Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B7 1.8T Silver#Black #S4 Body #RS4 #Pompei S5 #Static #MaxtonDesign


niwet

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, Frond Side napisał:

:mellow:Mocno słupek oberwal ? 

Jeszcze nie sprawdzałem, ale wgniot nie jest mały... próg, drzwi, listwy, delikatnie przedni i tylni błotnik oberwały oraz trochę przetarć na felgach :( gościu mnie nie zauważył i wymusił 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.03.2018 o 19:42, niwet napisał:

 

 

Po dłuższej dyskusji z Krystianem na dniach będzie powłoka ceramiczna Fireball - talon, a nie powłoka kwarcowa - Gyeon Rim :D  Przekonał mnie skubany jak zwykle :facepalm:

Ekhm. Czas biegnie, a ludzie nadal lecą na marketingowe różnice ze słowami "kwarcowa", "ceramiczna", albo ostatnio popularne "szklana". Praktycznie wszystkie powłoki są oparte na krzemie z małymi wyjątkami, ale różnicy w użytkowaniu nie widać. Nawet jak byk stoi na etykiecie tego 'talona' - "product developed containing SiO2. [...] Silica based coating". Czyli to samo co Gyeon Rim, tylko on akurat jest trwalszy, bo trwałość 6-9 miesięcy nic specjalnego, inne nie eksponujące "ceramiczna" w nazwie wytrzymują spokojnie 1,5 roku ;)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie wytrzyma, nadwyzej w razie biedy sie polozy CeramicPRO Wheel&Caliper, tez fajnie trzyma :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co myślą że to już koniec ;) Już niedługo troszkę ładniejsza odsłona a4 :thumbup1:

robiso_zpsh6wx5nts.jpg

Stay Tuned...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzą mi się takie Pompeie na mojej b7 LZ5C :) Pozatym piękna Audiolka. Jak to mówia "dzwon" początkiem modów :) Pozdrawiam i szerokości na drodze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Aligatorek96 napisał:

Marzą mi się takie Pompeie na mojej b7 LZ5C :) Pozatym piękna Audiolka. Jak to mówia "dzwon" początkiem modów :) Pozdrawiam i szerokości na drodze :)

Zawsze mogą być twoje jeżeli wyjmiesz z portfela parę złociszy... B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie :) Narazie robią się uszczelniacze zaworowe i łańcuch z tyłu motoru 1.8T .. Troszkę zaboli no ale cóż :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.04.2018 o 12:52, niwet napisał:

Parę nowych fantów 

Downpipe 2,75, Osłona Aluminiowa i oploty hel pod nowe heble:) 

Podziękowania dla chłopaków @bartez80  @tomekhxc  za transakcję :hi:

downpipe_zpsrfosjzdp.jpg

oslona_zpsyvrhgaxy.jpg

oploty_zps7xqgovuu.jpg

kolego gdzie zamawiałeś osłonę i czym mocowałeś w komplecie są  jakieś śruby?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.06.2018 o 17:20, Szymon Włodarczak napisał:

kolego gdzie zamawiałeś osłonę i czym mocowałeś w komplecie są  jakieś śruby?? 

Na alledrogo jeden gość sprzedaje ;) przed kupnem zadzwoń do niego to dostaniesz śruby do montażu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie 3 miesiące bez samochodu, ale koniec końców wrócił do mnie. Nie było tak tragicznie jakby się wydawało i samochód odżył. W planach już wcześniej miałem, aby położyć nowy lakier a owa sytuacja po prostu wymusiła na mnie przyśpieszenie tego planu ?  Niestety nie jest wszystko idealnie, bo w niektórych miejscach trzeba jeszcze trochę przepolerować, a są również elementy które trzeba jeszcze raz pomalować, bo lakiernik się nie popisał ? Mimo to jestem zadowolony z efektu jaki jest i trzeba samochód do końca ogarnąć, bo elektryka szaleje przez lampy które nie są do końca podłączone (lutowanie itp), oraz zamontować dokładki od maxtona które szły prawie 2 miesiące...:whistling: (Dzięki @Mizur138 za odpowiedzi odnośnie dokładek). Poprawki będą ogarniane pewnie dopiero w przyszłym miesiącu, bo trzeba wybrać się na vw manie - a elektryka teraz to priorytet z dokładkami, aby zamontować i lecimy z tematem dalej od poniedziałku 

Jakby ktoś chciał progi lub grill s-line po taniości to śmiało na pw pisać ;) 

 

Mały spis modyfikacji, chyba nic nie pominąłem:

- Nowy lakier na całości

- Kratki od halogenów i dyfuzor w czarny połysk oraz blenda ramki

- Zamienniki błotników  intercars z końcówką Q

-  Grill RS4 B7  

-  Progi S4 B7   dzięki @stanley

-  Bixenony z soczewkami od b8 oraz pomalowane wnętrza

-  Nowy tylni zderzak z pdc ( dzięki @qruku za spis i zdjęcia potrzebnej instalacji)

-  Wycieraczka tylnia poszła out i zaślepiona

-  Dokładki maxtondesign ( czekają na założenie)

-  Wydechy końcowe magnaflow ( wymagają poprawki )

-  Wymienione ramki chrom wokół szyb ( w bardzo dobrym stanie do oklejenia)

