy z chromu na czerń?? Bo zastanawiam się czy jak pomaluje chromy w czerń to czy lakier nie będzie odchodził i tak pytam :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, karol1981 napisał:

Pięknie , moja klapa US z allegro :(  ,skoro obrysy chcesz zaspawać to po uj ci klapa US :D  dawaj ją do mnie ,

Też ostatnio wpadły u mnie ledy od Promotora ,ale te żarówki do lampki na tył są za długie i nie świeca w całości przez plastik tylko nad podsufitkę .

Jedną już mi zakosił gościu w zeszłym roku i to z mojego miasta gdzie wcześniej miałem tamtą zaklepane :D 

Czysty przypadek z tą klapą szczerze... myślę sobie, a zobaczę klapy us do avanta na allegro czy są i świeżo co dodana aukcja :lol1:

Szczerze? jednak nie będę spawał, bo wpadnie nowy zderzak nie sline'owy  który wczoraj wyrwałem, więc jak wpadnie to pokażę co :wub:

Te na tyle od pasażerów? Według mnie trochę słabo właśnie świecą te na tyle, ale reszta bajlando o wiele lepiej niż ori

 

4 godziny temu, Aligatorek96 napisał:

A powiedz mi,ty masz malowane listwy z chromu na czerń?? Bo zastanawiam się czy jak pomaluje chromy w czerń to czy lakier nie będzie odchodził i tak pytam :D

 

Kiedyś pisałem że oklejone prócz grilla 

 

4 godziny temu, muunv napisał:

Wszystko jest, ale gdzie czarny sufit? Bo czarna klapa juz jest :P

Wszystko w swoim czasie, a zastanawiam się nad alcantarą lub ori ciemną ;) Podsufitkę zawsze idzie wyrwać, ale już gorzej jeśli chodzi o stan 

Klapa i tak będzie w innym kolorze :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, karol1981 napisał:

Dtm? ??? Tak te w lampce od pasażerów, reszta jak najbardziej oki

Zobaczymy jak dojdzie :whistling::lol1:

Czyli te same odczucia mamy, ale mimo to zadowolony jestem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym miesiącu już nie miałem niczego kupować, ale od dawna się rozglądałem za zderzakami dtm'a, które jak są mają absurdalne ceny lub zwyczajnie w świecie nigdzie nie są dostępne 

Głównie zależało mi na tylnym zderzaku, ale postawiłem na komplet i zawsze będzie się fajnie wyróżniać dtm'em w avancie :D 

Trochę customu dojdzie m.in grill, halogeny i tylny zderzak rzecz jasna ;) 

Jeżeli ktoś chciałby zamienić zwykły grill na ten od dtm'a za małą dopłatą to zapraszam, bo szkoda będzie go ciąć później skoro jest ładniejszy od zwykłego, a ja potrzebuje głównie ramkę z niego :) 

W oko rzucił mi się dyfuzor i po zmierzeniu otworów w dtm'ie są one większe niż w dyfuzorze sline'owym, więc prawdopodobnie będą jeszcze większe lufki :lol1:

@karol1981  Trafiłeś z dtm'em :) 

K8ib1qR.jpg

 

r7pduWp.jpg

 

  • Pomoc techniczna 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...