-  Oklejone ramki szyb i relingi w czarny połysk ( dzięki Fol-Tech Design w Gdyni)

 

1forum_zpsdiirynhc.jpeg

 

3forum_zps3yypy0oe.jpeg

 

2forum_zps9rxhp5bi.jpeg

 

4forum_zpsdf78ohp8.jpeg

 

forum7_zpstkxm42cb.jpeg

 

5forum_zpsbepzxcnj.jpeg

 

6forum_zpsa6k5jnv3.jpeg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, niwet napisał:

Prawie 3 miesiące bez samochodu, ale koniec końców wrócił do mnie. Nie było tak tragicznie jakby się wydawało i samochód odżył. W planach już wcześniej miałem, aby położyć nowy lakier a owa sytuacja po prostu wymusiła na mnie przyśpieszenie tego planu ?  Niestety nie jest wszystko idealnie, bo w niektórych miejscach trzeba jeszcze trochę przepolerować, a są również elementy które trzeba jeszcze raz pomalować, bo lakiernik się nie popisał ? Mimo to jestem zadowolony z efektu jaki jest i trzeba samochód do końca ogarnąć, bo elektryka szaleje przez lampy które nie są do końca podłączone (lutowanie itp), oraz zamontować dokładki od maxtona które szły prawie 2 miesiące...:whistling: (Dzięki @Mizur138 za odpowiedzi odnośnie dokładek). Poprawki będą ogarniane pewnie dopiero w przyszłym miesiącu, bo trzeba wybrać się na vw manie - a elektryka teraz to priorytet z dokładkami, aby zamontować i lecimy z tematem dalej od poniedziałku 

Jakby ktoś chciał progi lub grill s-line po taniości to śmiało na pw pisać ;) 

 

Mały spis modyfikacji, chyba nic nie pominąłem:

- Nowy lakier na całości

- Kratki od halogenów i dyfuzor w czarny połysk oraz blenda ramki

- Zamienniki błotników  intercars z końcówką Q

-  Grill RS4 B7  

-  Progi S4 B7   dzięki @stanley

-  Bixenony z soczewkami od b8 oraz pomalowane wnętrza

-  Nowy tylni zderzak z pdc ( dzięki @qruku za spis i zdjęcia potrzebnej instalacji)

-  Wycieraczka tylnia poszła out i zaślepiona

-  Dokładki maxtondesign ( czekają na założenie)

-  Wydechy końcowe magnaflow ( wymagają poprawki )

-  Wymienione ramki chrom wokół szyb ( w bardzo dobrym stanie do oklejenia)

-  Oklejone ramki szyb i relingi w czarny połysk ( dzięki Fol-Tech Design w Gdyni)

 

1forum_zpsdiirynhc.jpeg

 

3forum_zps3yypy0oe.jpeg

 

2forum_zps9rxhp5bi.jpeg

 

4forum_zpsdf78ohp8.jpeg

 

forum7_zpstkxm42cb.jpeg

 

5forum_zpsbepzxcnj.jpeg

 

6forum_zpsa6k5jnv3.jpeg

 

 

???

 

ile takie oklejenie chromów wychodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, WydRos napisał:

???

 

ile takie oklejenie chromów wychodzi?

Samo oklejenie ramek wyszło mnie 450zł, a relingi 250zł ;) Chłopaki bardzo ładnie to ogarnęli i jak kupię nowe lampy na tył to będą mi jeszcze przyciemniali 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fiu fiu Panie.. :oklasky:

Naprawde Super odsłona A4.. aż chce się patrzeć :decayed:

Jeszcze ciekawią mnie te dokładki od Maxton'a :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś zadowolony ze spasowania błotników? Pytam, bo mnie czeka w ciągu najbliższych miesięcy akcja rdza i wolałbym nowy zamiennik niż używany oryginał w któym po piaskowaniu wyjdą pewnie dziury..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, d3jv napisał:

Jesteś zadowolony ze spasowania błotników? Pytam, bo mnie czeka w ciągu najbliższych miesięcy akcja rdza i wolałbym nowy zamiennik niż używany oryginał w któym po piaskowaniu wyjdą pewnie dziury..

Spasowanie jest dobre, ale nie jest to ideał a lepszych zamienników raczej nie znajdziesz. Jeden błotnik ma malutki feler "wgięcie" od dołu, ale ponoć jest to przez rolowanie błotników i jeszcze z tym będzie powalczone

Ogólnie sam blacharz zachwalał, że jak na zamiennik to błotniki naprawdę dobrze są spasowane 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladna furka, pasuje to kolo. Kiedy dokladki montujesz ? Z lakierowaniem srebrnego masakra, zawsze widac ze malowane bylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, daglas napisał:

Ladna furka, pasuje to kolo. Kiedy dokladki montujesz ? Z lakierowaniem srebrnego masakra, zawsze widac ze malowane bylo

Dzięki ;) przed 27 muszę się wyrobić z dokładkami i elektryką, więc w tym tygodniu

Wolałem mieć pomalowany cały samochód niż połowę z innym odcieniem ;) zresztą to nie nowe auta, zawsze gdzieś coś będzie malowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gruby update Michał :thumbup1: wszystko elegansio

yyy tylko ja się pytam gdzie jest znaczek :audi: na tylnej klapie, tak jakoś łyso bez niego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...